Bij Laudam vindt u uitsluitend gemotiveerde en flexibele arbeidskrachten LflUDflM Zeelandia infotorial detachering De Koninklijke Zeelandia Groep ontwikkelt, produceert en levert hoog waardige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Hierbij levert Zeelandia haar klanten een toegevoegde waarde door klant gerichte pro ducten en oplossingen aan te bieden. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Zeelandia heeft een lange historie: al in 1900 legde Herman Johan Doeleman de grondslag voor het bedrijf. Hij was een gedreven ondernemer, de door hem toe gepaste marketingtechnieken waren voor die tijd revolutionair. Dat de basis die Herman Doeleman legde succesvol was, blijkt wel uit het feit dat Zeelandia pro ducten nu in meer dan 70 landen worden verkocht aan ambachtelijke en industriële bakkerijen. De Zeelandia Groep heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid- Amerika. Zeelandia streeft in ieder land naar een top drie positie in de markt. De doelstelling is om de continuïteit als zelfstandige, internationale onderneming te waarborgen. Dat realiseren we door consequent te werken aan het uitvoeren van onze Corporate Strategy. Onze kern vaardigheid hierbij is het leveren van toe gevoegde waarde aan onze producten. Wij vertalen de wensen en behoeften van onze klanten in innovatieve producten en oplossingen. Ons motto is niet voor niets: Creating Possibilities! Zeelandia heeft een breed en diep assortiment be staande uit innovatieve bakkerij-ingre diënten van hoogwaardige kwaliteit. On ze voornaamste productgroepen zijn broodverbetermiddelen, mixen voor brood en banket, gele roompoeders en lossingsmiddelen. In totaal zijn er ca. 1.500 medewerkers in dienst, waarvan ca. 430 medewerkers werkzaam zijn op het hoofdkantoor in Zierikzee. Zeelandia kenmerkt zich als een goed georganiseerd bedrijf, waarbij kwaliteit en productveiligheid op alle ni veaus zijn geïntegreerd in het beleid en organisatie. Zeelandia beschikt over alle benodigde certificaten. Omdat Zeelandia haar producten zelf produceert, verkoopt en distribueert, zijn we een bijzonder gevarieerd bedrijf waar in vele verschillende disciplines met elkaar samenwerken. Wij onderscheiden de vol gende disciplines: Marketing, Research Development, Inkoop, Commercie, ICT, Finance, Human Resources, Engi neering en Productie. Vanwege ons inter nationaal karakter is er vanzelfsprekend ook veel afstemming met onze buiten landse bedrijven. Zeelandia is altijd op zoek naar talentvolle en ambitieuze me dewerkers die graag willen bijdragen aan het succes van ons bedrijf Ben jij op zoek naar een internationaal en innovatief be drijf met mogelijkheden? Neem dan con tact op met onze HR-afdeling. poststraat 114301 AA zierikzee Postbus 9, 4300 AA Zierikzee Tel. 0111-419238 internet: www.zeelandia.com Vooral de productie- en metaalsector lijken steeds meer moeite te heb ben functies ingevuld te krijgen. Werk is er voldoende maar 'handen' komen ze tekort. Het leveren van gemotiveerde arbeidskrachten is de core business van Laudam Detachering. Uw personeelsvraag kan op deze manier snel worden ingevuld. Al zeven jaar timmert zij op de Neder landse markt aan de weg. Dat is niet on opgemerkt gebleven. "Nog steeds wordt ieder jaar opnieuw een groei van zo'n 30% behaald," licht Asia Ensing (assistent bedrijfsleider) toe. "En dan te bedenken dat het bedrijf destijds letterlijk van de grond is opgebouwd door een Poolse broer en zus. Zij kwamen in Nederland werken en za gen al snel dat er veel behoefte was aan gemotiveerde arbeidskrachten. Sterker nog, zij wisten ook exact hoe ze hierin konden voorzien. Vanuit die optiek is destijds Laudam Detachering opgezet - en met succes." Ruim 300 Poolse krachten "Want inmiddels zenden wij iedere dag weer opnieuw ruim 300 Poolse krachten uit bij meer dan 80 van onze klanten, die voornamelijk in de regio West-Brabant zitten. Daar ligt namelijk onze focus: het uitzenden van Poolse krachten voor hoofdzakelijk de productie sector, agrari sche- en metaalsector. Momenteel maken wij een zichtbare kwaliteitsslag door het leveren van steeds meer vakmensen in di- Vijfhuizenberg 147, Postbus 1742, 4700 BS Roosendaal tel. 0165-393398 fax 0165-396685 info@laudam.nl www.laudam.nl verse sectoren." Goede begeleiding "Via onze wervingskantoren in Polen vinden wij voor daar de juiste mensen," vervolgt Asia Ensing enthousiast. "Wij halen ze vervolgens hierheen, dragen zorg voor passende huisvesting en nemen ook nog eens het vervoer naar de werkplek voor onze rekening. Dat wij hier verder een goede begeleiding hoog in het vaandel hebben staan, wordt nog eens extra onderstreept doordat er op de eerste werkdag altijd één van onze me dewerkers met de uitzendkracht meegaat. Indien gewenst, worden werkinstructies. veiligheids- en hygiëneregels voor u ver taald. Ook bij het regelen van ziektekostenver zekeringen, huisartsbezoeken en/of het aanvragen van documenten staan wij de medewerkers bij. Van een taalbarrière is dus alvast geen sprake meer. Daarnaast zijn wij 24 uur per dag, 7 dagen per week beschikbaar voor zowel onze klanten als onze medewerkers." NEN 4400-1 gecertificeerd "Maar hoe zit dat nu met al die 'spookver halen' die geregeld in de media verschij nen, vraagt u zich wellicht af - is daar dan niets van waar? Helaas, ze bestaan. Aan die excessen valt niet te ontkomen. Laudam houdt zich daar echter verre van. Wij werken vol gens de Nederlandse regels en wetgeving. Het feit dat wij NEN 4400-1 gecertifi ceerd zijn en aangesloten bij Stichting Nonnering Arbeid benadrukt nog maar eens dat wij hier voor 'kwaliteit' gaan." Uit de mouwen Nieuwsgierig geworden? Neem dan vooral eens vrijblijvend contact op met één van de accountmanagers. Want één ding is zeker. Als u op zoek bent naar gemotiveerde en flexibele arbeidskrachten, dan bent u hier aan het juiste adres. Bij Laudam steken ze de handen graag uit de mouwen voor u.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90