De Zuidhoek speurt naar nieuw managementtalent QJobTrack.nl Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar: Manager Bedrijven m/v 36 uur De een zoekt naar een antwoord, de ander naar de juiste vragen Hoofd ambulant Emergis 7 26 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC Kijk ook op De Zuidhoek - het bekende Zierikzeese bedrijf dat in het kader van de Wet Sociale Werk voorziening en als uitvoerder van diverse reïntegratietrajecten passen de arbeid biedt aan rond de 350 me dewerkers - staat aan de vooravond van een flink aantal wisselingen bin nen het managementteam. Het eer ste wervingstraject is inmiddels van start gegaan: De Zuidhoek is op zoek naar een nieuwe bedrijfsleider voor het Industrieel Toeleverings bedrijf. Kunt u zich de film Inner Space nog her inneren? Het is het verhaal van een we tenschapper die door een foutje in het la boratorium tot microscopische afmetin gen wordt gereduceerd en tot overmaat van ramp ook nog in de bloedbaan van een mens terechtkomt. Wat volgt is een fascinerende reis door het menselijk li chaam, die de ene na de andere verrassing oplevert. Wie het hypermoderne bedrijfs gebouw van De Zuidhoek bezoekt, over komt iets soortgelijks. Midden door het bedrijfspand loopt een brede gang waar door een koepelvormig dak het daglicht royaal binnenstroomt. Die gang wordt De Slagader genoemd - het belangrijkste ver keer van mensen en materialen vindt hierdoor plaats. Links en rechts van De Slagader liggen de vitale organen van het Industrieel Toeleveringsbedrijf: de afde lingen lasserij/plaatwerkerij, verspaning, in- en ompak, montage, elektronica en de wasserij. Op elke afdeling heerst een heel Deltastraat 8, Zierikzee T: 0111 413257 E: info@dezuidhoek.nl I: www.dezuidhoek.nl eigen sfeer. Zelfs de geuren die er hangen zijn verschillend. Ruik je op de ene plek metaal en hout, een deur verder geurt het naar wasmiddelen en weer ergens anders wordt de neus verwend met banketbak kersaroma's. Behalve het Industrieel Toe leveringsbedrijf omvat De Zuidhoek ook nog een Groenbedrijf en een Reïntegra- tiebedrijf. Directeur Frans Dieleman is er duidelijk over: 'De Zuidhoek is kleurrijk en veelzijdig.' Sociaal én commercieel De komende jaren ondergaat het manage mentteam van De Zuidhoek een niet-ge- ringe transformatie. Vier van de vijf hui dige teamleden gaan te zijner tijd namelijk met pensioen. April 2008 moet de eerste vacature - die van bedrijfsleider indus trieel toeleveringsbedrijf - vervuld zijn. 'De Zuidhoek is een klein, maar flexibel bedrijf, vertelt Dieleman. 'Naast een vaste rijkssubsidie verdient het zijn inkomsten op de vrije markt. Behalve een sociale heeft De Zuidhoek dus ook een sterke commerciële component. Deze karakte ristieken verwachten wij ook van de hbo'er die de taak van bedrijfsleider gaat vervullen. Hij of zij probeert telkens de juiste match te vinden tussen mens en commercie." Persoonlijke ontplooiing 'Kijk op techniek is uiteraard eveneens van belang, net als organisatorisch en con tactueel talent', gaat Dieleman verder. 'Uitdagingen biedt deze verantwoordelij ke baan volop. Dit dankzij de veelheid aan in- en externe contacten, maar ook doordat de bedrijfsleider direct invloed kan uitoefenen op de bedrijfsvoering en alle ruimte krijgt voor persoonlijke ont plooiing. En dat alles in een regio waar het niet alleen fijn werken, maar ook fan tastisch wonen is.' Een droombaan dus? 'Ik werk al jaren met veel plezier bij De Zuidhoek en ben verknocht aan Zeeland. Het antwoord op die vraag laat zich dus raden.' Wie meer wil weten over boven genoemde functie wordt uitgenodigd contact op te nemen met Frans Dieleman. De Rabobank werkt er dagelijks aan de beste financiële dienstverlener te zijn. Deze ambitie is primair niet ingegeven door winstdoelstellingen. Wel door de coöperatieve gedachte dat lokale banken de beste garantie bieden voor ontwikkeling van de regio. De Coöperatieve Rabobank Walcheren/ Noord-Beveland is een krachtige, complete en zelfstandige bank, biedt in haar dienstverlening financiële professionaliteit en is toonaangevend, betrokken, persoonlijk en dichtbij. We zetten mensen en middelen binnen het werkgebied actief in voor de sociaal-economische ontwikkeling van ondernemingen, instellingen en particulieren. We bieden onze medewerkers optimaal ruimte voor