Ouderenhulplijn 0900-60 80 100 Help ons helpen Giro 6700 Uitwaaien op TEXEL! Aan wie vraagt oma hulp als ze het niet meer weet? H KRAS.NL WjÊÊËÊ "Seks?Zwanger worden? Ouderenhulp FondsSlachtofferhulp www.ouderenhulp.nl voor de lezers van deze krant! 28 I Woensdag 31 oktober 2007 PZC Exclusief". e 10 korting!/ vanaf 3-/4-/5-daagse autovakantie De Koog Spectaculair reisnieuws! Speciaal voor u als lezer van deze krant bieden we een spotgoedkope autovakantie naar het comfortabele 3-sterren Hotel Cooghen aan. Normaal betaalt u voor een 3-daags weekendarrangement v.a. 79 p.p. inclusief ontbijtbuffet, maar met de unieke actiecode WEG40002, boekt u deze heerlijke reis al vanaf slechts 69! Bovendien hebben we in november en december een geweldige 5=4 aanbieding! Dit betekent dat als u 5 dagen verblijft, u er maar slechts 4 hoeft te betalen! Uiteraard ontvangt u ook deze maanden met de unieke actiecode WEG40002 nog eens 10 korting. In de maanden januari t/m maart staat er een flesje wijn voor u op de kamer klaar, wederom bovenop de 10 lezerskorting! Grijp deze kans en ga heerlijk uitwaaien op dit mooie eiland! HOTEL COOGHEN U verblijft in het 3-sterren Hotel Cooghen, op basis van logies en ontbijtbuffet. Het hotel ligt in het plaatsje De Koog, op slechts enkele minuten van het strand en de duinen. Het hotel maakt deel uit van een complex met restaurants, bars en winkeltjes. Het beschikt over een lift, restaurant en wellnessfaciliteiten (tegen betaling), zoals een sauna, stoomcabine en solarium. Uw kamer is sfeer vol ingericht en beschikt o.a. over een badkamer met douche en toilet, telefoon en tv. ONTDEK TEXEL Op naar het mooiste Waddeneiland van Nederland! Geniet van een aantal dagen strand, bos en duinen. Proef de zilte zeelucht, voel de frisse wind en geniet van een ste vige wandeling of heerlijke fietstocht op Texel! Dit prachtige eiland biedt een enorme verscheidenheid aan landschappen en ontspanningsmogelijkheden. Vergeet ook geen bezoek aan de havenplaats Oudeschild te bren v.a. 109 v.a. €129 v.a. €119 v.a. 119* v.a. €119 v.a. €119* v.a. 99 v.a. €129 v.a. 115 v.a. €125 v.a. €109 v.a. €129 gen. Vanuit hier kunt u o.a. meevaren met een garnalen- kotter. Het dorp De Koog heeft leuke winkeltjes, cafe- tjes, restaurants en historische pandjes. Op Texel kunt u echt van alles ondernemen, er is zoveel te beleven! Aankomstdata: ma., vr. en zo van 15/10 t/m 28/3 3 dagen 4 dagen 5 dagen Oktober v.a. 89 November v.a. €95 December v.a. €85 Januari v.a. €'79 Februari v.a. 95 Maart v.a.€95 Prijzen zijn exclusief 10 lezerskorting (actiecode WEG40002) "november en december: 5 dagen verblijven 4 dagen betalen. Toeslag: res.kosten 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. van 2 pers. Voor uitgebreide reisbe schrijving/reservering, zie www.kras.nl/LR17597 Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr17597 24 uur per dag, 7 dagen per week MWR Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.597, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor de speciale lezerskorting. s c r BÜÜ waarom zou je verder zoeken 5 cent p/m Dit landelijk telefoonnummer is er speciaal voor ouderen. Bel de Ouderenhulplijn voor al uw vragen, advies of gewoon een gezellig praatje. Elke vrouw beslist zelf over haar lichaam. Toch?" Helaas nog lang niet altijd. Door onwetendheid, taboes of dwang kunnen vrouwen niet zelf beslissen over eigen lichaam. MYBODY helpt met seksuele voorlichting in ontwikkelingslanden. Ga naar www.mybody.nl en kijk wat JIJ kunt doen. Nada van Nie, presentatrice GIRO 254 MY LW MY CHOKE www.mybody.nl gmm «jvtntni* Een initiatief van World Population Foundation (WPF) NATIONAAL FONDS Normaal vanaf 79, nü met actiecode... De grootste schade bij een verkeersongeval of misdrijf is vaak onzichtbaar. Slachtoffers rekenen op hulp. Fonds Slachtofferhulp helpt helpen door organisaties te steunen die hulp verlenen aan slachtoffers van een misdrijf, verkeersongeval of een ramp. Wetenschappelijk onderzoek en innovatie stimuleren we ook. Fonds Slachtofferhulp Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl. «■1 Ill

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30