miljoen voor monument
„Kerken zijn publiekstrekkers. Net als begraafplaatsen zijn het plekken van
VUSt. Jur Bekooy, bouwkundige van de Stichting Oude Groninger Kerken
PZC Woensdag 31 oktober 2007 39
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:30 Tele 6: Tel sell
08:30 The bold and the
beautiful 09:05 Tele
6: Tel sell 10:05 Crea-
TieV 11:00 Tele 6: Tel
sell 12:05 Mega Money
14:05 Roseanne 14:35
Center of the univer
se 15:00 Cash Question
16:35 The bold and the
beautiful 17:10 The fly
ing doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Trucker M/V10:40
RTL Z Nieuws 11:20 Rick
Nieman interviewt...
Jeremy Paxman 11:40
RTL Z Nieuws 13:40
Who's next 14:00 RTL Z
Nieuws 15:20 Vakwer-
kNL 15:40 RTL Z Nieuws
17:45 Who's next
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Shop4Nop
09:00 Tel Sell 10:00 Live
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Everybody loves
Raymond 17:30 Ally Mc-
Beal
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:35
Roseanne 08:10 Center
of the universe 08:35 Tel
sell 09:10 Ed 10:10Tel
sell 10:40 Astro TV 11:40
Born2Cook 12:20 Trau
ma centrum 12:50 Tel
sell 14:00 Mega Money
15:20 Disney Feest: The
replacements 15:50 Pro
vidence 16:50 Suddenly
Susan 17:15The O.C
09:10 Wielen van de
bus 09:20 T ractor Tom
09:40 Bob the builder
10:05 Koala broertjes
10:25 Harry en zijn em
mer vol dinosaurussen
10:40 H a mtaro 11:05
De drieling 11:25 Straw
berry Shortcake 11:44
Bende van vijf 11:59 Yin
YangYo 12:25 Iggy Ar-
buckle 12:47 DeClub
van Sinterklaas 13:01
Planet Sketch 13:20 Puc-
ca 13:30 Mini Marathon
15:05 Pokémon 15:35
BOBOBO- BO BO-
BOB016:00 Code Ly-
oko 16:15 Totally spies
16:42 Iggy Arbuckle
16:55 Disney's The Le
gend of Tarzan 17:20
De Club van Sinterklaas
17:30 Kim Possible
o
o
OVERIGE
Omroep Zeeland
sa
18:05 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tiekomedie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil,talkshow 18:05 Charmed, fantasy- 18:00 Politieachtervol-
serie gingen, serie re
portages
18:05 Two and a half
men, comedyserie
19:00 Hart van Nederl.
- Vroege editie,
nieuwsprogramma
19:25 Shownieuws
- Vroege edi
tie, nieuws uit de
showbizz wereld
19:50 RTL Voetbal: 19:10 Oprah Winfrey 19:00 McLeod's daugh- 19:00 Friends, comedy-
KNVB Beker Ajax show, talkshow ters, dramaserie serie
- sc Heerenveen, 19:30 Spin city, comedy-
liveverslag serie
20:00 Trauma centrum,
informatief
20:30 HartinAktie,
amusement
20:00 Een plek onder 20:00 Sex and the city, 20:00 Seinfeld, comedy-
de zon, realityserie komische dramase- serie
20:30 Herman den Blij- rie 20:30 NCIS, detectivese-
ker: Herrie in het 20:30 Het Blok, amuse- rie
hotel, realityserie ment
21:30 De grote verbou
wing, amusement
21:30 TV Makelaar, hui
zenmagazine
21:35 Outback Jack, re-
alityprogramma
21:30 Criminal minds,
misdaadserie
stadsmuur in Roermond. Speciaal
voor Restauratie werden een ar
cheoloog en een graafmachine in
gehuurd om een extra stukje stad
bloot te leggen. Iedereen was blij
verrast over de vondsten: aarde-
werkscherven en een aarden wal.
De vierde deelnemer is Goid-
schalxoord, met de plaatselijke ko
renmolen. Met de kijkcijfers van
Restauratie wil het dit jaar niet
vlotten, ondanks verplaatsing naar
de woensdagavond, met minder
concurrentie. Keken er vorig jaar
gemiddeld 375.000 mensen, dit
jaar bleven er 262.000 over. Toch is
de AVRO tevreden. Of het een blij
vertje is? Over een derde editie
wordt nog gediscussieerd met de
netcoördinator van Nederland 2.
