familieberichten 24 I Dinsdag 30 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl «g*i f-51i Geboren: Mattias zoon van Hans Huibregtse en Gabriela Estramil kleinzoon van Wim en Ineke Huibregtse-Klein Leiden, 22 oktober 2007 Dolgelukkig en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Max 26-10-2007 Richard en Sandra van Renswoude-Simpelaar Schokker 14 4341 MSArnemuiden Op 29 oktober vierden: Jan van der Valk Cornelia Adriana Minaard hun 65 jarig huwelijk Van Harte gefeliciteerd! Edwin, Anne, Yoram en Fienke Felicitaties kunt u sturen naar: Oostkilhoek 16 4411 DZ Rilland Hij hield van het land Hij fietste door de polders Zijn werk was zijn hobby Zijn hobby was zijn werk Na een arbeidzaam leven van eenvoud en goedheid voor ons en allen die hem kenden, is van ons heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Pieter Engelbertus Cauwels echtgenoot van Janneke Suzanna Moens Oostburg, t Oostburg, 29 september 1919 28 oktober 2007 Oostburg: J.S.Cauwels-Moens Biggekerke: Corrie en Jaap Mare Ewald Tamara en Peter fan PaulSabine, Marit Schoondijke: Annelies en George Hein Peet Hulst: Els en Arend Gerrit en Chantal Joshua Leony en John Nieuwvliet: Han en Jennie Peter en Danny Johnny en Meral Oostburg: Jos Oss: Karin Jochem Oss: Rianne De Stelle Oostburg, 28 oktober 2007 Correspondentiead res Willemsweg 63 4507 AS Schoondijke Papa is opgebaard in het mortuarium van het Zorgsaam Ziekenhuis locatie Antonius te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 31 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 1 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk te Oostburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie in het Hervormd Kerkcentrum te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts is mijn lieve broer en onze oom Piet Cauwels op 88 jarige leeftijd overleden. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte met dit verlies. Namens: Middelburg: E. Verdaasdonk-Cauwels en haar kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Joke Fondse-Reedijk echtgenoot van onze collega Piet Fondse Wij wensen Piet en zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit immense verlies. Namens alle collega's van het team van het Department of Engineering, Peter van der Heide, Head of department of Engineering, Hogeschool Zeeland Herinner mij zoals ik was, maar niet in sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een ongelijke strijd is toch nog onverwacht overleden mijn lieve dochter en ons nichtje Monique Mollet 26 september 1961, Breskens t 24 oktober 2007, Temeuzen IJzendijkeG.J. Mollet Oost-SouburgArnold en Cecile Alex Correspondentieadres; F.E. van Baal Orion 18 4501 GG Oostburg De uitvaart heeft in besloten kring plaats gevonden. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer P.C. (Piet) Perdaen De heer Perdaen was in de periode van 1 januari 1981 tot en met 31 december 1998 lid van de algemene vergade ring van een van onze rechtsvoorgangers, het waterschap Hulster Ambacht. Wij herinneren de heer Perdaen als een veelzijdig en betrokken bestuurder. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen en de verdere familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Terneuzen, 30 oktober 2007 Bestuur en medewerk(st)ers waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris "mij geleidt des Heren hand. Met bewondering voor zijn persoonlijkheid en droefheid in ons hart geven wij u kennis, dat na een leven van toewijding en zorg, de Here op Zijn tijd tot Zich heeft genomen, mijn geliefde en zorgzame man, schoonvader en opa Johannes Slingerland in de leeftijd van 87 jaar. K. Slingerland-Boudesteijn Ima Kreuk-Slingerland in liefdevolle herinnering Cees Kreuk Esmeralda en Bas 27 oktober 2007 Dr. de Kockstraat 79-3 4311 EL Bruinisse De herdenkingsdienst zal donderdag 1 november om 13.30 uur gehouden worden in het "Stiltecentrum" van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condo leren in het "Stiltecentrum". Geen bloemen Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb ie rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Omringd door allen die haar lief waren, is na een lang durige en met moed gedragen ziekte van ons heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Hillegonda Strijk-Wight Gonda in de leeftijd van 66 jaar. Oost-Souburg: Willem Strijk Oost-Souburg: Jenny Collin Oldekerk: Marjan en Jiesk Michael Nathalie Vlissingen: Ilona en Edwin Nathan 4388 NR Oost-Souburg, 28 oktober 2007 J.P.D. de Smitstraat 37 Gonda is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 31 oktober van 19.00 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 november om 15.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Het is goed zo. Hij heeft zijn rust gevonden. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij na een moeilijke laatste weg nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Arie Struijt weduwnaar van Jo Struijt-Sterken 10-09-1922 128-10-2007 Vroomshoop: Ans en Jan Barry en Jenneke Mariska Kloetinge: Jozien en Ton Debby en Willem Manon Papendrecht: Leen en Astrid Petra en Boy Anita Correspondentieadres: Tervatenseweg 22,4481 PB Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 31 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 1 november om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de HEERE onver wachts van onze zijde is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Abraham Pieter Verschuure in de leeftijd van 79 jaar. Goes: M.C. Verschuure-Schrijver Kloetinge: Leon en Anita Verschuure Robin, Kirsten Goes: Chriska en )os Slabbekoom Mariëlla, Ellemarie Kapelle: Rianja en Jan Provoost Lars, Levi 28 oktober 2007 Ruisdaelstraat 5 4462 AC Goes D.V. woensdag 31 oktober is er van 19.00-20.30 uur gele genheid tot afscheid nemen en condoleren aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 2 novem ber om 10.30 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. .«4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48