2007 -amilieberschten TCR 24 I Vrijdag 26 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op de2e pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Verjaardag Een leven Veel te kort op aarde Maar voor altijd herinnerd En van onschatbare waarde Vol bewondering voor zijn moed en met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve broer en onze oom Willem Fransicus Johannes Baarends - Wim- Goes: Nolly Gelok-Baarends Theo Gelok (in herinnering) Heinkenszand: Peter en Lenie Gelok-van de Linde Fauve en Anne Meggan en Rick Bart Britt Goes: Jeroen en Janette Gelok-de Kok Stan Inez Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde neef en vriend Wim Baarends A. Jeremiasse A.N. Jeremiasse-van Nieuwenhuizen Wim, Sarien, Kees, Jos, Tina, Tonnie, Liesbeth, Sjaak, Anja J. Groeneveld Wim bedankt voor alles, firre Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer W.A. Baarends Naast de uitstekende zakelijke relatie die wij met hem hadden, verliezen wij in Wim ook een goede vriend. Wij wensen Sarien, )anina en Ferrie, Antoine en Mariël, de kleinkinderen, Nolly en verdere familie heel veel sterkte toe in het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Geluk Schilders B. V. Sint-Philipsland Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van één van de grondleggers en mede-eigenaar van Luijten-WZ Wim Baarends Wim stond 40 jaar geleden aan de basis van Verf Verkoop Zeeland. Mede door zijn kennis, enthousiasme en manier waarop hij in het leven stond is onze organisatie uitgegroeid door wat deze nu is. Wij zijn allemaal trots dat wij met Wim hebben mogen werken. Directie Luijten-WZ Antoine Baarends Ferrie van der Sluis Edwin Luijten John Luijten Grenadierweg 7a 4338 PG Middelburg tel: 0118 620 610 e-mail: info@taxicentralerenesse.nl www.taxicentralerenesse.nl UW VERVOER, ONZE ZORG Alleen een gelukkig mens kan anderen gelukkig maken. Maar nu Wekenlang leefden we met hoop en vrees. Maar nu moeten we hem loslaten, met veel verdriet. We zullen hem vreselijk missen: Mijn lieve man, onze geweldige vader en allerliefste opa Willem Franciscus Johannes Baarends - Wim - Kapelle, 9 maart 1946 Goes, 24 oktober 2007 Sarien Baarends-Penne Janina en Ferrie van der Sluis-Baarends Evans Tijn Antoine en Mariël Baarends-Hollemans Fleur Con-espondentieadres: Buitenhaven 10 4424 BR Wemeldinge Wim is thuis, alwaar geen bezoek. We nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van hem te nemen op maandag 29 oktober om 12.30 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Hierna bent u opnieuw welkom in bovengenoemde kerk om de familie te condoleren. Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van een goede vriend Wim Baarends Sarien, kinderen en familie heel veel sterkte. Ina en Hans Züidweg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Wim Baarends We zullen je vriendschap missen. HennieenToos t Arthur en Petra - Michael en Mare Jeanette s Met verdriet vernamen wij het overlijden van onze goede j vriend Wim Baarends I Wij wensen Sarien en de kinderen van harte sterkte toe met dit grote verlies. Ad en Atty Boeij Herinneringen blijven altijd bestaan! Op 24 oktober bereikte ons het droevige bericht dat de vader van onze vriendin is overleden. We wensen Janina, Ferrie en familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Diana en Richaid Manon en Hans Jacqueline en Jeroen Marit en Chris Janca en Pascal Bedroefd vernamen wij het bericht van het overlijden van Wim Baarends de vader van onze vrienden. Wij wensen Sarien, Janina en Ferry, Antoine en Mariël. Evans, Tijn, Fleur en familie veel sterkte toe. Alfred en Nicole, Tycho Juri en Marieke Een stem, die vertrouwd was, zwijgt Een Vriend, die er altijd was, is er niet meer. Wat blijft, zijn kostbare herinneringen. Wim Baarends Wies Openneer Anja Openneer (in herinnering) Wendy en Martin Stefan en Fiona Dennis Maarten en Paulien Rien en Anneljes Oma Openneer Tiny van Maris De koffiebar is leeg... De krant is uit.... We zullen je missen De herinnering blijft Met oprecht verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van één van de grondleggers van Luijten-WZ Wim Baarends Wij wensen Sarien, Ferrie en Janina, Evans en Tijn, Antoine en Mariël en Fleur veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers Luijten-WZ Goes Luijten-WZ Dordrecht Luijten-WZ Middelburg Luijten-WZ Terneuzen Diep bedroefd en vol ongeloof delen wij het overlijden mee van mede-oprichter en directeur van de B AGE-groep Wim Baarends Met zijn enthousiasme en kennis was Wim voor ons en onze medewerkers een inspirator. Wij zijn dankbaar dat wij mede onder zijn vleugels zijn uitgegroeid tot een prachtig bedrijf. Directie BAGE-groep Peter Gelok Jeroen Gelok Antoine Baarends Ferrie van der Sluis In verband met het overlijden van onze directeur en mede-oprichter Wim Baarends zijn onze bedrijven op de dag van de begrafenis, maandag 29 oktober GESLOTEN. Wij hopen op uw begrip in deze moeilijke tijd. Directie BAGE-groep Luijten-WZ: Autoschadeteam: AutoTeam: ZuidWest lease: ZuidWest Rent: Dordrecht, Goes, Middelburg en Terneuzen Baarends Goes Goes, Kiabbendijke Goes Goes Getroffen en stil werden wij van het bericht dat is overleden Wim Baarends Hij was een voorbeeld voor ons allemaal. Een man met visie, inzet en een vriendelijk woord voor iedei'een. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers AutoTeam Dagevos - Goes Auto Mondo - Roosendaal MET DE GELUKWENSEN VAN HET GEHELE PERSONEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54