ifllSïHiailKMMiiiiiSMa Medewerker Bouw- en Woningtoezicht QjobTrack.nl sociaal ondernemer met no-nonsense instelling Middelharnis Bij de gemeente Middelharnis werken we in een prachtige en inspirerende omgeving aan het bereiken van ons toekomstbeeld. Goed teamwork is essentieel om al die plannen waar te maken en om de klantgerichtheid naar onze inwoners te optimaliseren. Daarbij kunnen we extra ondersteuning gebruiken. Het liefst van teamplayers die graag hun schouders eronder zetten en daarbij altijd het belang van de gemeente en haar 17.700 inwoners voor ogen hou den. Voor de afdeling Gebiedszaken zoeken we een: In deze functie houd je je bezig met de toetsing en afhandeling van lichte en reguliere bouw- i plannen, aanlegvergunningen en kapvergunningen. Je stelt concept-besluiten op en je bent het aanspreekpunt voor klanten (via de backoffice). Daarnaast verricht je in voorkomende gevallen toezichthoudende werkzaamheden in het veld. Vraag en aanbod Heb jij een afgeronde mbo-opleiding Bouwkunde (Bol 4), ben je initiatiefrijk en kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken? En heb je daarnaast kennis van relevante wet- en regelgeving? Dan zoeken we jou! We bieden je een afwisselende baan in een uitdagende werkomgeving. Je krijgt bovendien aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden zoals een salaris van max. 2.898 bruto per maand, een eindejaarsuitkering, scholingsfaciliteiten en een aantrekkelijke regeling woon- en werkverkeer I in de vorm van het 'fietsenplan' of een reiskostenvergoeding. Solliciteren Ben jij één van de peilers waarop wij kunnen bouwen? En ga je de uitdaging aan om van Middelharnis een gemeente te maken waar het prettig wonen en werken blijft? Dan zien wij je sollicitatie graag tegemoet. Richt je sollicitatie vóór 10 november 2007 aan het college van bur gemeester en wethouders van Middelharnis, p/a Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Informatie Heb je na het lezen van deze informatie nog vragen over de functie, dan kun je contact opne men met mevrouw M. Grims, interim afdelingshoofd Gebiedszaken. Voor vragen over de sol- I licitatieprocedure kun je terecht bij mevrouw A. Okkerse, beleidsmedewerker P&O. Beiden zijn bereikbaar op 0187 - 47 55 55. Meer informatie is ook te vinden op: www.middelharnis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rebecca uit Zuid-Soedan was jaren op de vlucht voor oorlog. Ze droomde van haar land, van haar dorp en van haar huis. Eindelijk is het zover: de gevechten zijn voorbij en Rebecca kan met haar familie terugkeren naar huis. Maar in Zuid-Soedan liggen overal mijnen. Er is een tekort aan medische zorg en er zijn weinig sanitaire voorzieningen. Ook is er gebrek aan informatie over de situatie in Zuid-Soedan. Veeg de mijnen weg en help Rebecca veilig terug te keren naar huis. Kijk op: Veilig Thuis in Zuid-Soedan is een gezamenlijk project van Cordaid/Mensen in Nood, Free Voice, Stichting Vluchteling en UNHCR, met extra steun van de Nationale Postcode Loterij. gratis advertentie 20 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC Kijk ook op Clavis is een ambitieuze corporatie in Terneuzen met ca. 2500 woningen, die goed en betaalbaar wonen voor iedereen nastreeft. Clavis wil eèn organisatie zijn die midden in de samenleving staat. Een actieve corporatie, die zich vanuit het aandachtsgebied 'wonen' beweegt op verschillende maatschappelijke terreinen binnen de gemeente Terneuzen. Een goede samenwerkingsrelatie met andere partijen is daarbij een onmisbare schakel. In de komende jaren staat Clavis voor grote uitdagingen. De woningmarkt in Terneuzen kent stevige opgaven en het strategisch voorraadbeleid zal dan ook veel