Familieberichten (flensen .nl Zoek, Vind... - ££JLr IKstoAift* jbtfj teken het condoleanceregister 26 I Donderdag 1 november 2007 PZC Een droeve plicht waar je tevoren geen rekening mee houdt. Wij melden u het overlijden van mijn lieve oudste dochter, onze zus en tante Catharina Ursula Johanna Maria Joosen-Clarijs Ineke Vlissingen, Oosterhout, 24 september 1953 30 oktober 2007 Middelburg: Frans Clarijs Shedden,Ontario: Liesbeth en Morris Mcilinda en Dan, Aiden, Ava Michelle en Ezra Tilburg: Mirjam en Leo Ted Liselot Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor de vele fijne jaren met hem, moeten wij onverwacht afscheid nemen van onze lieve vader, opa en oud-opa Zacharias Koene sinds 4 september2000 weduwnaar van P. Koene-van Eijzeren Koudekerke, 15 november 1913 Domburg, 30 oktober 2007 Wij zeggen het personeel van zorgcentrum 'Simnia te Domburg hartelijk dank voor de goede en liefdevolle verzorging. Middelburg: N. de Voogd-Koene J. de Voogd Dongen: Peteren Mart ie Martijn, Ruben Rotterdam: Richard en Ilse Floor, Pascale, Julia Oegstgeest: Coen en Lebna Correspondentieadres: Gerrit van der Veenstraat 20 4333 AT Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 november a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel 'de Moerbei', Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager, oom en oudoom Zacharias Koene weduwnaar van Pieternella van Eijzeren in de leeftijd van 93 jaar. Wij wensen de familie sterkte toe dit verlies te dragen. Familie Koene Meliskerke, 30 oktober 2007 Verdrietig, maar dankbaar voor de mooie tijd die we samen hebben gehad, delen wij u mede dat na een arbeidzaam leven rustig is ingeslapen onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Pieter Jozias Labijt weduwnaar van Francina Maria de Ruijsscher Nieuwvliet, t Oostburg, 27 juli 1919 31 oktober 2007 Zuidzande: Ans en jaap Wolfert-Labijt Silvia en Michael, Iris en Tom Marcel en Francine, Marijn, Lieke Groede: Piet en Roos Labijt-Zeegers Susan en Ronald, Xem, Jens Zaandam: Marleen Labijt Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in Verpleeghuis "De Stelle" op afdeling Korenbloem heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Oostburgsestraat 36-2 4505 AC Zuidzande De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een bekende overleden? Sterven doe je niet ineens, Maar af en toe een beetje, En alle beetjes die je stieif, 't is vreemd, maar dat vergeet je, Het is je dikwijls zelf ontgaan, Je zegt: ik ben wat moe, Maar op een keer dan ben je aan Je laatste beetje toe. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij heden, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, zus, schoonzus en tante Antonia Philomena Nooteboom Echtgenote van Jan Loef In de leeftijd van 88 jaar. Axel: J.M. Loef Spijkenisse: C. van Es-Nooteboom J. van Es IJsselstein: H. Brans-Loef Neven en nichten. Correspondentieadres: A. Mankes Zemikestraat 10 3207 TD Spijkenisse Tonny is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op maandag 5 november van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van ons erelid, oud-secretaris Adri Meeuse aan wie wij veel te danken hebben. Onze gedachten gaan uit naar Hermine en de familie. Bestuur en leden van schaakvereniging Het Witte Paard We hebben het bericht ontvangen dat de vader van Nanda is overleden Kees van Oosten Wij wensen Nanda, Jacco, Roan en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. André Sandra, Hessel Kasja, René Astrid, Eddy Kathinka, Koert Margreet, Dies Conny, Richard Corine, José Han, Marco Els, Patrick Leandra Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de HEER die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Na een intens mooi leven is overleden mijn lieve man en onze papa Bas Plaisier 9 mei 1925 - 31 oktober 2007 Hoe verschrikkelijk het verdriet en gemis zal zijn, we zijn dankbaar voor alle goeds dat hij ons heeft gegeven. Zijn onvoorwaardelijke liefde vanuit zijn geloof, humor en positivisme heeft hij zo in ons verankerd dat we daarin troost zullen vinden. Corry Plaisier-Korstanje Rianne, Bas en Nicolette Plaisier Wilhelminastraat 39 4413 AW Krabbendijke In een dienst van Woord en Gebed, gehouden zaterdag 3 november om 13.30 uur in de Hervormde kerk te Krabbendijke, nodigen wij u uit om afscheid van Bas te nemen. Aansluitend begeleiden we Bas naar zijn laatste rust plaats op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na afloop kunt u ons in bovengenoemde kerk condole ren. Deze dagen willen wij graag in familieverband door brengen. sd Met droefheid maar met dierbare herinneringen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve buurman en vriend Bas Plaisier Gerrit en Korrie Tameris Adrie en Thea Molendijk Martin Dennis Jan en Matty v/d Berge-Neels Sjoerd Marijn Wij wensen Corry, Rianne, Bas en Nicolette veel sterkte. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van mijn zwager en oom Johannes Spruyt Adrie t en Rie de Smidt-Zweedijk Riana en Jan en de kinderen Elma en Freddy Bedroefd hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachts overlijden van onze vriend Johannes Pieter Spruyt Wij wensen Nellie, Hans en Tineke heel veel sterkte toe met dat grote verlies. Middelburg: J. de Groene M. de Groene-Imanse Met veel verdriet en vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog vrij onverwachts is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Heinrich A. F. G. Wöhler Hein Middelburg, 24 januari 1932 t Goes, 30 oktober 2007 Kortgene: Magrit Vlissingen: Astrid en René Eva en Arnoud Wouter, Thomas, I-Jannes Poppel: Erika en Bram M. Wöhler, Wilhelminastraat 54,4484 AJ Kortgene De crematie zal op zaterdag 3 november in besloten kring plaatsvinden. Dankbetuiging Wij willen langs deze weg bedanken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens het plotselinge overlijden van onze pa en opa Jacq van Mol Het deed ons goed dat hij voor velen zo veel heeft betekend. Kinderen en kleinkinderen 1-11-2004 1-11-2007 Niemand staat stil bij het woord "samen" Maar het is een groot gemis als "samen" uitje leven verdwenen is Jaap We missen je aa&as Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 I j www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56