[flensen ic.nl Familieberichten Zoek, Vind... Een bekende overleden? 26 I Woensdag 31 oktober 2007 PZC Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand: moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Gez. 293 Een week na zijn 86e verjaardag, na een leven waarin hij veel verantwoordelijkheid heeft gedragen, is overleden onze lieve zorgzame pa, opa en opa-opa Adriaan Cornel is Kooman weduwnaar van Cornelia de Zwart zoon van Gerard Hermanus Kooman en Johanna Pladdet geboren te Sluiskil, 21 oktober 1921 overleden te Hulst, 28 oktober 2007 Den Burg: Hannie van Noort-Kooman Govert van Noort Alkmaar: Corine en Prem, Josha Julianadorp: Arianne en Pieter Amsterdam: Ah ram Utrecht: Addy Kooman Kees lanse Utrecht: Rosan Ovezande: Marijke Sommeijer-Kooman Sjaak Sommeijer Wageningen: Marjan Ovezande: Jorien Ovezande: jan Correspondentieadres: Mauritsstraat 7 4441 BA Ovezande De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat Ds. H. v.d. Berg, zal worden gehouden op zaterdag 3 november om 10.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Louisastraat 43, 4541 AV te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Sluiskil, waar hij naast zijn vrouw begraven wordt. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ark". Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In ons hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn. En die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn. In zijn vertrouwde omgeving is overleden Kees van Oosten "De Groenteboer" Goes, 29 december 1946 t Oost-Souburg, 29 oktober 2007 Oost-Souburg: Terneuzen: Goes: 1 Ovezande: 1 Adje Segeler Sandra van Oosten en Peter Klaren Susan, Mant en Senne Zaamslag: Tanja de Vries-van Oosten Martin de Vries Laura, Jasper, Stijn en Madelief Kathy van Oosten en Arjen Verhaar Nanda Goense-van Oosten Jacco Goense Roan Vlissingen: Natascha Meijer-Minnaar Kees Meijer Sandra Ruud Remco Goes: Mariska Minnaar Sas van Gent: Lieneke en Arnold Kwisthout-van Oosten Lewedorp: Cobieen los van Klooster-van Oosten Kromwegesingel 105 4388 HL Oost-Souburg Naar de wens van Kees wordt hij in besloten kring gecremeerd. Moe, zo moe, van onzekerheid, van ontreddering, van verdriet om Petrus, die voor jou ging. Lekker slapen, niet meer denken. Lieve moeder, lieve oma, rust zacht. Op 29 oktober is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Ze werd 83 jaar. We zullen haar missen. Marie Sophia Aers weduwe van Petrus Anthonius de Schot Baarn: Roger en Yolande Remy en Maurene Esther Angela Correspondentieadres: Nieuwstraat 25 4501 BB Oostburg Gelegenheid tot afscheidnemen op donderdag 1 november in 'De Burght', Ringlaan 4 te Breskens van 19.00 tot 20.00 uur. De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 november om 14.00 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oudestad te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Eligiuszaal van de Kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Graag willen wij bedanken, het verzorgend en verplegend personeel en de vrijwilligers van 'De Burght', voor de lieve en warme verzorging tijdens haar verblijf en voor, tijdens en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Marie Sophia de Schot-Aers Wij bedanken Henk Verhulst, Mieke Vanderweersch en Denise Witterick van 'De Stelle' voor hun zorgzame, lieve en gezellige begeleiding tijdens de dagopvang, waarvan zij altijd trouw verslag deden in het zorgschriftje. Roger en Yolande de Schot-Plasschaert Remy en Maurene Esther Angela Groot is de leegte die hij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven. Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft aanvaard en gedragen en dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is weggenomen mijn lieve, bezorgde man, onze vader en opa Johannes Pieter Spruijt echtgenoot van Pieternella Sara de Smidt in de leeftijd van 83 jaar. Heinkenszand: P.S. Spruijt-de Smidt Oost-Souburg: Hans Spruijt Nijmegen: Tineke 30 oktober 2007 Hoefbladstraat 13 4451 TL Heinkenszand Vrijdag 2 november is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft. Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op zaterdag 3 november te Middelburg. Onze dank gaat uit naar dr. Harten en de medewerkers van Thuiszorg Allévo voor de goede en liefdevolle zorg. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overopa Dingenus Viergever - Dies - weduwnaar van Laurina Cornelia Viergever-Goudzwaard Ellemeet, 29 mei 1912 t Zierikzee, 30 oktober 2007 Bergen op Zoom, N.M. Bardolf-Viergever M. Bardolf t Schagen, C.A. Viergever t J.W. Viergever-de Blonde Guus en Simone Frank, Daniël, Jerno An en PJ. Marleen, Majoli 's-Hertogenbosch, A.C. Viergever Zorgcentrum "Borrendamme", kamer 314 Correspondentieadres: Wierlaan 94 4624 XM Bergen op Zoom Zaterdag 3 november zal om 13.00 uur de crematie plechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van zorgcentrum "Borrendamme" voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze geliefde zwager en oom Dingenus Viergever Dies Sinds 24 februari 2006 weduwnaar van Laurina Cornelia Viergever-Goudzwaard in de leeftijd van 95 jaar. Ouwerkerk: Cl. Dalebout-Goudzwaard Brouwershaven: P.D. Kommer-Goudzwaard Zierikzee: D.C. Bilius-Goudzwaard Hoogvliet: J. Goudzwaard-Dijkstra Zierikzee: G. Oole-Goudzwaard J.O.H. Oole Bant: J. van Dijk-Goudzwaard Zierikzee: C.A. Goudzwaard P. Goudzwaard-de Looze Neven en nichten Zierikzee, 30 oktober 2007 Met droefheid maar ook dankbaar dat hij zo lang vitaal is geweest, vernamen wij het op 95-jarige leeftijd overlijden van onze beste vriend D. Viergever Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Fam. W.P. de Visser Brouwershaven, 30 oktober 2007 Maandag 29 oktober 2007 hebben wij geschokt kennis genomen van het overlijden van Maria Rosario de Wijze-Garay Garcia Echtgenote van onze collega Peter de Wijze Wij wensen Peter en verdere familie veel kracht en sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Directie en medewerkers Philips Lighting Vitrite Elektraweg 14338 PK Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50