amiiieberichten 24 I Donderdag 1 november 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsiuittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzebiok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en ons zusje Nienke Ronny en Ciska Gideonse-Wouters Rosanne en Robin Veerseweg 87 A 4351 SJ Veere Ons zonnetje is nu een sterretje Dat straalt met al haar kracht Amber we zullen je missen Rust nu maar zacht Aangeslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Amber Aalbers Lieve Amber, wij zullen je heel erg missen. Wij wensen haar ouders en haar broertjes Max en Jelle en anderen die haar lief hadden veel sterkte toe. Kinderen en pedagogisch medewerkers van BSO Ons Speelhuis en BSO Flamingoos Kinderen en pedagogisch medewerkers van kindercentrum Tuimelaar Huishoudelijk medewerkers en unitmanagers Ouders en de ouderwerkgroepen BSO Ons Speelhuis, kindercentrum Tuimelaar en BSO Flamingoos Kinderopvang Walcheren Medewerkers Kinderopvang Walcheren, Cliëntenraad, Raad van Toezicht. Edwin van Alphen, directeur Eén van onze kinderen is ons ontvallen. Amber Aalbers Wij zijn bedroefd en leven mee met haar familie, die wij kracht en liefde toewensen. Bedroefd over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat na een moeilijke periode van toenemende zorg en afnemende kracht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Jan Berman echtgenoot van Janna Maria Kosten hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Kruiningen: J. M. Berman-Kosten Kapelle: Heieen en Peter Sliedrecht: Ellen en Jef Elise Nathan Thomas Kapelle, 31 oktober 2007 Slagveldstraat 50,4416 CC Kruiningen Onze speciale dank gaat uit naar dr. Lavrijssen, dr. Risseeuw en het personeel van zorgcentrum Cederhof. Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. maan dag 5 november om 13.00 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente kerk, Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 12.30 tot 12.55 uur aldaar gelegenheid tot afscheidnemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Zo mooi Zo lief Zo bijzonder Na een ongelijke strijd is overleden onze lieve dochter en onze zus Amber Veerle Aalbers op 6-jarige leeftijd. Bert Aalbers en Yvette de Fouw Max lelie 31 oktober 2007 Vliedberg 6 4386 GH Vlissingen Amber is thuis. Wilt u nog even bij haar zijn, dan kan dit. Wij willen samen met u afscheid nemen van Amber op maandag 5 november om 12.30 uur in de "Open Hof", Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen, waarna er gelegen heid is tot condoleren. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Liever geen rouwkleding. Amber houdt van roze en lichtblauw. "Ik zal er zijn voor jou Ik laat je niet alleen Ik zal er zijn voor jou Mijn licht straalt om je heen. Hanna Lam Ons lieve klasgenootje Amber is gestorven. Wij zullen haar erg missen. Haar papa en mama, en Max en Jelle wensen we heel veel sterkte toe. De kinderen van groep 3b, leerkrachten, ouders, m.r., en resonanscommissie van basisschool "De Wissel" Vlissingen, 31 oktober 2007 Steeds worden er sterren van de aarde geplukt En van het leven losgerukt Niets kan echter zomaar verdwijnen Sterren blijven altijd schijnen Verdrietig zijn wij omdat Amber Aalbers dochter van onze collega Yvette en haar partner Bert, overleden is. Wij wensen Yvette, Bert, Max en Jelle en verdere familie veel sterkte en kracht toe om na dit zware verlies verder te gaan. Carola, Astrid, Petra, Helma, Marie-José, lojanneke, Karin, Ria, Laura, Jacqueline, Wanda, Romana, Imka, Lisanne, Mariëlle Na een moedig en bewogen leven is een unieke vrouw van ons heengegaan Gerda van den Berg Nellie en Cor Fenny Verdrietig nemen wij afscheid van ons clublid Gerda van den Berg Ze was 50 jaar een aktief lid en bezocht tot op het laatst de clubbijeenkomsten. We zullen haar missen. Club Walcheren van Soroptimist International Bezige handen en een sterke wil vielen na een mooi leven stil Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een langzaam achteruitgaande gezondheid vredig is ingeslapen onze lieve vader en opa Emanuël Johannes van den Bergen Maan weduwnaar van Angèle Emelie Verhoosel 02-02-1920 t 30-10-2007 Axel: Eddy en Mattie van den Bergen-van Gink Mike en Anika Elke Axel: Rudy van den Bergen Corr. adres: Robertstraat 26,4571 AT Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 5 november om 11.00 uur in het crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Zondag 4 november is er van 17.00 - 17.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraaf plaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Dank aan allen die zorg verleend hebben aan onze vader en opa. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere heeft weggenomen mijn enige broer, zwager en oom C. J. Berman echtgenoot van J.M. Berman-Kosten J. Boone-Berman N. Boone Jankees en Elma John en Henny Leonie en Johan en kinderen Hoedekenskerke, 31 oktober 2007 God heb ik lief, want die getrouwe HEER Hoort mijne stem. mijn smekingen, mijn klagen; Hij neigt Zijn oor. 'k roep tot Hemal mijn dagen; Hij schenkt mij hulp, Hij redt mij keer op keer. Psalm 116:1 berijmd Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat rustig en kalm van ons is heengegaan, onze geliefde, zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Leintje de Bree-Minderhoud weduwe van Cornelis de Bree Koudekerke, 9 maart 1908 Vlissingen, 30 oktober 2007 in de hoge leeftijd van 99 jaar. Dreischor: jo Verkuijlen-de Bree Frans Verkuijlen Robbert en Birte, Joost Sittard: Simon de Bree Judy de Bree-Rijkée Mare en Cynthia, Silke, Iris, Rosa Esther en Gert-Jan, Berend, Aniek, Wouter Rotterdam: Corry Schroten-de Bree Henk Schroten Karen en Hans Peter, Roos, Tijn Michiel en Alexandra, Anemoon Zonnemaire: Sjaak de Bree Willy de Bree-Bakker Marjolein en Richard Kees en Anthonet, Jeanine Correspondentieadres: Noord Bosweg 1 4316 PP Zonnemaire Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 3 november van 10.30 uur tot 10.45 uur in kerkgebouw "De Morgen ster", Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal om 11.00 uur de rouwdienst, waarbij u bent uitgenodigd, worden gehouden in voornoemd kerk gebouw, waarna om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "De Morgenster". Wij hebben verdrietig afscheid moeten nemen van onze zuster en schoonzuster Leintje de Bree-Minderhoud Kapelle: J. Minderhoud P. Sinke Woudenberg: C. Geldof-Minderhoud C. Acda-Minderhoud Middelburg: H.A. Acda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60