1 O Familieberichten Monuta Ad Wisse ...alsu iemand nodig heeft om alles verder te regelen. 28 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedankt! Mede namens de kinderen willen wij u hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid, felicitaties en attenties die wij ter gelegenheid van ons huwelijk 20 september 2007 van u mochten ontvangen. Piet de Visser Stien de Visser-Kole Beukenstraat 79 4462 TR Goes Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor alle kaarten, bloemen en cadeaus die wij bij ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Het was voor ons een bijzonder mooie dag. G. Dekker en W. Dekker-Maljaars Sivertstraat 11 4365 AV Meliskerke Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor de vele goede wensen die wij in de vorm van persoonlijke felicitaties, kaarten, bloemen en andere attenties ontvingen ter gelegen heid van de viering van ons 50-jarig huwelijksjubileum op 10 oktober j.l. C. Meertens en C. Meertens-Wisse Poortvliet, oktober 2007 Enige en algemene kennisgeving Über allen Gipfeln ist Rüh Unci in den Wipfeln spürest clu kaum einen Hauch Die Vögelein schweigen im Walde. Warte nur, balde ruhest du auch. Goethe Na een lange laatste weg overleed op 25 oktober 2007 mijn schoonzusje en onze tante Ute Irene Emile Hedwig Renate de Beijl-Vosz weduwe van Mr Jan Willem de Beijl oud-notaris te Goes in de leeftijd van 77 jaar. Den Haag: E.|. de Beijl-Snijder Liesbeth de Beijl Amsterdam: Trudie de Beijl Sophie de Beijl en verdere familie Correspondentieadres: Theo Mann-Bouwmeesterlaan 12F 2597 GZ Den Haag Op maandag 29 oktober komen wij samen om 14.00 uur voor een korte herdenking in rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. 22 september zijn wij na een geweldige reis met onze zoon Sieb thuis gekomen. Sieb is op 28 mei 2007 geboren in Zuid Afrika. Het is echt overweldigend hoeveel kaarten, cadeautjes en lieve woorden we hebben gekregen! Bedankt voor zon warm welkom! Johnny, Marjolein en Sieb van der Klooster Postweg 35,4456 NS Lewedorp Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat na een moeilijke en ongelijke strijd tegen zijn ziekte en het dapper ondergaan van de vele behandelingen nu toch is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Anthonie den Boer Anton in de leeftijd van 78 jaar. Zierikzee, fennie den Boer-Muilwijk Zierikzee, Co den Boer Yvonne den Boer-van Pamelen St. Maartensdijk, Irma Westveer-den Boer William Westveer Joeri Bryan Wehl, Jeroen den Boer Astrid den Boer-Schwantje Zierikzee. 26 oktober 2007 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Bloemenlaan 125 4695 HP St. Maartensdijk De herdenkingssamenkomst zal dinsdag 30 oktober om 13.15 uur gehouden worden in de "Groene Zaal" van "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Groene Zaal". In plaats van bloemen kun u een gift geven voor het Astmafonds, een bus hiervoor zal bij het condoleanceregister staan. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer J.C. Boersema De heer Boersema was van juni 1999 tot eind december 2002 werkzaam als directeur/uitgever van de Provinciaal Zeeuwse Courant. Wij hebben hem gedurende die periode leren kennen als een sociaal geëngageerd en bevlogen mens. Met respect zullen wij hem blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Apeldoorn, 26 oktober 2007 Raad van Bestuur Koninklijke Wegener NV Met leedwezen en medeleven vernamen wij het overlijden van de schoonvader van onze collega Mariël, de heer Wim Baarends Wij wensen Mariël en haar familie veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers VakantieXperts Rosa Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging Kloetingseweg 10 4462 BA Goes Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 be Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Pieter Frans Dieleman echtgenoot van Maria Sara van Doezelaar in de leeftijd van 65 jaar. Hoek: Riet Dieleman-van Doezelaar Frank (in herinnering) Hoek: Johnny en Monique Kayleigh, Meggy Hoek: Anja en Walter Nicky, Kimberly MaastrichtMarco en Anouk Anne, Jonne Rotterdam, 24 oktober 2007 i Marijkestraat 18 4542 AS Hoek De dienst van gedachtenis en gebed zal gehouden worden op maandag 29 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. j Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene j begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Zondag 28 oktober is er van 18.50 - 19.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. "De Here is mijn Herder" Psalm 25 Een jaar na het overlijden van Jan moeten we opnieuw afscheid nemen. Tot ons verdriet is overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Piet Dieleman Zaamslag: M. Dieleman-Hamelink Axel: Jan (in herinnering) en Carla Dieleman- Vrielijnck Axel: Anneke en Toon Boeije-Dieleman Axel: Rinus en Ineke Dieleman-Bolleman Zaamslag: Marleen en Herman Riemens-Dieleman Neven en nichten Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud bestuurslid en gewaardeerd lid Piet Dieleman Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Supportersclub De Purperen Hei Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg eri -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113)21 63 63

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36