Wat heeft een 1 vliegtuig met onze zomers te maken? Peter Butler Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.V. Zoek, Vind fTlensem .nl 28 I Vrijdag 26 oktober 2007 PZC Na jaren van hoop en verdriet en een strijd die niet te winnen was. is in alle rust van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma Johanna Fondse-Reedijk Joke 's-Gravendeel, 19 juni 1943 64 jaar Arnemuiden, 24 oktober 2007 Ze leeft in onze herinnering voort ArnemuidenPiet Fondse OosterhoutCora van Iersel-Fondse Marco van Iersel X'ander Elise CulemborgLéonie Fondse Peter van der Geer Martijn Steven Onze dank gaat uit naar de dames van wijkverpleging Zorgstroomen de medewerkers van Sint Jans hospice De Casembroot voor luin grote inzet in deze moeilijke periode. Wij zullen dit nooit vergeten. Korenbloemlaan 67 4341 JE Arnemuiden De plechtigheid voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op dinsdag 30 oktober om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Van het concert des levens heeft niemand een program. Vandaag moesten wij afscheid nemen van onze lieve zorg zame vader, schoonvader en opa Joseph Jonkheijm weduwnaar van Martha Catharina Maria van Dommelen 18-01 - 1921 Hontenisse 124 -10 - 2007 Terneuzen Hulst: Rita en Theo de Kock-fonkheijm Angelo en Sandra. Tanita Sancho Lorenzo en Jessica, Esmée Goes: Ceciel en Johan Asselman-Jonkheijm Marino en Ineke, Sarah Michiel Alexander Sacha Westdorpe: Theo en Ceciel Ïonkheijm-Audenaerd Gert-Jan en Esther Laurens Familie Jonkheijm Familie van Dommelen Westdorpe. 24 oktober 2007 CoiT.adres: Schuttersweide 7,4554 CX Westdorpe De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 29 oktober om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c. Donderdag 25 oktober zal er tijdens de wekelijkse dienst in '"t Verlaet". aan de Bernhardstraat 22 te Westdorpe, voor pa het gebed gevraagd worden. Pa ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u vrijdag 26 oktober om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Opa polderken we zullen je missen Tanita Sancho Esmée Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze geliefde en altijd meelevende tante Marie Mevr. M.M. de Koeijer-van de Velde Neven en nichten achterneven en -nichten van familie Van de Velde Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Maria Margaretha van Loo-Spruijt Weduwe van Abraham Willem van Loo Ellewoutsdijk, S april 1915 f 's-Heer Arendskerke, 25 oktober 2007 Ellewoutsdijk: Piet van Loo Sonja Coppens 's-Gravenpolder: Bram Hansweert: Jacques van Loo Jannie van Loo-Akkerman Amanda, Roberto, Eric Correspondentieadres: Vissersdijk la, 4437 PE Ellewoutsdijk De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 29 oktober om 13.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 12.45-13.10 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het rouwcentrum. Na de begrafenis is er in het 'Dorpshuis' te Driewegen gelegenheid tot condoleren. Moeder hield van bloemen. Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol ongeloof hoorden wij dinsdag van het plotselinge over lijden van onze collega Kees Minn aard "Zondag tijdens onze laatste nachtdienst sprak je nog vol trots over je kleinzoon. Nu ben je er niet meer en laat je een grote leegte achter. Nooit meer je raad vragen, lachen om je humor of samen een peuk roken." Wij wensen Yvonne en Jim en overige familie en vrienden heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Je collega's van de B-ploeg Cargill Sas van Gent Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Vraag ons gratis informatiepakket aan www. u J £ya artzörgcentrü mni Een modern bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN Steensedijk 100 - 4561 GP Hulst natuursteen@ferketendemaat.nl Tel.: 0114-312906 Fax: 0114-310611 GRIEPINJECTIES 30 oktober 13.00-14.00 uur te Lewedorp 14.30-15.30 uur te Nieuwdorp en op donderdag 8 november 18.30-19.00 uur te Nieuwdorp G.A.C. Aarnoutse, huisarts te Nieuwdorp 0113-612327, spoed 613600 Een bekende overleden? teken het -condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Veel. Meer vliegverkeer betekent meer C02 uitstoot. Mede door C02 warmt de aarde in hoog tempo op. Met als gevolg hete droge zomers en andere klimaatproblemen. Steeds meer organisaties en bedrijven kiezen ervoor om klimaatneutraal te worden. Ook interesse? De Provinciale Milieufederaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek. Voor meer informatie: www.hierisklimaatneutraal.nl. De Provinciale Milieufederaties samenwerken aan een beter klimaat begint hier Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u het nu hebt of niet. Slechts één ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u helpen, nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zullen u niet vergeten. Steun ons. Giro 2502, www.alzheimer-nederland.nl. Als u wilt praten over dementie, Alzheimer- telefoon: (030) 656 75 11. Vergeet niemand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30