scherpen zich aan elkaar Leraar Zierikzee voor rechter wegens ontucht MORE DtilVEIffiNDS MEÜ3EÜHÜIS Kunstwandeling leidt langs monumenten en politiek debat DE RODE PILAREN S pzc Donderdag 1 november 2007 23 Slanke moderne relaxfauteuil Wilgenstraat 1 Oosterland Tel. 0111-641213 zierikzee - Een 58-jarige inwoner van Zierikzee moet half december voor de rechtbank verschijnen om dat hij verdacht wordt van on tucht met drie jongetjes en de mis handeling van twee van hen. De seksuele handelingen zouden zierikzee - De kunstwandeling door Zierikzee tijdens elk eerste weekend van de maand biedt dit keer extra trekpleisters met een bij drage van schildersclub Tussen de Havens aan de Vismarkt en een po litiek debat in galerie Kos in de Verre Nieuwstraat. De leden van de schildersclub ex poseren op de plek van de histori sche visafslag hun werk rond het thema 'bomen'. In galerie Kos be gint zondag een nieuwe expositie onder de titel 'Polderkos' met in de nacht van 22 op 23 mei zijn gebeurd tijdens een schoolkamp van de katholieke basisschool Wil- librordus in Zonnemaire. De man was mee als begeleider omdat hij toen nog leerkracht was op die school. Inmiddels is hij om werk van Lia Goené (fotograaf), Carla van Wersch (beeldhouw ster), Victoria Kloek en Chris Grin- wis (kunstschilders) waarin zij een ode brengen aan de schoon heid van het Zeeuwse platteland. Tijdens de opening wordt een poli tiek gehouden over ontpoldering, waar ook het Zeeuwse Tweede Ka merlid Ad Koppejan (CDA) bij aanwezig is. De kunstwandeling voert zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur verder langs tal van galeries en ateliers. slagen. De Zierikzeeënaar werd op 19 juni aangehouden nadat er aan gifte was gedaan tegen hem, onder meer door het bestuur van de school. Hij heeft enige tijd vast gezeten in Torentijd maar mocht daarna van de rechter thuis het strafonder zoek afwachten. In eerste instantie was er alleen sprake van drankmisbruik door de leerkracht tijdens het kamp en werd hij geschorst. Later bleek dat er meer aan de hand was. Aanleg van rotonde bij kering in een eindfase kamperland - De aanleg van de rotonde aan de voet van de Ooster- scheldekering komt in een eindfa se. Vanaf maandag is de aannemer volcontinue aan het werk. Over dag kan het verkeer richting Mid delburg gewoon gebruik maken van de kering. Tussen 19.30 uur en 06.0 uur is de kering gesloten voor doorgaand verkeer en geldt een omleiding via de Zeelandbrug. De werkzaamheden gaan ook in de weekeinden door. Het werk moet 16 november klaar zijn. mode interieur accessoires servies and more Nieuwe Burg 39 Middelburg 0118-616638 Fever zingt tijdens Chanazondag Renesse renesse - Popkoor Fever treedt zondag op in de Jacobuskerk in Renesse. Het koor onder leiding van los Dingemanse zingt onder meer liedjes van Queen, Carole King en Miriam Makebe. Zondag is het de jaarlijkse Ghana- zondag. Centraal staat de band met de Afrikaanse dorpsgemeen schap Fooshegu. Met bewegende beelden is er over en weer contact als teken van verbondenheid in hetzelfde geloof. De dienst begint om 9.30 uur, voorganger is P. Goodijk. Wintermarkt in Harmonie Zierikzee zierikzee - Oliebollen kopen, een kop koffie drinken en muziek luis teren of snuffelen tussen de tradi tionele winterspulletjes. Zaterdag is de jaarlijkse wintermarkt in ge bouw De harmonie in Zierikzee. Aan de markt nemens onder meer Unicef, Koninklijke Harmonie Kunst en Eer, CJV, Dorcas, Rode Kruis en stichting Helpt Polen deel. Belangstellenden zijn tussen 10.00 en 16.00 uur welkom in het pand aan de Calandweg. Haal veel meer uit uw visolie met i-Omega Man Omega voor Mannen helpt ook bij het behoud van een normale prostaat i-0mega Man bevat een specifieke mix van 0mega-3 vetzuren voor mannen van 40 jaar en ouder. Dit gezondheidsproduct is goed voor de cholesterol, het geheugen en concentratievermogen en soepele gewrichten. Maar deze man nen-omega gaat nog een stapje verder. Door toevoe ging van ontvette vlaszaadjes helpt deze visolie ook bij het behoud van een normale prostaat. De lignanen in vlaszaadjes worden door uw lichaam omgezet in en- terolacton en enterodiol. Dit zijn fyto-oestrogenen die goed zijn voor de prostaat, i-Omega Man is dus een veelomvattend gezondheidsproduct voor mannen die een uitgebreide inwendige verzorging op prijs stellen. Verpakking a 30 softgels 14,95 NU €13,95 Verpakking a 90 softgels 36,95 NU 29,95 Verkrijgbaar bij: Drogisterij Kruiderij Middclburg-Goes-Vlissingen www.derodepilaren.nl Eva Ie Clerq (links) houdt een gloedvol betoog tegen vrijheid. Losbandigheid en zedeloos gedrag liggen volgens haar op de loer. Anne-Wil Timmerman en Sanne Wubbels luisteren aandachtig. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53