Familieberichten h.jobse B. 32 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC 'In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14 vers 2a Na een moeilijke laatste periode, waarin haar krachten steeds verder afnamen, heeft God thuisgehaald onze lieve moeder, oma en opoe Kornelia Stoffelijntje Schouls-Kort sinds 1984 weduwe van Johannes Schouls Noordgouwe, 4 april 1913 Goes, 25 oktober 2007 Rotterdam: Mien Hoogsteen-Schouls (in herinnering) Wiebe Hoogsteen (in herinnering) Goes: Willy Rottier-Schouls Paul Rottier Woensdrecht: Hans Rottier Elke Rottier-Hendrikse Thimo St. Leger sous Cholet (Fr.): Mariette Del Rey-Rottier Philippe Del Rey Manon, Pierre Correspondentieadres: P.|. Rottier Van Dusseldorpstraat 19,4461 LT Goes De dienst van woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 30 oktober om 14.00 uur in de aula van rouw- centrum 'De Bevelanden'. Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Staand aan de oever van de sterrenzee, kijkend met verwondering naar de eindeloze ruimte, omarm een onpeilbare stilte Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in ons leven heeft betekend, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oina, zus en schoonzus Janna Huberdina van Wolferen-van Nek Janny weduwe van Dirk van Wolferen in de leeftijd van 78 jaar. Kamperland: Marleen van Wolferen Jo Valente Amsterdam: Ad van Wolferen Terneuzen: Dick van Wolferen Maaike van Wolferen-Dieleman Penny Tommy Vlissingen: Trix Geldof Vlissingen: Willy van Nek Zaanstad: Jo van Wolferen 25 oktober 2007 Correspondentieadres: Cederstraat 11 4537 XJ Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 30 oktober om 12.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. En als ik dood ga, huil maar niet. Ik ben niet echt dood moet je weten. 't Is maar een lichaam wat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij me bent vergeten. Met dankbaarheid omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Johanna Visser-Bom sinds 1978 weduwe van Hubrecht Visser op de hoge leeftijd van 92 jaar. Bertus en Bep Jannie en Cees t Klein- en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, 26 oktober 2007 Correspondentieadres: Fam. Visser p/a Beatrixstraat 13 4328 BN Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 30 oktober om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Maria J. Visser-Bom in de leeftijd van 92 jaar. Uit aller naam: A.G. Bom Burgh-Haamstede, 26 oktober 2007 Bedankt! Voor de vele blijken van waardering, die ik van u mocht ontvangen bij mijn afscheid als huisarts in Klooster- zande. Uw aanwezigheid op de receptie, het overweldigend aantal kaarten, cadeaus en andere attenties hebben mij, mijn vrouw en mijn zoons ongelooflijk getroffen. Wij hebben er van genoten. Omdat uw attenties van zovelen kwamen is het voor mij ondoenlijk om u persoonlijk hiervoor te bedanken. Daarom langs deze weg. Ik wens u alle goeds toe, en een goede gezondheid. Mocht het eens tegen zitten, dan ga ik ervan uit dat u door "de Groenendijk" prima geholpen zult worden. Wim ter Burg Dankbetuiging Met dankbaarheid denk ik terug aan de belangstelling die ik mocht ondervinden na het overlijden van mijn lieve zuster Augusta Maria van Damme Mijn hartelijke dank hiervoor. M.L. Lampe-van Damme Sluis, oktober 2007 uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl Voor een zorgzame begeleiding UirVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken De warme belangstelling en de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Jacob Jan den Boer hebben ons goed gedaan. We betuigen u hiervoor onze hartelijke dank. Familie den Boer Zierikzee, oktober 2007 Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van mijn lieve man, onze pa, schoonpa, opa en overgrootopa Adriaan van Cadsand is ons tot grote steun en troost geweest. Wij betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Y.M. van Cadsand de Greve Kinderen, klein en achterkleinkinderen Axel, oktober 2007 wa Voor de overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven, die ik na het overlijden en bij de teraardebestelling van mijn Anjes mocht ontvangen, zeg ik u, mede namens de familie Croese en de familie Goetschalckx hartelijk dank. Het is voor ons een troost te ondervinden hoeveel medelevende vrienden wij hebben. Kattendijke, 27 oktober 2007 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het plotseling overlijden van mijn broer en oom Jan Dieleman Ook dank aan de medewerkers van Monuta Haerens uitvaartzorg voor de begeleiding en zorg. E.Willemsen-Dieleman Oostburg, oktober 2007 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis van den Dries Kees zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens kinderen en kleinkinderen, P.E. van den Dries-Remijn 's-Heerenhoek, oktober 2007 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Sien op 't Hof- Traas Het heeft ons erg goed gedaan. W. op't Hof Annelies en Rien, Ruben (aap en Anne jacomien en Jacco 's-Gravenpolder, oktober 2007 Dankbetuiging Sommige dingen zouden eigenlijk nooit mogen gebeuren. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze allerliefste papa, zoon, broer, schoonzoon, schoonbroer, peter en oom: Patrick d'Hont Voorgoed uit ons midden maar nooit uit ons hart De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, vele brieven, kaarten, bloemen en de persoonlijke aanwezigheid van velen bij de uitvaart hebben ons goed gedaan en helpen ons om deze moeilijke periode door te komen. Het is voor ons moeilijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij langs deze weg iedereen willen bedanken die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Luins: Isabelle d'Hont, Laura, Marion en Thomas Terneuzen: Ria en Richard d'Hont Rosmalen: Daphne en Gino d'Hont, Ruben Nyon: Elsbeth Robert-Charrue Luins: Jocelyne en Philippe Robert-Charrue, Lo'ic Luins - Zwitserland, oktober 2007 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes - na het overlijden en bij de begrafenis van Piet Joziasse Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie: Janny Joziasse-Polderman Vlissingen, oktober 2007 Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen voor de zeer vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder, oma en overoma Cornelia Janna Koole-Clement Kinderen klein en achterkleinkinderen Kortgene, oktober 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54