Peter Butler -amïüeberichD 30 I Donderdag 1 november 2007 PZC "11 Flora Afscheid nemen doet zo'n pijn, toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij jou te zijn. Piet en Lonnie Marcel en Ria Krijn en Ineke Peter en Robina In de rouwadvertentie betreffende Pieter Jozias Labijt weduwnaar van Francina Maria de Ruijsscher is abusievelijk het verkeerde correspondentieadres vermeld. Dit moet zijn: Correspondentieadres: Oostburgsestraat 36 a 4505 AC Zuidzande Weggaan kun je beschrijven als een soort van blijven. Niemand wacht want je bent er nog. Niemand neemt afscheid, want je gaat niet weg. (van Rutger Kopland) Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa, mijn lieve zoon en ons baasje Ton Leijnse in de leeftijd van bijna 64 jaar. Kitty Leijnse-Bruggeman Tessief^ Pukkie iC:' Peter en Antoinette en kinderen Robert N. Jonker-van Gemert Annemieke en kinderen Fransje en kinderen De laatste dagen werd hij liefdevol verzorgd in '"t Gasthuis", afd. "Watertoren" te Middelburg. 31 oktober 2007, De Boisotstraat 7,4371 BK Koudekerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 5 november om 14.15 uur in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", industrieweg 20 te Vlissingen. Er is daar, voorafgaand aan de bijeenkomst, gelegen heid tot afscheid nemen van 13.30tot 14.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze fijne vader, schoonvader en lieve opa Bernardus Gerrit Munnik Den Helder Koudekerke 26 september 1925 31 oktober 2007 Middelburg: Adri Munnik-Paul Lochem: Edwin en Corine Giulia Gian Luca Middelburg: Sylvia Sacha Een bijzonder woord van dank aan dr. de Doelder, de medewerkers van "Zorgstroomen app. 6 van "De Vliedberg" voorde liefdevolle en goede verzorging. Meestoof 4 4331 VC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 5 november van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in voornoemd uitvaartcentrum. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING De leegte blijft maar wij geloven en ervaren dat hij die wij liefhebben en verloren, niet meer is waar hij was, maar altijd zal zijn waar wij zijn. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon vader en fijne opa Marinus Martinus de Pan Rinus echtgenoot van Riet van Cadsand in de leeftijd van 64 jaar. Terneuzen: M.J. de Pan-van Cadsand Absdale: Erwin en Ariëtta Renzo, Maxime Hoek: Imar en Trudy lordy, Roy Axel: Jeroen en Ivanka SenneMi ka* Neno 31 oktober 2007 Churchilllaan 452 4532 MD Terneuzen De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 6 november om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen, maar een donatie voor het familiehuis van de Dr. Daniël den Hoedkliniek. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Opa is naar de sterretjesNeno "We hadden altijd pret" Maxime "Nooit meer samen lootjes kopen" Roy "Ie was altijd grappig en-lief voor me" Renzo "We zullen je missen, nooit meer samen naar het le kijken en op de boot vissen." Jordy Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonbroer en oom Rinus de Pan Jan en Nellie Schaalje van Cadsand Johan en Janny de Maersschalck van Cadsand Jaap en Maatje Harte van Cadsand Theo en Joke De Vet van Cadsand Jacky en Rina Schoot van Cadsand Wij wensen Riet en de kinderen veel sterkte toe. Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor wat je achterlaat. Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Lenie Schellings-Boel in de leeftijd van 84 jaar. Tini Wanjon-Schellings Henk Jut Gaby en Mirjan Silke en Hans Menno André en Monica Debbie, Remco Jacqueline en Rien Dennis, Stefan, Yente Corné en Marjolein St Janstraat 3D 4331 KA Middelburg Middelburg, 31 oktober 2007 Er is gelegenheid om afscheid van mijn moeder, schoon moeder en onze oma te nemen op maandag 5 november van 12.15 tot 12.45 uur in de Onze Lieve Vrouwe kerk, Singel 106 4382 LC Vlissingen. De uitvaartdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden. Hierna begeleiden wij haar naar het RK gedeelte van de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan in Vlissingen waar om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Lieve oma we zullen je zo missen, je was ons "thuis". André en Monica Debbie, Remco Jacqueline en Rien Dennis, Stefan, Yente Corné en Marjolein Na een korte periode van ziek zijn is overleden onze oud buurman Johannes Spruijt De buren: Gerard en Lina, mw vd Panne, Fam. de Jonge Fam. Huijsmans, Fam. vd Nieuwenhof, Mare de Jonge, Martijn en Olga "Blijf bij mij Heer, de avond is nabij" Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat op bijna 89 jarige leeftijd is overleden onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis van Straten Cees weduwnaar van An de Groot Amerongen, 5 november 1918 Terneuzen, 31 oktober 2007 Oosterhout: Hans en Ena van Straten-Willems Grijpskerke: Wim en Josée van Straten-Kemper Terneuzen: Jacolien en Jozef Schuren-van Straten Zaamslag: Marianne en Jos Andriessen-van Straten Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, Rodenbachstraat 43 Correspondentieadres: Reggestraat 9 4535 GJ Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 5 november van 12.45 tot 13.15 uur in de Opstandingskerk, Bellamy straat 74 te Terneuzen. Vervolgens zal om 13.30 uur de rouwdienst aanvangen in de Opstandingskerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. i Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij Voor uw aanwezigheid, kaart of brief na het overlijden van onze mama en oma fanna van der Linde-de fonge willen wij u hartelijk bedanken. Free en Conny van der Linde Simone, Romy Jacomien van der Linde Aaron, Jacintha, Ruben Heinkenszand, november 2007 Uw troostende woorden, zowel gesproken als geschreven, de handdruk als er even geen woorden voorhanden waren, de vele kaarten, een liefdevolle omarming, uw aanwezig heid, het heeft ons goed gedaan na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Bram van Loenhout Heel veel dank hiervoor. Familie van Loenhout Goes, november 2007 In plaats van kaarten Voor uw belangstelling en medeleven zowel persoonlijk als schriftelijk, dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde moeder, oma, over- en overoveroma Lena van Velzen-Boot zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein-, achter en achterachterkleinkinderen Goes, november 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42