de kom, schort voor, en start!' r 1 Antiek kanon komt terug naar Arnemuiden MORE. 1 *+i ?54 30.- K RT N Boekenmarkt in Koudekerke DE RODE PILAREN W PZC Donderdag 1 november 2007 23 DECORETTE VO O N AT ELIER 25% KORTING OP DECORETTE GORDIJNSTOFFEN 3611 door Nadia Berkelder arnemuiden - Het zestiende-eeuw- se scheepskanon dat drie jaar gele den is opgegraven komt terug naar Arnemuiden. De gemeente Mid delburg heeft geld beschikbaar ge steld voor de restauratie. 1977-2007 Wie jarig is trakeert! Bij minimale besteding van 100.- bij inlevering van deze advertentie (Geldig tot 23 december a.s.) Scheldestraat 54 Vlissingen 0118-417423 Met dat geld in de knip kan archeo loog B. Meijlink subsidies aanvra gen bij andere instanties. Die heb ben wel geld toegezegd voor de res tauratie van het kanon, maar al leen onder voorwaarde dat de ge meente mee zou betalen. KOUDEKERKE - In Het Blauwe Hof aan de Breeweg in Koudekerke wordt zaterdag en zondag een boe kenmarkt gehouden. Op de markt worden verschillen de soorten boeken verkocht: van romannetjes tot literair werk, van oud tot bijna nieuw, kinderboe ken, kookboeken, pocketboeken, poëzie, boeken over Zeeland en over geschiedenis. De markt begint op beide dagen om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. De voorzitter van het museum in Arnemuiden, J. Marteijn, uitte vori ge maand zijn zorgen over het ka non. Het ligt nu in een depot van een archeologische dienst. Het mu seum vreesde dat het nooit meer terug zou keren. Volgens Meijlink is nu alles gere geld om de terugkeer van het ka non naar Arnemuiden mogelijk te maken. Het is alleen nog niet dui delijk wanneer dat gebeurt. „Zo'n conserveringsproces kan best lang duren." Meedenken over plannen Nieuwland nieuw- en sint joosland - Bewo ners van Nieuw- en Sint Joosland wordt gevraagd een meerjarenplan op te stellen voor hun dorp voor een periode van vijf tot tien jaar. In januari 2008 wordt begonnen met het opstellen van het plan. Momenteel zijn er twaalf bewo ners die zich hier voor in willen zetten. De dorpsvereniging en de gemeente zoeken nog meer geïnte resseerden. Aanmelden kan bij de dorpsvereniging Nieuw en Sint Joosland en bij de gemeente. mode interieur accessoires servies and more Nieuwe Burg 39 Middelburg 0118-616638 Verdachten overval videotheek vast middelburg - De politie heeft twee verdachten van de overval op een videotheek in Middelburg aan gehouden. Het gaat om twee man nen uit Middelburg van 17 en 22 jaar oud. Zij kwamen op 30 september rond 21.00 uur de videotheek aan de Beenhouwetssingel binnen, mis handelden de eigenaar van de win kel, en pakten geld uit de kassa. Ze namen ook sigaretten mee. De twee zitten in voorarrest en worden vandaag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Souburger gewond bij taxi-ongeluk Waarde waarde - Een taxipassagier (58) uit Oost-Souburg is gisterochtend rond 6.15 uur gewond geraakt bij een ongeluk op de noordbaan van de A58 bij Waarde. De bestuurder van de taxi, een 30-jarige Roosen daler, verloor de macht over het stuur en kwam tot stilstand in een naast de weg gelegen boomgaard. De Souburger is naar het zieken huis vervoerd. Een andere inzitten de, zijn 57-jarige vrouw, kon na zie kenhuisbehandeling naar huis. De taxichauffeur bleef ongedeerd. Een wedstrijdje slagroom kloppen maakte gisteren deel uit van de afsluiting van het project 'Weet wat je eet' op de vmbo-afdeling van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren in Middelburg. foto Lex de Meester i-Omega Man bevat een specifieke mix van Omega-3 vetzuren voor mannen van 40 jaar en ouder. Dit gezondheidsproduct is goed voor de cholesterol, het geheugen en concentratievermogen en soepele gewrichten. Maar deze man nen-omega gaat nog een stapje verder. Door toevoe ging van ontvette vlaszaadjes helpt deze visolie ook bij het behoud van een normale prostaat. De lignanen in vlaszaadjes worden door uw lichaam omgezet in en- terolacton en enterodiol. Dit zijn fyto-oestrogenen die goed zijn voor de prostaat, i-Omega Man is dus een veelomvattend gezondheidsproduct voor mannen die een uitgebreide inwendige verzorging op prijs stellen, Verpakking a 30 softgels 14,95 NU 13,95 Verpakking a 90 softgels 36,95 NU 29.95 ^rkrijgbaar bij: Drogisterij Kruiderij Middelburg-Goes-Vhssingcn www.derodepilaren.nl Haal veel meer uit uw visolie met i-Omega Man Omega voor Mannen helpt ook bij het behoud van een normale prostaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25