Flandria gaf? Dat nóóit meer Kaartverkoop Hulster Buutfestival van start nu in onze collectie LINE FOOTWEAR Plein 9, 4543 BH Zaamslag. Telefoon 0115 43 63 00 www.vanfraeijenhove.nl Winkeldieven gepakt in Hulst Bromfietser gaat onderuit Zilveren speld ouderenbond Herdenkingen bevrijding Zpzc Dinsdag 30 oktober 2007 23 maat 36 t/m 44 hulst - De politie heeft afgelopen zondag om 16.40 uur een 47-jarige vrouw en een 51-jarige man uit België aangehouden na diefstallen die ze gepleegd hadden bij Morres Wonen in Hulst. Het tweetal werd al door winkel personeel in de gaten gehouden omdat het zich opvallend gedroeg. Even later werd hun gevraagd de kofferbak van hun auto te openen. Die lag vol met in de winkel gesto len spullen. De buit bestond uit pannen, een lamp, grillplaten, bad- matten, handdoeken, badlakens en twee reproducties ter waarde van enkele honderden euro's. terneuzen - Een 57-jarige brom fietser uit Terneuzen raakte gister middag rond 14.10 uur lichtge wond op de Axelsestraat in Terneu zen toen hij met zijn brommer on deruit ging op het natte wegdek. De Terneuzenaar remde om een aanrijding met een 19-jarige auto mobiliste uit diezelfde plaats te voorkomen. De automobiliste verleende de bromfietser geen voorrang. Een aanrijding bleef uit, maar omdat de bromfieters krachtig in de rem men kneep, slipte hij en kwam ten val. Daarbij liep hij schaafwon den en een pijnlijke knie op. kloosterzanoe - De Katholieke Bond van Ouderen (KBO) in Zee land wil de toekenning van de zil veren speld aan mensen die vijfen twintig jaar lid zijn van de bond af schaffen. Volgens vice-voorzitter Dick Dijkgraaf zijn inmiddels jaar lijks zo veel leden die hun zilveren lidmaatschap bij de bond vieren, dat de onderscheiding daarmee aan waarde inboet. De zilveren speld wordt voortaan alleen toege kend aan leden met een bijzonde re verdienste. De algemene verga dering van de KBO Zeeland neemt vandaag een besluit hier over op de najaarsvergadering die om 10.00 begint in Zaal van Leu ven in Kloosterzande. hoofdplaat - De 34e bevrijdings- mars van Hoofdplaat naar Knokke wordt dit jaar op zondag 4 novem ber gehouden. Wandelaars kunnen zich tussen 8.00 en 10.00 uur opgeven. De her denkingen met bloemenhulde zijn in Hoofdplaat (8.15 uur), Paulina- polder bij Biervliet (9.00 uur) en de Hickmanbrug bij Retranche- ment (14.30 uur). De gemeente Sluis roept mensen die langs de routes wonen op te vlaggen. Op vrijdag 2 november zijn de tra ditionele herdenkingsplechtighe den in Eede (14.30 uur), Aarden burg (15.15 uur, korte rondgang vanaf de Markt naar geallieerden begraafplaats) en Sluis 16.30 uur, korte rondgang vanaf het Wal- plein naar monument bij belfort). In een loods in Krimpen aan de IJssel wordt door Hollandia nog volop gewerkt aan de noordbrug. foto Awé Krijger De Tor Flandria beschadigde eind februari 2006 de noordbrug in Terneuzen. foto Camile Schelstraete van hun keuze te bemachtigen. Voor de zondagvoorstellingen zijn er geen beperkingen. Op 11 november start ook de kaart verkoop via internet op www.huls- terbuut.nl. Er zijn via dit medium evenveel kaarten beschikbaar voor de verkoop als in Den Dullaert. Ook voor de internetbesteller geldt de regel: vier per persoon. De kaarten kosten 12,50 euro. In 2008 wordt de 25ste buut gehou den, maar dit jubileum wordt niet gevierd omdat carnavaleuten reke nen in elftallen. De voorstellingen van het buut- reednersfestival zijn op vrijdag 25 januari, zaterdag 26 januari en zon dag 27 .januari in Den Dullaert. Nieuwe tonpraters kunnen zich nog aanmelden. hulst - De kaartverkoop voor het buutreednersfestival in Hulst vindt zondag 11 november om 11.00 plaats in gemeenschapscen trum Den Dullaert. Leden van de organisatie zijn aanwezig om de verkoop een ludiek tintje te geven. Ook kunnen nieuwe tonpraters zich nog aanmelden. In de vrije verkoop kunnen per persoon maximaal vier kaarten voor de vrijdag- en zaterdagvoor stellingen worden gekocht. Dit om iedereen de kans te geven kaarten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47