De Vlieger sH 30 Zaterdag 27 oktober 2007 PZC sd "De Heer is mijn herder" Psalm 25 Ik ga slapen, ik ben moe ik doe mijn beide ogen toe Diepbedroefd delen wij u mede, dat na een dappere strijd, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Margaretha Maatje Haak-Boogaard Gré echtgenote van Adriaan Pieter Haak in de leeftijd van 78 jaar. Temeuzen: A.P. Haak Johanna f Temeuzen: Trudy en Werner van der Bent-Haak Laura en Christian Christian Goes: Suzanna en Frank Zilverentant-Haak Jark Renée Temeuzen, 25 oktober 2007 van Diemenstraat 45 4555 AP Temeuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 oktober van 19.50 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Temeuzen. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden op dinsdag 50 oktober om 15.50 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid volgen in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een slopende ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Gré Haak-Boogaard 1 april 1929 - 25 oktober 2007 Middelburg: Suus Wondergem-Boogaard Grijpskerke: Bets Boogaard-Poppe Grijpskerke: Rie Boogaard-Duvekot Koudekerke: Piet Boogaard Grijpskerke: Kees Boogaard Ad Boogaard-Janse Dag Gré lieve zus van me. Het zal leeg zijn zonder jou. Daag Suus "Daar gaat ze" Gré Haak-Boogaard Bedankt voor de fijne tijden samen. Henriëtte, Gilles en kinderen Met ongeloof hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze medewerkster en gewaar deerde collega Monique Mollet Na vele jaren trouwe dienst met grote inzet en betrokken heid nemen wij met verdriet afscheid. Wij wensen haar vader en naaste familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Familie Verbeke en medewerkers Hotel de Schelde Cadzand-Bad Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "schouwen-duiveland" RlEN DE BRUIJNE l jöHAN HOEKMAN Werckendetstraat 4, Postbus 189,4300 ad Zierikzee Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan i i i Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen mijn zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en onze oma Geeske Noordijk-Meester Gré Tjalleberd f Zierikzee 15 september 1928 25 oktober 2007 Joop Noordijk Hans Aukje Chris Lotty Plantage 49 5411 AD Bruinisse Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 50 oktober van Ï0.45 tot 11.00 uur in zorgcentrum In 't Opper. Dokter de Kockstraat 15 (ingang stiltecentrum), 4511 EK Bruinisse. Aansluitend zal daar de afscheidsplechtigheid worden gehouden. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Molenweg in Bruinisse. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd zorgcentrum. We kunnen je nooit meer horen. We kunnen je nooit meer zien. We kunnen zelfs nooit meer met elkaar praten, maar één ding zal nooit veranderen, in ons hart blijf je altijd bestaan. Bedroefd maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kort stondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Hubertina Jongman "Bertha echtgenote van Izaak Albert de Paepe geboren 22 september 1952 te Breskens overleden 20 oktober 2007 te Breskens Breskens I.A. de Paepe t Marlies BreskensHannie en Sjaak Wendy en Jack Amber, Kiki SchoondijkeDarrie en Magda Monique Oostburg Jacky en Manuella Nikita, Cynthia Correspondentieadres: Lange weg 77 4511GB Breskens De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgehad. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Aan jou denken we met veel plezier terug. De warmte, gezelligheid en het thuis gevoel die we van jou mochten ontvangen was enorm groot. Wendy en Jack, Monique Bij jou was vaak de plaats om te spelen en waar we onze liefde voor elkaar konden delen. Amber en Kiki We kwamen erg graag maar de tijd was veel te kort. Nikita en Cynthia UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vrouw Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jacoba Wilhelmina Post-Krijger Middelburg, t Vlissingen, 2 september 1920 22 oktober 2007 C.Th. Post P. Post M.W. Post-Auer Atalia Willem en Simone Djennah W. Lu ijk- Post L. Lu ijk Erwin en Gerry Demi Dr. Ottestraat85 4582 LV Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liefde is het enige dat telt in het leven 2007 was een zwaar jaar voor moeder. Helaas heeft ze maar kort van haar fijne kamer in Swerf- Rust kunnen genieten. Haar lichaam was versleten. Haar geest niet. Tot de laatste dag heeft ze intens geleefd. Op donderdag 25 oktober is rustig overleden Catharina Roelse -tante Tini- Geboren21 november 1922 te Koudekerke Breda: Tineke van den Boogaart Jos Rijvers Middelburg: Marina van den Boogaart We zullen haar missen. Dank voor de lieve zorg in Swerf-Rust en op Noord 3 en van dokter Van der Meer en dokter Schrier Correspondentieadres: Marina van den Boogaart Seisweg40 4334 AK Middelburg Wie moeder graag nog even wil zien kan dat doen op maandag 29 oktober tussen 19.00 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg of dinsdag 30 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend nemen we afscheid van moeder, waarna ze gecremeerd zal worden. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat toch nog onverwacht op bijna 85-jarige leeftijd is overleden onze oudste zuster, schoonzuster, tante en oudtante Catharina Roelse Tini Wij wensen de kinderen Tineke en Marina veel sterkte toe bij dit verlies. Namens de familie D. Roelse Neven en nichten Vlissingen, 25 oktober 2007 UITVAARTZORG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44