£ssoj Camping Napoleon Hoeve Medewerker Buitendienst (m/v) Sint Marie Molecaten O JobTrack.nl Kwaliteitscoördinator Assistent begeleider m/v 46 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC Kijk ook op Tijger zoekt mensen! Modern geoutilleerde stations, acceptatie van alle creditcards, een uitgebreid assortiment in de Snack Shop. Aan alles merkt u dat de 300 Esso stations tot de modernste en meest service gerichte van Nederland behoren. Om ook in ons station dat hoge niveau te handhaven zijn wij op zoek naar VERKOOPMEDEWERKER M/V Woonachtig in Walcheren Parttime variabel voor +/- 20 uur. De baan zal bestaan uit het verkopen van artikelen uit onze Esso-shop, het afrekenen van aankopen en verwerken van leveringen en het verzorgen van promotionele acties. Het schoonhouden van shop en voorterrein en alle handelingen verrichten die nodig zijn. Uw profiel komt overeen met de volgende eisen: Een vervolgopleiding van minimaal 4 jaar, goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal, praktijkervaring met kassa- en computerapparatuur en bereidheid om op onregelmatige tijden te werken, ook in het weekend. De honorering is overeenkomstig de CAO. Geïnteresseerd in een afwisselende baan? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie binnen 4 dagen na verschijnen van dit blad naar: Esso Cevaal, Laan der Verenigde Naties 1A, 4334 ES Middelburg, t.a.v. dhr. J.A. Cevaal. Het ritme van de Tijger. ir communiceren Orthopedagogisch expertise- en kenniscentrum voor onderzoek en behandeling van kinderen vanaf twee jaar, jeugdigen en jongvolwassenen, die problemen hebben met communicatie. Deze problemen kunnen te maken hebben met ernstige gehoor-, spraak- en taalstoornissen en autismespectrumstoornissen. Sint Marie heeft een regionale en een regio- overstijgende functie. "Vanuit verschillende invalshoeken tot de kern van het probleem doordringen. Wat een voldoening als een kind meer grip krijgt op de wereld." Karin Brouwers, orthopedagoog bij Sint Marie. Sint Marie biedt haar diensten aan de cliënten aan vanuit drie clusters: Ambulante behandeling,Vroegbehandeling en Intramurale behandeling. Het cluster Vroegbehandeling bestaat uit meerdere diagnose- en behandel- groepen en verzorgt dagbehandeling aan jonge kinderen tussen de twee en zes jaar, vanuit verschillende locaties in Midden- en Zuid-Nederland. Voor de locatie in Goes zijn we op zoek naar een: Orthopedagoog (m/v) Voor circa 23 uur per week De orthopedagoog is verantwoordelijk voor de behandelcoördinatie, het opstellen van het behandelplan en de inhoudelijke coaching van medewerkers. Inschaling volgens CAO. Voor meer informatie over bovenstaande vacatures verwijzen we je door naar onze website: www.sintmarie.nl Spreekt deze vacature je aan stuur dan je sollicitatiebrief voor I I november a.s., o.v.v. vacaturenummer 5807 aangevuld met CV naar: Sint Marie, t.a.v. afdeling P&O, postbus I447, 5602 BK Eindhoven. Of stuur een e-mail naar solliciteren@sintmarie.nl. Een prachtig gelegen vijfsterren-camping te Breskens, direct aan zee en onderdeel van Molecaten, een groep van elf kampeer- en bungalowbedrijven, zoekt ter versterking een: Heb jij twee rechterhanden en een gastvriendelijke, flexibele instelling, ook ten aanzien van het werken op zon- en feestdagen, dan maken wij graag kennis met jou. Je werkt in een klein en dynamisch team in een prachtige vrijetijdsomgeving. De werkzaamheden bestaan uit onderhoud, inspectie en toezicht van de bungalows, zwembaden, gebouwen en terreinen, schoonmaak en groenonderhoud. Napoleon Hoeve biedt een afwisselende functie met doorgroeimogelijkheden binnen de organisatie en een salaris passend bij de functie, conform de CAO Verblijfsrecreatie. Uw sollicitatiebrief met cv en pasfoto kunt u tot uiterlijk 10 november a.s. richten aan: Molecaten Park Napoleon Hoeve, T.a.v. Dhr. C.E. de Goeijen, Zandertje 30,4511 RH Breskens. E-mail: degoeijen@napoleonhoeve.nl Kijk ook op: www.napoleonhoevenl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Milieu van DELTA levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. De afdeling Kwaliteits-, Arbo- en Milieuzorg (KAM) van de divisie Milieu, met als standplaats Terneuzen, is op zoek naar een: Kwaliteitscoördinator. Kerntaken Het initiëren en actief bijdragen aan verbeter- en verandermanagement. - Het (mede) ontwikkelen en beheren van kwaliteits-, arbo-, en milieuzorgsystemen volgens de vastgestelde ISO-normen. - Het implementeren van de ontwikkelde zorgsystemen. - Het uitvoeren van interne audits en begeleiden van externe audits. - Het verrichten van periodieke rapportages met betrekking tot kwaliteit, arbo en milieu. - Bijdrage leveren aan het KAM-jaarverslag. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau. - Ervaring en/of aanvullende opleidingen op het gebied van kwaliteitsmanagement/ bedrijfskunde. - Affiniteit met arbo- en milieuwetgeving is een pre. - Goede schriftelijke en contactuele vaardigheden. - Een teamspeler met gevoel voor zowel het geven van ondersteuning als ook het voeren van regie. - In bezit van rijbewijs B. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Wil je meer informatie over deze functie dan kun je contact opnemen met Adrie Kaijser, Manager KAM, telefoonnummer 06-53628140. DELTA Milieu Postbus w*S A530 AK Terneuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@delta.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus 445 4530 AK Terneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl. Veelzijdig in ondersteuning meer info verwijzen wij u naar onze website www.gors.nl Locatie de Nieuwe Haven is een woonvorm die bestaat uit ver schillende appartementen in Vlissingen. Hier wonen II lichamelijk gehandicapte volwassenen en jong-volwassenen. Voor hen zijn wij op zoek naar een Het GORS schept de voorwaarden die de cliënt met een lichamelijke en/of verstandelijke functiebeperking als noodzakelijk ervaart voor een zinvol bestaan. Tussen 16 en 20 uur per week (dienstverband 44.44%-55,56%) Vacaturenummer 07-79 Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Een sollicitatiebrief met motivatie en c.v. kunt u onder vermelding van het vacaturenr. vóór 7 nov. 2007 sturen naar: Het GORS - dienst P&O Postbus 2160 - 4460 MD Goes of mailen naar p&o@gors.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 120