A Familieberichten S Griepvaccinaties Veerse huisartsen GRIEPVACCINATIE 34 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC De grote belangstelling die wij hebben ontvangen in de spannende weken voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse papa en lieve opa Ed Kats was hartverwarmend. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Addy Kats-Gijzel Christy en Menno. Teun Eddy en Monique Kapelle, oktober 2007 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet de Kramer Dit helpt ons bij het verwerken van het grote verdriet. Jopie de Kramer-van de Sande Ab en Sonja de Kramer-Dhondt Evelien en William Boussen-de Kramer Cees en Petra de Kramer-Bakker Kleinkinderen Terneuzen, oktober 2007 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria de Leeuw-de Looff hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw bezoek, schrijven of aanwezigheid bij de begrafenis. Familie de Leeuw Oktober 2007 Grietje Meerman-Siereveld Kinderen en kleinkinderen Amemuiden. oktober 2007 Een hondeen kaart, een gebed om kracht en troost, doen je goed als je een geliefde verliezen moet. Ontroerd door de overweldigende blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen daar het voor ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons tot een grote steun geweest. Leen Minderhoud Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, oktober 2007 Dankbetuiging Hartelijk dank voor troostende woorden. bloemen en kaarten naar aanleiding van het overlijden van onze lieve dochter, (schoon)zus en tante m Tilly van Oosterhout Zij zou zo genoten hebben van alle aandacht die er naar haar uitging. Familie van Oosterhout Roosendaal, oktober 2007 Wij willen een ieder die met ons heeft meegeleefd in de moeilijke dagen na het overlijden van fZie/i/i T/tettri/t/ oprecht bedanken. Het is een grote steun geweest. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Gapinge, oktober 2007 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze geweldige vader, schoonvader en opa Krijn Wielemaker hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost. Het heeft ons erg goed gedaan. 1. Wielemaker-Wattel Kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2007 Dankbetuiging Op 20 september 2007 hebben wij afscheid genomen van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder e/asi iJc/aiA Uw aanwezigheid bij de condoleance of de begrafenis, alsmede de vele kaarten heeft ons goed gedaan Wij willen iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Wemeldinge, oktober 2007 Wij willen u onze oprechte dank betuigen voor alle blijken van medeleven en deelneming, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens het ziekbed en na het overlijden van onze lieve papa, schoonvader en opa Jan Schroevers De dankbaarheid voor de mooie herinneringen en de steun van jullie medeleven maken ons verdriet niet minder, maar bieden troost en geven ons kracht om verder te gaan. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, oktober 2007 Zoveel rode rozen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Zoveel troost en steun Theo Snijders Wij willen iedereen bedanken die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd en nog steeds meeleeft. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Theo bij velen geliefd was en dat hij werd gewaardeerd. Corrie Snijders-Swennen Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 27 oktober 2007 bi IMJawjfii/jëUJU De overweldigende belangstelling en de hartverwarmende blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader, en opa Jan Meerman heeft ons gesterkt en getroost. Daarvoor onze oprechte dank. Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en fijne oma Lucia Maria Verplanke-de Baar betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: J.P. Verplanke Vlissingen, oktober 2007 28-10-1997 In memoriam Leny 28-10-2007 Alweer 10 jaar zonder jou Probeer het maar om niet te treuren Het leven gaat door vergeet dat niet Denk met vreugde aan dit mensje Met een lach niet met verdriet fh vinden plaats in de week van 29 oktober t/m 2 november van Tol Veere dagelijks van 17.00-17.30 u. Ubels/Helmes Serooskerke dagelijks van 17.00-17.30 u. Rullens/Bats Oostkapelle dagelijks van 17.00-17.30 u. Grijpskerke ma/wo/vr van 17.00-17.30 u. van Eede/Hidskes Westkapelle maandag en dinsdag donderdag 14.00-15.00 u. 17.00-18.00 u. 19.00-19.30 u. Spekhorst Domburg dinsdag en woensdag 15.00-17.30 u. van der Male Zoutelande volgens oproep F.M. van Eede, C.L.W. van Eede-Hidskes, huisartsen Afwezig van: 29 oktober t/m 2 november de praktijk wordt waargenomen door: dr. Ch. Vriezekolk en dr. W.J.M. Spekhorst Spreekuur op afspraak. Het telefonisch spreekuur vervalt. De apotheek is normaal geopend. A. Stutterheim Huisarts - Meliskerke Dinsdag 30 oktober, donderdag 1 november vrijdag 2 november van 14.00-17.00 uur Zonodig op afspraak GEEF IEDER KIND LEESPLEZIER, BOEKEN OPENEN HUN WERELD, STEUN STICHTING Namens de hele familie wil ik u danken voor alle medeleven en steun door u gegeven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Catharina Maria de Priester-Poortvliet het heeft ons gesterkt en is ons tot grote steun. Hiervoor onze oprechte dank. Tevens een bijzonder woord van dank aan de huisarts Dr. H. Meijer, medewerkers van Zorgstroom "Walcheren" voor de goede zorgen en aan Dhr. Leen Stout van de Humanistische Uitvaartbegeleiding voor de gesproken woorden tijdens de afscheidsdienst. C. de Priester Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, oktober 2007 AFWEZIG i.v.m. nascholingen Dr. E. RIJKEN 5 t/m 9 november 29 en 30 november WAARNEMING DOOR: Dr. J Schmeitz. tel. 257122 Dr. B. Schruer. tel. 214373 m.u.v. 30 november Dr. M. vd Stoep. tel. 257122 Dr. D. Thijssen, tel. 215003 Dr. H. Gevaert, tel. 214450 m.u.v. 5 t/m 9 november Dr. M. Oortman, tel. 231805 m.u.v. 29 november Adressen vindt U op pagina 316 van uw telefoongids. 0900 - 821 24 11 voorlichting en advies hulpmiddelen informatiemateriaal verwijzing en adressen Nationaal Epilepsie Fonds Vrijmetselarij is geen godsdienst, geen serviceclub en geen gezelligheidsvereniging. Wat is Vrijmetselarij dan wel? Voor wie dit willen weten organiseert de oudste vereniging van Middelburg: De Vrijmetselaarsloge La Compagnie Durable in haar logegebouw aan de Stationsstraat 16 te Middelburg een tweetal avonden Vrijdag 16 november om 20.00 uur theorie: Wat is de Vrijmetselarij? Vrijdag 23 november om 20.00 uur praktijk: De Vrijmetselaar aan het werk Belangstellenden wordt verzocht zich op te geven bij de heer drs. A. de Bruyne, Molenstraat 47 te Vlissingen, e-mail: degeus47@zeelandnet.nl Eén avond bezoeken is ook mogelijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56