NBA-ster wil Spurs kopen Mededeling van het waterschap Burkina Faso moedigt renners aan Wapens neer tijdens Spelen 42 I Vrijdag 2 november 2007 pzc KOUDOUGOU - Idrissa Ouedraogo (rechts) puft uit na de zevende etap pe in de wielerronde van Burkina Fa so. De thuisrijder werd gisteren evenals de rest van het peloton en thousiast aangemoedigd op de stof fige wegen tussen Boromo Sabou en Koudougou (midden en onder). De populairste Afrikaanse wielerron de, die voor de 21e keer wordt ge houden, bestaat uit tien etappes. Cisteren won de Belg Guy Smet. Hij was de sterkste voor de Marokkaan Mohamed Er Ragragui. Diens landge noot Mouhssine Lahsaini blijft leider in het algemene klassement. Zon dag is de slotetappe. foto's Christophe Ena/AP Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Ontwerp lozingsvergunning Kuwait Petroleum Benelux B.V. in Oosterland Op 29 oktober 2007 is een ontwerp-lozingsvergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren vastgesteld voor de lozing van afvalwater afkomstig van het Kuwait tankstation 'De Blauwe Keet' op de sloot langs de parallelweg van Rijksweg N59 in Oosterland. Het ontwerp-besluit ligt vanaf 5 november tot en met 17 december 2007 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 in Middelburg, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur. Voor inzage op een ander tijdstip kunt u een afspraak maken; door de cluster milieu van de afdeling R&M in de leesruimte van het gemeentehuis van de gemeente Schouwen-Duiveland, Laan van St. Hilaire 2 in Zierikzee van 8.30 tot 17.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijke zienswijzen inbrengen tegen de ontwerp-lozingsvergunning. Deze zienswijzen moeten worden gestuurd naar het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. den haag - NBA-ster Steve Nash wil eigenaar van Tottenham Hots pur worden. Voorzitter Daniel Le vy doet de Engelse voetbalclub, waar coach Martin Jol vorige week werd ontslagen, binnenkort in de verkoop. De Canadese basketbal ler, twee keer gekozen tot beste speler in de NBA, is naar eigen zeg gen al zijn hele leven fan van de Noord-Londense club. Nash zegt in een interview met de New York Times dat hij binnen kort naar Engeland vliegt voor een new york - De Algemene Vergade ring van de Verenigde Naties heeft gisteren in New York de resolutie aangenomen om tijdens de Olym pische Spelen in Peking wereld wijd de wapens neer te leggen. Al le 182 lidstaten zullen in augustus 2008 vrede op aarde nastreven. Groot-Brittannië was verzocht tij dens de vergadering het houden van de Spelen in Peking te betwis ten. De regering had een brief van activisten voor een vrij Tibet ont vangen waarin zij hun afschuw ui ten over China, dat de mensen rechten met voeten treedt. Voorzitter Jacques Rogge hield een pleidooi voor de resolutie. Volgens hem profiteert de hele wereld van het massale sportspektakel in Pe king. oriënterend gesprek met het be stuur van de Spurs. „Ik zou graag eigenaar zijn", aldus Nash. „Het is iets dat ik de rest van mijn leven zou kunnen doen, nadat mijn kor te moment van populariteit voor bij is." Tegelijkertijd beseft hij dat het bijna onmogelijk is om in zijn eentje de hele club te kopen. Zelfs met zijn salaris van 8 miljoen euro per jaar bij de Phoenix Suns kan Nash de benodigde 250 miljoen eu ro die Levy voor Tottenham wil vangen, niet ophoesten. GerechtsDeuAvaarderaKantoor Zeeland Uit een exploot van gerechtsdeur waarder B.J. Meijering d.d. 25-10- 2007 blijkt, dat t.v.v. Bianca Adriana Dina de Block, wonende te Middelburg, aan MIGUEL JERJES LOGMAN, zonder bekende woon- ot verblijfplaats, is betekend het door de rechtbank te Middelburg gewezen vonnis van 17-10-2007. Bij dit exploot, waarvan M.J. Logman een afschrift kan krijgen op één van onderstaande adressen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 -621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Olympisch kampioen Berlijn 1936 overleden boston - De Amerikaanse oud-olympisch kampioen John Woodruff is op 92-jarige leeftijd overleden. Woodruff won in 1936 goud op de 800 meter bij de Olym pische Spelen in Berlijn. Hij was een van de vijf zwarte Amerika nen die in nazi-Duitsland een olympische titel veroverde. Sprin ter Jesse Owens was de bekendste met vier keer goud. Woodruff overleed dinsdag. Davidenko maakt weer slechte beurt parijs - Titelverdediger Nikolaj Da videnko is gisteren uitgeschakeld in de derde ronde van het toer nooi uit de Masters Series in Pa rijs. De Cyprioot Marcos Baghdatis versloeg de Russische tennisser met twee keer 6-2. Mede dankzij een slechte service leverde Davi denko opnieuw een slechte beurt af Vorige week kreeg hij in Sint Pe tersburg al een boete omdat hij niet genoeg zijn best deed in de wedstrijd tegen de Kroaat Cilic. Braziliaanse recordtitel voetballers Sao Paulo sao paulo - Voetbalclub Sao Paulo heeft voor de vijfde keer de landsti tel van Brazilië gewonnen. De club is daarmee recordhouder. De ploeg stelde vier wedstrijden voor het einde van de competitie het kampioenschap veilig met een 3-0-overwinning op hekkensluiter America. Sao Paulo heeft vijftien punten meer dan nummer twee Santos. „Het best georganiseerde team is kampioen geworden", vond coach Ramalho. Korfballers Oranje openen met zege brno - Het Nederlands achttal heeft zoals verwacht de eerste groepswedstrijd op het wereldkam pioenschap korfbal in Brno gemak kelijk in winst omgezet. Oranje versloeg Catalonië, de enige regio in Spanje waar wordt gekorfbald, gisteren met 29-11. Bij rust was de stand 13-6. Met zeven treffers was Michiel Gerritsen topschutter. Van daag speelt Oranje tegen Portugal, dat met 32-7 van China won. Tsjechië en Slowakije willen samen EK 2020 den haag - Tsjechië en Slowakije willen samen het EK voetbal in 2020 organiseren. Het initiatief is afkomstig van de voorzitters van beide voetbalbonden. Op 14 no vember, voorafgaand aan de EK-kwalificatieduel Tsjechië-Slo- wakije, komen de bondsbesturen van de twee landen bijeen om het initiatief te formaliseren. De lan den moeten acht stadions hebben die aan Uefa-richtlijnen voldoen. Die hebben ze er nu niet één. Twee amazones naar NK eventing goes - Twee Zeeuwse amazones hebben zich gekwalificeerd voor het NK eventing, dat komend weekeinde in Hattem gehouden wordt. Mara Klaver van de Weelruiters uit Nisse komt met haar paard Oe- terma uit in de klasse M. De Dom- burgse Marcelle de Kam is met twee paarden vertegenwoordigd. Met Solid Touch strijdt ze in de klasse M, met Ganymedes of La- font in de klasse Z.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62