Op zoek naar een baan? Bezoek onze vacaturemarkt! m Twee projectleiders civiele techniek PLC-programmeur Opzichter Waterbeheer Banen QJobTrack.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhon derd medewerkers voor degelijke water keringen, aanleg, onderhoud 28 I Zaterdag 27 oktober 2007 PZC Kijk ook op Op vrijdag 2 november organiseren we tussen 10.00 en 12.00 uur en tussen 15.00 en 18.00 uur een vacaturemarkt. Daar kun je alvast praten met een personeelsadviseur over het waterschap en de arbeidsvoorwaarden en zijn er medewerkers aanwezig die van alles over onderstaande functies kunnen vertellen. Tot ziens op het hoofdkantoor in Middelburg. Op www.wze.nl/vacatures vind je uitgebreidere informatie over deze functies, het salaris, onze arbeidsvoorwaarden en de functie-eisen. Daar kun je ook lezen wie je kunt bellen voor meer informatie en waar je je brief naar toe kan sturen. salaris maximaal 4.255,- bruto per maand HBO-opleiding, bij voorkeur civiele techniek met ruime werkervaring vacaturenummer: 07/12 Wat ga je doen? Als projectleider coördineer je de voorbereiding van GWW-projecten en ben je het aanspreekpunt voor de opdrachtgever. Ook zorg je voor begrotingsplannen, ontwerpnota's, bestekken, kostenramingen en innovatieve contracten. Je maakt de beschrijvingen voor de uitbesteding van ingenieursdiensten en verzorgt de aanbesteding van uit te voeren werken. Tijdens de uitvoering voer je de directie en ben je verantwoordelijk voor de eindinspectie bij oplevering. salaris maximaal 2.930,- bruto per maand MBO productie automatiseringstechniek, met ervaring van besturingstechniek op het gebied van PLC, vooral Siemens besturingssystemen vacaturenummer: 07/22 Wat ga je doen? Jouw taak is om de behoeften op het gebied van geautomatiseerde besturing van technische installaties te inventariseren. Daarnaast toets, installeer en beheer je het besturingsprogramma voor deze installaties en los je in overleg met de gebruikers uitvoeringsproblemen op. Dit kan natuurlijk leiden tot jouw nieuwe voorstellen voor het programma. Ook draai je met drie anderen wachtdiensten om ervoor te zorgen dat alles dag in dag uit op rolletjes loopt. zoekt.' salaris maximaal 2.930,- bruto per maand MTS weg- en waterbouw vacaturenummer: 07/23 Wat ga je doen? Ten eerste ondersteun en coach je de medewerkers in jouw gebied en houd je toezicht op alle werken. Ook maak je voorstellen voor onderhouds- en verbeteringswerken, stel je hier een meerjarenprogramma voor op en maak je een werkplan voor jouw gebied. Tijdens calamiteiten lever je een belangrijke bijdrage en draai je dus mee in de wachtdiensten. Je werkplek bevindt zich op het kantoor in Grijpskerke. m schap Zeeuwj salaris maximaal 2.590,- bruto per maand MBO-opleiding, werktuigkunde, elektrotechniek en/of procestechniek vacaturenummer: 07/21 Wat ga je doen? Je bedient de zuiveringstechnische werken en controleert de zuiverings- en slibverwerkingsprocessen. Ook voer je mechanisch en elektrotechnisch onderhoud uit. Natuurlijk zorg je dat storingen worden opgespoord en verholpen. Hiervoor draai je mee in de wachtdiensten. Verder neem en analyseer je het afvalwater en de slibmonsters en coördineer je de aan- en afvoer van hulpstoffen en restproducten. Je werk voer je uit op Walcheren, Noord-Beveland en Schouwen-Duiveland. Kanaalweg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.nl Soms onzichtbaar, altijd noodzakelijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100