Zeeland PZC 21 Strijd op park De Oesterbaai duurt voort VERLAAG UW CHOLESTEROL IMINISRINK H *R Si PER DAG. ,UT déÜRVKKERY Markt 51 Middelburg T0118886886 www.drukkerijmiddelburg.nl BEVELANDEN-THOLEN 27 Koopziek Oesterput is mooiste kunstwerk van 2007 Gewonde bij taxi-ongeluk op A58 Donderdag 1 november 2007 Leerkrachten in touw voor scholenproject tegen discriminatie Maatregelen kunnen prestaties Zeeuwse brandweer verbeteren Tip? redgoes@pzc.nl De gemeente koopt het fotodrieluik voor €1800. De andere genomineer den waren Danny van Rijt en Martin Uitvlugt. foto Ronald den Dekker i.; 11- Tip? redactie@pzc.nl Koopziek is ze, zoals veel puber meisjes. Vijfenveertig euro kleed geld per maand is echt veel te weinig. Ze zal het ermee moeten doen of zelf wat bijverdienen. Dat laatste doet ze sinds de zo mer. Geld blijft als water door haar handen stromen, zeker als ze gaat shoppen in een grote stad. Laatst belde ze opgewon den na weer zo'n bezoek. Geen geld meer om de trein te betalen. Oké, leen het maar, luidt de reac tie, dan betalen we het direct te rug per internet. Thuis wacht een preek over goed omgaan met geld. Haar reactie is fel. Ze noemt de naam van een vrien din. „Die steelt. Dat doe ik ten minste niet." Wellicht vuurwerk bij vergadering eigenaren villapark Wemeldinge. door Luc Oggel WEMELDINGE - Het rommelt weer op Villapark De Oesterbaai in We meldinge. Advocaat N. Koole van enkele leden van de vereniging van eigenaren (we), stelt in een brief aan alle eigenaren dat het be stuur zonder rechtsgeldig besluit activiteiten ontplooit rond de ver koop van de aangrenzende voor malige vuilstortplaats 'De Bult'. Leden en bestuur van de we lig gen al jaren met elkaar in de clinch. Zaterdag is de algemene le denvergadering en daar zou het naar aanleiding van de brief van Koole wel eens kunnen gaan spet teren. Secretaris A. van Zon zegt zich daar niet zo veel zorgen over te maken. Koole heeft namens een aantal le den van de we al diverse procedu res gevoerd tegen het bestuur. Die waren onder meer gericht tegen het feit dat sommige leden al jaren lang stemrecht zou worden ont houden. De rechter stelde Koole in een tussenbeslissing al in het ge lijk. Het bestuur is op straffe van een dwangsom verplicht om zater dag alle leden toe te laten tijdens de vergadering en iedereen stern en spreekrecht te geven. Op 18 ok tober is in kort geding bepaald dat het bestuur in elk geval tot aan za terdag alle activiteiten wat betreft de ontwikkeling van het midden terrein en De Bult moet staken op straffe van een dwangsom. Met zijn brief wil Koole bereiken dat de leden 'weloverwogen' hun stem kunnen uitbrengen over 'een aantal agendapunten' en zich niet alleen hoeven te baseren op vol gens hem eenzijdige berichtgeving van het bestuur. Verkoop van De Bult staat weliswaar niet expliciet op de agenda, maar volgens de ad vocaat is er sprake van 'nietige en ondemocratische besluitvorming'. Er zouden inmiddels vier gegadig de projectontwikkelaars zijn die op de grond wilden bieden, maai de kans niet hebben gekregen. 'Het lijkt in het belang van de le den dat op korte termijn een open bare inschrijving wordt gehouden, zodat de gunstigste opbrengst wordt bereikt', schrijft Koole. Secretaris A. van Zon van het be stuur kent de brief van Koole, maar verwacht zaterdag geen vuur werk. „Iedereen mag schrijven wat hij wil, maar de grote lijnen klop pen niet." Hij wil niet ingaan op wat er dan niet klopt. „Dat gaan we tijdens de vergadering vertel len." Koole hoopt dat beide partijen za terdag op een 'volwassen manier' tot een definitieve oplossing ko men voor de langslepende conflic ten. Het blijft haat en nijd tussen en kele leden en het bestuur van de vereniging van eigenaren van de Oesterbaai in Wemeldinge. Zater dag is het ledenvergadering. HPT SPAAR w mm Bece>) mL 14 vm MRTüe. j Kijk voor meer informatie op de verpakking of op www.becel.nl. WISSENKERKE - Paul Kamper voor stenaars die werken op Noord-Beve- zijn winnende creatie. In het ge- land. Van deze collectie riep burge- meentehuis in Wissenkerke zijn meester Cees van Liere Oesterput ruim vijftig werken te zien van kun- gisteren uit tot mooiste kunstwerk. WAARDE - Een 58-jarige taxipassa gier uit Oost-Souburg is gisteroch tend rond kwart over zes gewond geraakt bij een ongeluk op de A58 bij Waarde. De bestuurder van de taxi, een 30-jarige man uit Roosen daal, reed in de richting van Vlis- singen toen hij tijdens een inhaal manoeuvre de macht over het stuur verloor. Het voertuig kwam tot stilstand in een naast de weg gelegen boomgaard. De Souburger is met rugletsel naar het zieken huis vervoerd. Een andere inzitten de, zijn 57-jarige vrouw, moest eveneens naar het ziekenhuis. Zij kon na behandeling naar huis. De taxichauffeur bleef ongedeerd. vanavond vanaf 17.30 uur Brasseriemenu met witlofsoep, peen en juun of preiprol en bolusijs 15,00 en 12,50 (vegetarisch) Reserveren? bel 0118 - 886 866 za 3 nov. 11.15 uur Wim Hofman en Martha Heesen interview door Jan Smeekens 15.00-16.30 uur Miquela, fado's zo 4 nov. 13.00-17.00 uur Koopzondag met om 15.00 uur Kjoek op zondag met Robin Raven Week van het Zeeuwse Boek t/m 10 nov. met gratis bij aankoop van 15,00 aan boeken: De Smaak van Zeeland, Tineke Sluijter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57