BankGiro Loterij Restauratie, 20.50 uur
Nederland 2
00
10
O
NJ
O
o
10
b
22:30
Hart van Nederl.
22:40
RTL Voetbal:
22:30
As the world
22:35 Tussen de oren,
22:25
Profiler, misdaad
to
to
- Late editie, re
KNVB Beker Sa
turns, soapserie
humoristische quiz
serie
portages
menvattingen
(h)
O
22:45
Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50
Shownieuws -
Late editie
23:15
Oerend hard:
23:45
RTL Poker: World
23:20
The nanny, come
23:35
Law order, mis
23:14
Halloweekend
IO
Ui
O
Boerenfeesten
Series of Poker,
dyserie
daadserie
23:15
Halloween: The
op het platte
verslag
23:50
4 in het land,
making of, making
land, serie reporta
nieuwsprogramma
of
ges
23:50
Halloween 666,
23:50
Foute buren, do
cumentaire
horrorthriller
00:50
Nachtprogram
00:45
Teleshop 7
00:15
RTL Nieuws
00:30
Sex and the city
01:25
Spin city
z
mering: In the
00:46
Shop4Nop
00:25
RTL Weer
(h)
01:55
Nachtprogram
pocket
01:00
Nachtlounge
00:30
Een plek onder
01:10
Nachtprogram
mering
04:00
Nachtprogram
03:00
The hotspot
de zon
mering: Relax TV
04:55
Hart van Neder
n
mering: Hart van
05:30
Astrotijd
01:00
Teleshop 8
04:00
Hart van Neder
land (vroeg)(h)
I
Nederland - Late
01:01
BoysTonight
land - Late editie/
05:05
Stargate SG-1
H
editie (h)
02:00
The Hotspot
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
09:00
Tekst-tv
18:00
Journaal
18:22
Zeeland nieuws
18:39
Doen!
18:41
Rienkriee mee de ster
ren
18:52
RegioNed
19:00
Herhalingen
De stadsbegraafplaats in Leeuwarden, een van de vier kanshebbers in Res
tauratie, verkeert in een ernstige staat van verval. foto Roy Beusker
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Airport. 14:30 Thuis.
15:00 Ballykissangel. 15:50 De
drie wijzen. 16:30 Meesterchef.
17:00 Vrolijk Vlaanderen.
17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:10 Het weer. 20:15 Thuis.
20:45 Van Speijk. 21:35 Het le
ven zoals het is: De maneblus
sers. 22:05 De slimste mens ter
wereld. 22:55 Het journaal laat.
23:16 Winstverdeling joker en
lotto. 23:17 KENO-uitslagen.
23:18 Het weer. 23:25'Allo
'allo!. 23:50 De rode loper.
00:10 Man bijt hond.
België 2
07:00 Lars, de kleine ijsbeer.
07:05 Hopla. 07:10 Bumba.
07:15 Bob de Bouwer. 07:40
Kleine Einsteins. 08:05 Sprook
jesboom. 08:10 Lazytown.
08:35 De snorkels. 08:50 Zoé
Zezako. 09:05 Rocket mijn
raket. 09:20 Griezelverhalen
voor ettertjes. 09:30 Brandy
Mr Whiskers in het Disney
festival. 09:55 Oggy en de kak
kerlakken. 10:05 Filmfabriek:
Pietje Bell II: De jacht op de
Tsarenboom. 11:55 Karrewiet.
12:05 Zap Jr. High. 12:20 De
avonturen van Kuifje. 12:45
Beestenbos is boos. 13:10
Herfstbeelden. 14:00 Samson
en Gert. 14:25 Lazytown.
14:50 Zoé Kezako. 15:05
House of Mouse in het Disney
festival. 15:30 Brandy Mr
Whiskers in het Disney FEstival.
15:55 De hopeloze heks. 16:20
Robbedoes en Kwabbernoot.
16:50 Smos. 17:05 House of
Mouse in het Disney festival.
17:30 Zoé Kezako. 17:45 Op
schok. 17:55 Spring. 18:05
Karrewiet. 18:15 Spring. 18:30
En daarmee basta!. 18:45
6tien. 19:10 Instant star. 19:35
Karrewiet. 19:45 Zap Jr. High.
20:00 Terzake. 20:45 Dag
boek. 20:50 Steve Sky. 22:30
Mondovino.
RTBF1
07:00 Doorlopende herha
ling. 08:15 Une brique dans
Ie ventre. 08:45 Galapagos.
09:35 Adieu je reste. 11:10,
11:30 Tout Ie monde déteste
Chris. 11:50 Table des terroirs.
