24 I Woensdag 31 oktober 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl De HEERE zal uwen uitgang en uwen ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Ps. 121:8 Heden is overleden Gerritje Aletta van den Berg Oogarts Drager van het Verzetsherdenkingskruis Nijmegen Middelburg 23 september 1920 29 oktober 2007 Namens de familie: Notaris P.A.M. Matthijssen, executeur Correspondentieadres: Wagenaarstraat 1.4331 CX Middelburg Gerda ligt thuis in alle rust en vrede, alwaar geen bezoek. De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 3 november om 10.45 uur in de Nieuwe Kerk aan de Groenmarkt 1 te Middelburg. Er is daar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 10.00 tot 10.30 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden door bij zetting in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats "Kovelswade" aan de Koningsweg, 3582 GC te Utrecht. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Jesaja 45:1b Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Jacob (Jaap) van Berkel echtgenoot van Ina van Rijn Maassluis, 50 juli 1927 t Zierikzee, 50 oktober 2007 Zierikzee: K. van Berkel-van Rijn Monster: Ineke Solleveld-van Berkel Rien Solleveld Philipijnen: Pieter van Berkel Catherine van Berkel-Rian Et ten-Leur: Arjen Rebecca Brian Esmée Zevenbergen: Marjolijne Corzaan-van Berkel Roelf Corzaan Desirée Louise van Berkel t Zierikzee: Monique van den Ouden-van Berkel Erik van den Ouden Iris Dylan Speelmansplaat 9.4301 ZN Zierikzee Het was de wens van Jaap dat de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Hoe eenzaam moet je zijn ...als je de woorden niet meer begrijpt, als de wereld de jouwe niet meer is, als een liefdevolle aanraking een bedreiging wordt, als je alle herkenning mist, als alle mooie herinneringen zijn gewist hoe eenzaam kan je zijnvoordat je breekt In dankbare herinnering voor alles wat ze voor ons heeft betekend, maar met een bevrijdend gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Maartenshof", onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Pieternella de Regt sinds 1996 weduwe van )ohannis Pieter Bouwense is overleden. 14 juli 1920 t 29 oktober 2007 Sint-Maartensdijk: Aclrie en Gerard Petra en Hans Lotte, Anouk, Meike John Erik en Monique Yara Amanda en Carlo Terneuzen: Janny en Paul Hilke en Marco Femke en Rob Correspondentieadres: Familie Manneke Veerhoekseweg 5 4695 RG Sint-Maartensdijk De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 3 november om 11.30 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Gelegenheid tot afscheid nemen voor aanvang van de rouwdienst. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Verdrietig hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn broer, schoonbroer en oom Johannes Pieter de Bruijne in de leeftijd van 86 jaar. Sluis: P. de Bruijne C. de Bruijne-Visser Sluis: Willy de Bruijne Philippine: Sjaak de Bruijne Irene de Brouwei- Sluis, 22 oktober 2007 Correspondentieadres: P. de Bruijne Hoogstraat 84 4524 LB Sluis De gedachtenisdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 3 november om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente Zuidwesthoek te St. Anna ter Muiden. Door omstandigheden heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 26 oktober. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben onhmngen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand, loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Gezang 295:4 Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Ebrina Anna van Driel sinds 30 oktober 2001 weduwe van Marinus Scheele in de leeftijd van bijna 89 jaar. Straffordville (Canada): fannieen Jo Koster-Scheele Bram en Sarah Ebrina, Willem Ineke en Fred Kathleen en Dave Cameiyn, Devin Zaamslag: Rinus en janny Scheele-Meijer Marije en Jeroen Raoul Zaamslag: Adri en Emma Scheele-van Zijtveld Annette en Bart Marleen en Stephan Lianne Zaamslag, 29 oktober 2007 - Corr. adres: Steenovens 14,4543 RM Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zater dag 3 november om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Molenhof" voor de liefdevolle zorg. Een geest zo sterk als een beer, een lichaam uiteindelijk toch te teer. Een wijsheid niet te evenaren, een wilskracht haast niet te bedaren, een vechtlust bijna niet te temmen, alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen Na een moeilijke maar zeer dappere periode van ruim 13 maanden met toch ook veel mooie momenten, hebben we met veel verdriet afscheid genomen van onze lieve en zorg zame moeder, schoonmoeder en lieve vriendin Elo Somers sinds 25 december 1992 weduwe van Medard Hinneman in de leeftijd van 78 jaar. Sluis: Marga en Luc Mille-Hinneman Sluis: Elly Hinneman Sluis: Christiane Cauwels 4524 BN Sluis, 29 oktober 2007 Magdalenehof 9 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 2 november om 10.30 uur in de Kerkzaal "De Kogge" in de Lange Wolstraat te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren op de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor de vele fijne jaren met hem, moeten wij onverwacht afscheid nemen van onze lieve vader, opa en oud-opa Zacharias Koene sinds 4 september2000 weduwnaar van P. Koene-van Eijzeren Koudekerke, t Domburg, 13 november 1913 30 oktober 2007 Middelburg: N. de Voogd-Koene J. de Voogd Dongen: Peteren Mart ie Marlijn, Ruben Rotterdam: Richard en Ilse Floor, Pascale, Julia. Oegstgeest: Coen en Lebna Correspondentieadres: Gerrit van der Veenstraat 20 4333 AT Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 november a.s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel 'de Moerbei', Dorpsstraat 52 te Oostkapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60