inzet en creativiteit vragen van de organisatie van Clavis. Momenteel is een nieuw ondernemingsplan voor de periode 2008 - 2012 in ontwikkeling. Het realiseren van de volkshuisvestelijke opgave, het optimalis eren van de dienstverlening aan klanten en het verbeteren van de leefbaarheid in buurten en wijken zullen daarbij centraal staan. Clavis is actief in projectontwikkeling, waardoor zij op dit moment een aanzienlijke opdrachtenportefeuilie heeft. Naast herstructurering en nieuwbouw projecten zitten daar ook woon/zorg-projecten in. Clavis wil de komende jaren haar organisatie verder professionaliseren om daarmee de uitdagingen, die liggen op het gebied van ontwikkeling en beheer aan te kunnen gaan. Clavis zoekt, vanwege prepensionering van de huidige directeur/bestuurder, een stevige en enthousiaste Functie: Als directeur/bestuurder bent u verantwoordelijk voor de organisatie. Naast de verdere professionalisering van de organisatie, geeft u vorm aan de toekomst van Clavis langs de lijnen van het in ontwikkeling zijnde ondernemingsplan. U weet daarbij kansen in de markt te benutten en - waar gewenst - in samenwerking met derden nieuwe producten en diensten te ontwikkelen. Netwerken zit in uw bloed en u onderhoudt dan ook contacten met de gemeente, zorg- en welzijnsinstellingen en andere betrokken stakeholders in de regio Zeeuws-Vlaanderen. Als maatschappelijk ondernemer bent u in slaat de herstructureringsopgave op te pakken en inhoud te geven aan wijk- en buurtontwikkeling. Samen met het managementteam zet u de lijnen uit voor de toekomst en weet u Clavis duidelijk te profileren in Terneuzen en de regio. Profiel: U bent een ondernemende en sociaal ingestelde manager, die vanuit een moderne visie op wonen richting kan geven aan de ambities van Clavis. Als teamspeler kunt u binnen deze kleine en hechte organisatie managers en medewerkers motiveren en meenemen in nieuwe opgaven. Als allrounder bent u in staat snel in te spelen op uiteenlopende onderwerpen, waarbij u goed weet te schakelen tussen beleid en uitvoering. Wij zoeken een maatschappelijk ondernemer die goed in staat is risico's in te schatten, waarbij u zowel oog heeft voor het bedrijfseconomisch als het maatschap pelijk rendement. U heeft gevoel voor lokale verhoudingen en weet binnen Zeeuws-Vlaanderen netwerken op te bouwen en te onderhouden. U woont daar dan ook of gaat daar wonen. LI bent een open, daadkrachtige en nuchtere persoon, die zowel intern als extern snel vertrouwen kan opbouwen. LI beschikt over een HBO/academisch werk- en denkniveau en heeft affiniteit met de volkshuisvesting. Procedure: Bent u de directeur-bestuurder die richting kan geven aan de verdere ontwikkeling van Clavis, stuur dan een korte en zakelijke brief met CV aan: Clavis, Postbus 150, 4530 AD Terneuzen, ter attentie van de selectiecommissie directeur. Nadere informatie kan worden verkregen bij de externe adviseur van de selectiecommissie, de heer D. van Ginkel op 06 - 51 27 29 50 of ginkel@consortgroep.nl De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 46, op 16 en evt. 17 november 2007. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Honorering zal plaatsvinden op basis van de 'Izeboud-regeling'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bouw jij mee aan Middelharnis? De gemeente Middelharnis ligt op het eiland Goeree-Overflakkee en bestaat uit de dorpskernen Middelharnis. Sommelsdijk, Stad aan 't Haringvliet en Nieuw Tonge. Middelharnis is goed bereikbaar en dichterbij dan je denkt. Of je nu vanuit Rotterdam, Breda of Goes komt, binnen 40 minuten sta je zonder fileleed in het centrum van Middelharnis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 92