12:00 Les feux de l'amour.
12:46 File moi ta recette.
12:48 Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:56 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws.
13:30 Weerbericht. 13:40
Télétourisme quotidien. 13:50
Derrick. 14:50 Louis Page: Le
bienfaiteur. 16:30 Incantesimo.
17:25 Questions d'argent.
17:35 Arabesque. 18:26 Air
de familie. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:20 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:10 Weer
bericht. 20:20 Questions a La
Une. 21:25 C'est la vie en plus.
23:13 Joker- en lotto-uitslagen.
23:15 Questions d'argent.
23:25 Le monde selon Google.
00:15 50° nord.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 10:15 Mel
ting pot, 11:10 Toutes les télés
du monde. 11:35 Plus belle la
vie. 12:00 Toute une histoire..
12:55 Tekenfilms. 17:35 Les
niouzz. 17:45 Air de familie.
17:50 Toute une histoire. 18:55
Plus belle la vie. 19:20,19:45
Tout le monde déteste Chris.
20:10 Beursberichten. 20:15
Les destinées sentimentales.
23:15 Air de familie. 23:21
KENO-uitslagen. 23:26 Weer
bericht. 23:30 Le 12 minutes.
23:41 Beursberichten. 23:43
Lotto- en jokeruitslagen. 23:45
Screen.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Real
rescues. 11:00 Homes under
the hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 To buy or
not to buy. 12:30 Car booty.
13:10 Nieuws en weerbericht.
13:15 Cash in the attic. 14:00
Nieuws en weerbericht. 14:30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14:40 Neighbours. 15:05
Doctors. 15:35 Dirty rotten
cheater. 16:20 Nieuws en
weerbericht. 16:25 Jakers: The
adventures of Piggley Wink.
16:45 Secret show. 17:00
Raven - The secret temple.
17:30SMart. 18:00 Blue Peter
18:25 Newsround. 18:35
Neighbours. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
20:00 The One show. 20:30
Inside out. 21:00 Watchdog.
21:30 Rogue traders. 22:00
The nature of Britain. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws. 23:35 The National
Lottery draws. 23:40 ONE life.
00:15 National Lottery update.
00:25 Halloween.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20 Doodle
do. 07:40 Boogie Beebies.
07:55 Storytime with Roly
Mo. 08:00 In the night garden.
08:30 Bob the builder. 08:40
Finley the fire engine. 09:00
Roar. 10:00 Best of friends.
10:25 Beat the boss. 10:55
What's new Scooby-Doo?.
11:15 Mona the vampire.
11:30 The Basil Brush show.
12:00 TarasBulba. 14:00 See
hear. 14:30 Working lunch.
15:00 Animal park. 15:45
Escape to the country. 16:45
Flog it!. 17:30 Food poker.
18:15 The weakest link. 19:00
Eggheads. 19:30 Strictly come
dancing: It takes two. 20:00
Top gear. 21:00 Coast. 22:00
Heroes. 22:45 Heroes unmas
ked. 23:00 Never mind the
Buzzcocks. 23:30 Newsnight.
00:15 Weerbericht. 00:20 Man
stroke woman.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 Festgottesdienst
zum Reformationstag. 11:00
Tagesschau. 11:10 Pinguin,
Löwe Co. 12:00 Tagesschau
urn zwölf. 12:15 ARD-Buffet.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 Tagesschau. 14:10 Rote
Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Pinguin,
Löwe Co. 17:00 Tagesschau
urn fünf. 17:15 Brisant. 17:47
Tagesschau. 17:55 ARD vor
acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Der
FilmMittwoch im Ersten: Das
Schneckenhaus. 21:45 Hart
aber Fair. 23:00 Tagesthemen.
23:28 Das Wetter im Ersten.
23:30 Sterbezeit ist Lebenszeit.
00:15 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15,
11:35 Reich und Schön. 12:00
Tagesschau urn zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 Mittagsmagazin. 14:00
heute. 14:05 Kerner kocht.
15:00 heute - Sport. 15:15
Ruhrpott-Schnauzen. 16:00
heute-in Europa. 16:15 Wege
zum Glück. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Öffne mir eine Tür.
18:00 SOKOWismar. 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch.
19:00 heute. 19:20 Weerbe
richt. 19:25 Küstenwache.
20:15 ZDF SPORTextra: Voet
bal. 23:50 heute nacht. 00:05
Schmalspurganoven.
Discovery
07:40 Rides: The drifters.
