nodig voor de doorstroming Lopend stilstaan bij de bevrijding 0 Cran Combi: TT' 4 3 halen 2 betalen! M van €59,85 voor 39,90! 1 J 1 c* Houd uw blaas in prima conditie: 1200 mg Cranberry extract per dag Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN Thuis in.... Hypotheken Verzekeringen Pensioenen WPZC Dinsdag 30 oktober 2007 23 Automobilist rijdt door rood en ramt lijnbus zierikzee - Een auto is gistermid dag op de kruising lulianastraat/ Weg naar de Val (N256) in Zierik- zee tegen een lijnbus gebotst. De automobilist (46) uit Schiedam reed met hoge snelheid de krui sing op, terwijl het verkeerslicht op rood stond. De bus was toen al bij groen licht de kruising opgere den. De auto botste tegen de ach terzijde van de bus en raakte daar bij totaal vernield. Drie inzitten den van de auto zijn per ambulan ce naar het ziekenhuis gebracht. Alzheimer Café in 't Gasthuis Middelburg middelburg - In 't Gasthuis aan het Noordpoortplein in Middel burg, wordt zaterdag een Alzhei mer Café gehouden. Van 14.30 uur tot 17.00 uur kunnen lotgenoten el kaar ontmoeten en wordt het on derwerp 'dementie en medicijnen' besproken. De gastspreker is M. Glansdorp-Beuker, verpleeg huisarts in verpleeghuis De Vlied berg. Er zal de gelegenheid zijn vra gen te stellen aan de gastspreker en andere professionals en Stich ting Alzheimer Nederland maakt een informatietafel. nieuwe burg 39 - middelburg Schulting vindt dat zijn vak wat verloederd is, sinds acht jaar geleden het door de rechtbank beëdigen tot makelaar is opgeheven. De prijsopdrijving van woningen van de afgelopen jaren is volgens hem mede door die onbeëdigde makelaars veroorzaakt. foto Ruben Oreel Mars vormt onderdeel herdenkingen Domburg en Westkapelle. door Dewi Gigengack westkapelle - De Belgische Grou- pe Libération houdt in het kader van de bevrijdingsherdenkingen op Walcheren een herdenkings mars. Donderdag lopen ongeveer 35 Belgen en Fransen in originele commando-uniformen uit 1944 van Westkapelle naar Domburg en via Aagtekerke terug naar West kapelle. Groupe Libération is een zoge noemde re-enactmentgroep met als thema de Tweede Wereldoor log. Re-enactment (opnieuw op voeren) is het naspelen of uitbeel den van historische gebeurtenis sen. Dat gebeurt zo waarheidsge trouw mogelijk. Voor de mars op Walcheren bestaat de groep naast de eigen leden ook uit sympathi santen en oud-gedienden uit Bel gië en Frankrijk. De Belgische groep initieerde de mars samen met oorlogsmuseum Flet Polderhuis in Westkapelle. Door samenwerking met Stichting Steun Bevrijders Walcheren kon de wandeling worden toegevoegd aan de serie herdenkingen rond Westkapelle en Domburg. De groep is aanwezig bij de her denkingen bij landingspunt Erica en bij het monument voor burger slachtoffers. Om 11.30 uur begint de mars vanaf de begraafplaats bij de vuurtoren van Westkapelle. Via de dijk en de duinen gaat het gezelschap rich ting Domburg, waar het om 15.00 Een groep Belgen loopt donder- dag een herdenkingsmars tussen Domburg en Westkapelle. De groep initieerde de mars samen met museum Het Polderhuis. uur aanwezig is bij de onthulling van een nieuw monument voor de Engelse Royal Marines. Na die plechtigheid gaat de tocht terug naar Westkapelle. De herdenkingsmars beslaat onge veer zeventien kilometer. Geïnte resseerden kunnen meelopen. Voor de gelegenheid is museum Flet Polderhuis tot 21.00 uur open. Vlissingen herdenkt zaterdag om 14.00 uur bij de monumenten aan de Commandoweg, waar de gealli eerde troepen aan land kwamen. Het college van B en W legt kran sen, in aanwezigheid van Britse en Franse militaire attachés. Pompoenen uitsnijden op kinderboerderij middelburg - De boerderijzolder van kinderboerderij De Klepper hoeve in Middelburg viert woens dag halloween. Daarom kunnen kinderen van zes tot twaalf jaar on der begeleiding van medewerkers van de kinderboerderij, pompoe nen uitsnijden. De kinderen mo gen zelf het ontwerp voor hun pompoen bedenken. De uitgehol de pompoen mogen ze aan het eind van de middag mee naar huis nemen. Het uitsnijden is van 13.30 tot 15.00 uur, en de deelname bedraagt 1 euro per kind. Nu 180 tabletten ^="*2 normale prijs 19,95 per stuk ""■■■Bs-saf w" 11 _\f www.derodepilaren.nl Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118-615151 www.donrisicobeheer.nl RISICOBEHEER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25