participatie en ontplooiing. Manager Bedrijven Als leidinggevende van het segment Bedrijven en als lid van het managementteam heb je diverse verantwoordelijkheden. Je rapporteert aan de directievoorzitter Zelf geef je direct leiding aan een afdeling bestaande uit 45 fte waaronder een viertal teams te weten; Zakelijke Relaties, Bedrijven Advies, Groot Zakelijk en Verzekeren. Naast het opstellen van een beleidsplan voor het segment Bedrijven ben je verantwoordelijk voor het maken van het marketing-, personeels- en financieel plan. Er wordt van jou verwacht dat je een positieve bijdrage levert aan de beleidsontwikkeling van de bank. Je leidinggevende en organisatorische kwaliteiten vertalen zich in een vlekkeloos functio nerende personele organisatie, in het realiseren van de segmentformules en -doelstellingen en in het realiseren van evenwicht tussen afzetdoelen en finan cieringsrisico's. Je bent in het bezit van uitstekende communicatieve vaardigheden waardoor je onze bank op de juiste wijze weet te vertegenwoordigen bij lokale netwerkactiviteiten. Je expertise Je beschikt over een wo denk- en werkniveau en over alle noodzakelijke kennis en skills. Zoals kennis van de lokale markt, de bancaire dienstverlening en het personeelsontwikkelings-beleid. Door een stimule rend voorbeeld te zijn en door het faciliteren van ontwikkelmogelijkheden zorg je voor een goed functionerend segment Bedrijven. De resultaten: een goed renderend segment, tevreden (nieuwe) klanten, betrokken, goed presterende medewerkers en een positieve financiële ontwikkeling. Salarisindicatie Afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring, vindt inschaling in salarisschaal 11 plaats. Bijzonderheden Een Assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Meer informatie? Voor meer informatie kun je terecht bij Jaap van Rijn, Manager Bedrijven ai, telefoonnummer: (0118) 42 84 09 of bij de afdeling HRM (0118) 42 78 00. Heb je interesse? Je sollicitatie zien we graag uiterlijk 9 november a.s, tegemoet. Graag vragen we je te solliciteren via onze site www.rabobank.nl/werken vacatures vacaturebank (referentienummer wnbBA). Interne kandidaten vanuit onze lokale bank hebben in de selectieprocedure, bij gelijke geschiktheid, voorrang op andere sollicitanten. Rabobank toetst op basis van haar "Regeling Screening Rabobank"alle nieuwe medewerkers op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank! Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respectvoor ieders persoonlijke achter grond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. Ithaka, kinder- en jeugdpsychiatrie, onderdeel van Emergis, richt zich op de behandeling en bege leiding van kinderen en jeugdigen met (sociaal)psychiatrische problematiek en hun systeem. Ithaka bestaat uit drie ambulante basisvoorzieningen, een kliniek voor opname en dagbehandeling, en het multifunctioneel centrum Amares. Amares is een samenwerkingsverband van Emergis en de Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland. het gebied van zorg, financiën en personeelsbeleid binnen beleidskaders op te lossen. In staat te plannen, te organiseren en daarbinnen te delegeren, en richting en sturing te geven aan groepen en samenwerkingsverbanden. Inspirerende coach, besluitvaardig, resultaatgericht en ondernemend. Het gaat om een functie voor 36 uur per week. Informatie en sollicitatie Dit wervings- en selectietraject is uitbesteed aan FunktieMediair. Een uitgebreid functieprofiel vindt u op www.funktiemediair.nl. Voor meer bijzonder heden neemt u contact op met Michèle Polspoel van FunktieMediair, telefoon oio 20 66 222, e-mail michelepolspoel@funktiemediair.nl. U geeft leiding aan de ambulante eenheid op basis van integrale verantwoordelijkheid, in nauwe samen werking met de psychiater(s). U ontwikkelt en reali seert het tactisch beleid van de eenheid en adviseert de sectordirecteur over het tactisch en strategisch beleid van de sector. U zorgt voor optimale organisatie, kwaliteit en uitvoering van het primaire (zorg)proces en de ondersteuning hiervan. Uw profiel: kennis van de gezondheidszorg en managementtechnieken op hbo of wo werk- en denk niveau en ruime ervaring in het leidinggeven. Het vermogen om uiteenlopende problemen op www.werkenbijemergis.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98