08:30 Campervan crisis. 08:55
Massive speed: Hot rods.
09:20,09:45 The compleat
angler. 10:10 Ray Mears'
extreme survival: Mountains.
10:35 FBI files: Fateful crossing.
11:30 Sinking of an aircraft car
rier. 12:25 How do they do it?
Helicopter/Luxury yachts/Ball
park. 12:55 Stunt junkies.
13:20 Dirty jobs: Shrimper.
14:15 Man made marvels
Asia: Korean express. 15:10
American chopper: NAPA drag
bike. 16:05 American hotrod:
42 Woodie. 17:00 Birth of a
sports car: Testing. 18:00 How
do they do it?: Buildings/Elec
tricity pylons/Balloon makers.
18:30 Stunt junkies: Parachute
drag race. 19:00 Mythbusters:
Exploding pants. 20:00 Dirty
jobs: Bio-diesel man. 21:00
Ultimate survival: Moab desert.
22:00 Football hooligans inter
national: Balkans. 23:00 Rides:
SUV from hell. 00:00 Mega
builders: Madrid's big dig.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Megafactories: John
Deere. 13:00 Earth investiga
ted: Atlantis. 14:00 Is it real?:
Feral child. 15:00 Predators
at war. 16:00 Crocodile chro
nicles: School of hard crocs.
16:30 Hayden Turner's wildlife
challenge: Carter snakes. 17:00
Chimp diaries. 17:30 Dogs with
jobs: Jassel, Ingrid and Hogan.
18:00 Earth investigated:
Caveman investigated. 19:00
Seconds from disaster: TWA
flight 800.20:00 I didn't know
that. 20:30 Nefertiti's Odyssey.
21:30 Earth investigated:
Close encounters. 22:30
Megastructures: Dubai's dream
palace. 23:30 Mad labs. 00:00
Nefertiti's Odyssey.
TMF
09:00 De videotheek. 10:00
Best of TMF awards 2004.
12:00 10 XKrezip. 13:00
Moviefacts. 13:05 De video
theek. 14:30 Zing jezelf een
TMF Award. 15:00 Moviefacts.
15:05 Sylvia serveert. 15:30
Interactive chart. 16:30 Reac
tion. 17:30 Jeweeted. 17:45
ClipKennis. 18:30 Kaf of koren.
19:00 Eeuwige hits. 20:00
Moviefacts. 20:05 Interactive
chart. 21:00 Jeweeted. 21:15
TMF NL. 23:00 De Dagrand.
23:40 Nachtdienst.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 Top 11 at 11 11:50
Brand new. 12:25 Top 5 most
wanted. 12:50 Top 25.14:35
Degrassi. 15:00 Delta state.
15:30 Roll the dice 15:55 Ma
king the video. 16:20 Dismis
sed. 16:45 Score. 17:15 Boiling
points. 17:40 Pimp my ride.
18:05 6Pack. 18:35 Punk'd.
19:00 Cribs. 19:30 Run's
house. 20:00 MTV EM As: 10 ol
the best performances. 20:50
Made. 21:40 All access. 22:30
6Pack. 22:55 Making the video.
23:20 Beavis Butthead.
23:45 Rockzone.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
A la Di Stasio. 09:00 Une brique
dans le ventre. 09:30 Littoral.
10:00 360° - Ceo: Le triangle
d'or et les enfants de Bouddha.
10:50 Des chiffres et des
lettres. 11:15 Tout le monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde I'info. 12:05 Étapes
gourmandes. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Un gars, une fille.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
Petits meurtres en familie.
16:00 Coeur océan. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Questions a la une.
18:00 Nieuws. 18:25 Le journal
de l'éco. 18:30 La carte aux tré-
sors. 20:30 Frans nieuws. 21:00
Penn Sardines. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
La crim'.
Eurosport
08:30 Escape. 09:00 Auto
sport: Rally. 11:00 Motorsport:
Speedway. 12:00 Motorsport.
13:00 Snooker 15:00 Mo
torsport. 16:15,17:00 Beach
soccer. 18:00 Eurogoals flash.
18:15 Olympische Spelen.
18:45 Wednesday selection
18:50 Riders club. 18:55 Wed
nesday selection guest. 19:00,
20:00,20:30,21:30 Coif.
22:00 Coif club. 22:05 Zeilen.
22:35 Yacht club. 22:40 Polo.
23:10 Wednesday selection.
23:15 Olympische Spelen.
23:45 WATTS prime.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional 00:00 CNN today.