QJobTrack.nl J. VAN DE LINDE Projectleider Werkvoorbereider Electrotechnisch Engineer stichting 34 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC Kijk ook op BOUWBEDRIJF Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: Samen met onze andere projectleiders bent u verantwoordelijk voor het complete bouwproces en geeft u leiding aan werkvoorbereiding en uitvoering. U bent het aanspreekpunt voor architecten, opdrachtgevers en onderaannemers. U beschikt over praktische ervaring in de bouw van opname tot oplevering. U assisteert bij de voorbereiding van het complete bouwproces en geeft ondersteuning aan de projectleider/voorman voor in uitvoering zijnde projecten. Voor beide functies geldt: U heeft al enige jaren ervaring in genoemde functie en u heeft een bouwkundige opleiding op HBO-/MBO-niveau of daaraan gelijkwaardig. Verder zoeken wij iemand met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid, die bestand is tegen werkdruk. Een zelfstandige, flexibele, klantgerichte instelling is een must. Ervaring met MS-Office, autocad is een pre. U bent bereid om vakgerichte cursussen te volgen. Naast de genoemde taken verricht u een aantal ondersteunende taken in de algemene bedrijfsvoering. Wij bieden u een uitdagende functie in een plezierige werkomgeving met doorgroeimogelijk heden in de toekomst. Naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden vindt de beloning plaats conform de CAO voor de Bouwnijverheid. Informatie en sollicitatie: Voor verder uitleg of vragen over deze functie kunt u contact opnemen met Marco van de Linde (0113-221040). Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen aan Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge B.V., t.a.v. de heer M. van de Linde, Postbus 184, 4460 AD GOES. E-mail: info@jvandelinde.nl. Voor meer vacatures zie onze website www.jvandelinde.nl ECL - Services NL BV ECL-Services NL B.V. is een onderdeel van ECL (Frankrijk), één van de wereld- marktleiders op het gebied van het ontwerpen, leveren en onderhouden van instal laties voor alle sectoren van primaire aluminium smelters. ECL behoort tot de Alcan-Groep en heeft wereldwijd diverse vestigingen. De vestiging in Vlissingen-Oost, verricht voornamelijk diensten op het gebied van preventief onder houd, het verhelpen van storingen en reparatie van schades aan portaalkranen. Ter versterking van onze vestiging is er een vacature voor een: De functie omvat het uitwerken en plannen van projectopdrachten, de verantwoor delijkheid voor het in bedrijf stellen en kwaliteitsbewaking. Functie-eisen: - Diploma HTS-Elektrotechniek Energietechniek - Ervaring met Autocad teken systemen - Ruime kennis van PLC techniek - Kennis van frequentie gestuurde aandrijvingen - Kent de veiligheids-, arbo- en milieuvoorschriften en weet deze toe te passen - Kennis van de Microsoft backoffice producten - Flexibele instelling en een goed communicatief vermogen - Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - Bereidheid tot inter- en nationale uitzending Geboden wordt: - Een salaris van 2.300,- tot 3.700,- afhankelijk van opleiding en ervaring - Prima secundaire arbeidsvoorwaarden - Een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar, die bij goed functioneren wordt omgezet in een vast dienstverband Heeft u belangstelling voor deze functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief en C.V. voor 14 november a.s. sturen naar: ECL Services NL B.V., Postbus 336, 4380 AH Vlissingen, t.a.v. de heer E.O. Rubingh of e-mail naar: rubingh@ecl-services.com kindercentra noord-westhoek Wij zijn op zoek naar kandidaten (m/v) voor de volgende deeltijdfuncties: LOCATIEMANAGER Willemstad nu voor 22 uur per week). LOCATIEMANAGER Klundert (nu voor 5 uur per week). Hoofd Gastouderbureau (nu voor 11 uren per week). De Stichting Kindercentra Noord-Westhoek wil per 8 januari een start maken met haar nieuwe organisatie-indeling. Deze nieuwe indeling komt voornamelijk voort uit een sterke uitbreiding van activiteiten in de Noord-Westhoek van Noord- Brabant en het organiseren van alle vormen van kinderopvang inclusief peuterspeelzalen per locatie. Voor de toekomst verwachten wij groei gezien de vraag vanuit de regio. De stichting stelt voor iedereen die daarvoor in aan merking komt kinderopvang, buitenschoolse opvang en peuterspeelzalen ter beschikking. Wij hebben per januari 2008 de activiteiten lokaal georganiseerd waardoor de locatiemanagers voor één of meerdere locaties verantwoordelijk zijn voor alle genoemde activiteiten. In de organisatie werken, verspreid over de verschillende locaties, totaal ca 150 personen, voornamelijk in deeltijd. Directie, management en staf van de organisatie bestaat uit ca 20 personen. In het algemeen vragen wij van de managers het volgende. Coördinerend en/of leiding gevend aan verschillende teams en die acties ondernemen en plannen zodat zelfstan dig door de teammedewerksters gewerkt kan worden. Lid van het MT. Beleidslijnen van de stichting helpen uitzetten. Mede uitvoering geven aan het aansturen van de organisatie. Ontwikkelingen vanuit de markt mede aanreiken ten behoeve van het tijdig ontwikkelen van de juis te activiteiten van de Stichting. Aantoonbare ervaring in het werkveld en in het aansturen van teams waarin voornamelijk in deeltijd gewerkt wordt en een relevante afgeronde HBO opleiding binnen het vakgebied. De aanpak in de functie getuigt van flexibiliteit; creativiteit, zelfstandigheid maar beslist ook in teams kunnen en willen werken. Contactueel goed en de stichting naar buiten toe kunnen presenteren. Agogische- en Pedagogische kwaliteiten. Zakelijk en financieel inzicht. Voor de vacature Gastouderbureau gelden de volgende kenmerken. Hbo werk- en denkniveau aangetoond door een opleiding op sociaal pedagogisch terrein. Relevante ervaring in bedrijfsadministratieve werkzaamheden. Zeer goede communicatieve vaardigheden en weten de stichting op een juiste wijze naar buiten toe te presente ren richting gastouders en ouders. Zakelijk en financieel inzicht. Voor alle functies geldt, dat wij een goed arbeidsvoorwaardenpakket bieden waarbij de uitgangspunten van de CAO Kinderopvang of Welzijn, die wij toepassen, leidend zijn. De werksfeer is prima mede dankzij een informele maar wel doelgerichte werkwijze. Wij starten altijd met een tijdelijke aanstelling om elkaar goed te leren kennen. Kandidaten die voor een van de functies of een combinatie van functies in aanmerking willen komen nodigen wij uit per e-mail of schriftelijk te solliciteren naar: De heer G.W.M.T. van Herwijnen. Stichting Kindercentra Noord-Westhoek, directeur. Postbus 272, 4760 AG Zevenbergen. Uw sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld. Wij ontvangen graag uw brief per post gericht aan Personeelszaken en bij voorkeur als word document per e-mail: personeelszaken@kinderoDvanamoerdijk.nl Als einde reactietermijn houden wij 12 november aan. Telefonische informatie (0168-403881) wordt op de ochtenden van dinsdagen en donderdagen verstrekt door de afde ling personeelszaken, aanwezige managers en de directeur. Op verzoek is een planning van de sollicitatieprocedure beschikbaar, een functiebeschrijving en korte informatie over de genoemde werkterreinen van de Stichting. Wij kunnen dit per post of per mail versturen. De website is binnenkort beschikbaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zien het als onze verantwoordelijkheid om de juiste kandidaat te selecteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 108