Kerstshoppen in DÜSSELDORF KRAS.NL boek online of bel 0900 - 9697 I PZC Vrijdag 26 oktober 2007 9 LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 Iezersredacteur@pzc.nl Stille auto's Ons gemotoriseerde verkeer produ ceert veel, en vaak irriterend la waai. Industrie en overheid probe ren dit wat in te dammen met ge luidswallen, fluisterasfalt, stillere autobanden en stillere auto's. Ik rij al meer dan zes jaar een Toyota Prius, die in elektrische aandrij ving nauwelijks geluid produceert. Nu lees ik dat de Bond voor Blin den en Slechtzienden vraagt om een aanpassing voor stille auto's om deze lawaaieriger te maken, omdat ze een gevaar zouden zijn voor de blinde en slechtziende me demens. Iedere automobilist dient alert te zijn op mogelijke gevaren voor spelende kinderen, voor op fietsen zwalkende jongelui en ook op, als zodanig herkenbare, blin den en slechtzienden. Daarvoor hoeven wij toch een stukje algemene vooruitgang niet terug te draaien? G.G. Steemers Chopinlaan 4, Vlissingen Begraafplaats De PZC berichtte ons 24 oktober jl. over heiwerk op de voormalige begraafplaats van Arnemuiden. Het heiwerk gaat om technische re denen vooraf aan het ruimen van de stoffelijke resten die daar begra ven liggen, aldus wethouder A. de Vries (PvdA). De bezwaren die oud-gemeenteraadslid de heer K. Marijs (SGP) daartegen naar vo ren heeft gebracht, zijn mij uit het hart gegrepen. Eerbied voor de do den en het respect voor nabestaan den van die doden wordt namelijk langs deze weg niet getoond. Maar wat kun je tegenwoordig ver wachten van een overheid die het blijkbaar als haar roeping ziet om voorop te gaan in de bespotting van het toegewijde leven en de profanisering van de grond? Men passeert de natuurlijke grens van het bestaan van het volk. De auto noom denkende mens van deze tijd droomt dat hij het leven re gelt, maar in werkelijkheid staat hij naakt en weerloos, want hij laat zich losmaken uit het leven waar heiligheid en veiligheid heerst. Land, taal, doop, eredienst, huwelijk, psalm, volkslied en vlag worden ontheiligd, geminacht en afgeschaft. En daarmee is de mo derne slavernij een feit. G. Wondergem Prinsenhove 34, Middelburg Bus/Trein 2 Nu, na vijf dagen treinloos Zee land (voor personenvervoer), ben ik al drie dagen aan het pendelen tussen Middelburg en Roosendaal. De NS geeft aan dat een overschrij ding van de reistijd maximaal een uur bedraagt. Echter de praktijk is anders! Een extra reistijd van an derhalf uur tot twee uren is nu al gewoon! Belachelijk is ook dat jaarkaarthou ders gewoon door moeten beta len, terwijl kaartkopers eerst in en vanaf Roosendaal dienen te beta len. Compensatie van de NS is noodzakelijk! Ik vind dat de NS met een passende regeling moet komen, zoals rechtstreekse verbin ding van de intercity-stations naar Roosendaal en niet via-via, want van de toeristische routes van de diverse chauffeurs ben ik nu al 'kotsmisselijk'. Al met al: als ik bij mijn werkgever zo zou presteren, had ik de NS niet nodig, want dan zat ik al thuis! Patrick van Woensel Kuipers Rietbergkwartier 27, Middelburg WaanzinniS geprijsd! vanaf 3-/4-daagse autovakantie Duitsland -r~ Vanaf half november weer volop gezellige kerstmarkten! Zin in een luxe kerstshoppingweekend voor een superprijs? U kunt nu tegen waanzinnige prijzen genieten van een fantastisch arrangement naar Düsseldorf, de mode- en winkelstad van Duitsland. De stad wordt gekenmerkt door een bonte verzameling van elegante etalages in o.a. de chique winkelstraten Königsallee en Berliner Allee. Vanaf eind november zijn er bovendien weer volop gezellige kerstmarkten! Een 3-daags verblijf in het 3-sterren Sorat Düsseldorf boekt u nu al vanaf slechts 59! Dit mag u beslist niet missen! KOM SFEER PROEVEN IN DEZE STAD Düsseldorf staat vooral bekend als'winkelstad' en haar chique Königsallee, is wereldberoemd. Naast de Königsallee, zijn er talloze andere boetiekjes waar u uw hart kunt ophalen. Voor cultuurliefhebbers is er ook genoeg te beleven. Wat dacht u bijvoorbeeld van het Goethemuseum en de Schlossturm. GEZELLIGE KERSTMARKTEN Vanaf eind november zijn er bovendien weer volop gezellige kerstmarkten. Geniet van de vele kraampjes met snuisterijen, warme chocolade, glühwein en andere lekkernijen. Vooral in de avonduren zijn de kraampjes sfeervol verlicht. U gaat toch ook mee sfeer proeven? SORAT DÜSSELDORF Dit hotel, ligt nabij het stadscentrum, op loopafstand van het centrum. Daarnaast stopt er een bus voor de deur, die u in no-time naar hartje stad brengt. Het hotel beschikt over o.a. lift, restaurant, gezellige bar, terras, sauna, fitness en solarium. Uw comfortabele kamer beschikt over badkamer met bad of douche, toilet, haardroger, radio, tv en airconditioning. INCLUSIEF: verblijf in het Sorat Düsseldorf, in een 2-persoonskamer, met ontbijtbuffet. 3 dagen 4 dagen November 2-9 v.a.€59 v.a.€85 November 23 v.a. 69 v.a. 85 Reserveringskosten 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor uitgebreide reisbeschrijving/ reservering, zie www.kras.nl/17507 waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 9