PcibO: Verwachtingspatroon van de klant staat centraal pabo infotorial 1 "tl ^atnv»l o 1 sche/elektronische achtergrond kunnen werkomgeving van alle comfort voorzien we goed gebruiken, wij bieden hen een en een bovengemiddelde salariëring. Pabo richt zich op de toekomst. Het erotiek-postorderbedrijf uit Walsoorden legt de lat voor zichzelf hoog en streeft naar een nóg meer servicegerichte organisatie. Daar voor zoekt Pabo nieuwe collega's die deze uitdaging willen aangaan. Vanaf de oprichting in 1984 was Pabo een productiegericht, traditioneel postorder bedrijf met levertijden van enkele weken. Dit concept past niet bij het nieuwe inter- postorderbedrijf dat steeds meer terrein wint. Internet vraagt onder meer om snel le levering, bij voorkeur binnen 24 uur. Om aan het verwachtingspatroon van de klant te kunnen voldoen, past Pabo de or ganisatie aan. De omwenteling van een productiegericht naar een klantgericht be drijf stelt andere eisen aan het personeel en vergt enorme investeringen. Logistiek centrum Managing director Jan Boddaert: "Sinds 1999 behoort Pabo tot het Beate Ushe concern en rust het op dezelfde drie pij lers: traditioneel postorderbedrijf, inter- netpostorderbedrijf en ruim driehonderd winkels. In Walsoorden is het postorder bedrijf gevestigd. Met driehonderd perso- beats uhse Walsoordensestraat 70, 4588 KD Walsoorden T 0114 68 77 00 F 0114 68 78 88 i info@pabo.nl www.pabo.nl Vlnr Bert Cok en Jan Boddaert. neelsleden is het een van de grotere werk gevers in Zeeuws-Vlaanderen. Ons werk gebied is Nederland, België en Frankrijk. Wij zitten middenin de veranderingspro cessen om de organisatie verder te profes sionaliseren. Onlangs is de nieuwbouw af gerond van een ultramodern logistiek centrum met een (semi) automatische ma gazijninstallatie. Dat is vele malen groter dan het vorige magazijn, waar de bestel lingen uitsluitend handmatig werden af gehandeld. Maar een service gerichte or ganisatie vraagt meer dan alleen een nieuw magazijn. Pabo is een allround or ganisatie voor creatieve mensen, maar ook voor gedreven analisten. Allen heb ben hetzelfde doel: zorgen voor een te vreden klant. Wij hechten veel waarde aan een goede werksfeer en flexibele werknemers en bieden veelzijdige functies met carrière mogelijkheden in een dynamische inter nationale werkomgeving. Catalogi Pabo is trendsetter in erotiek. Jaarlijks worden gemiddeld zes catalogi met een oplage van elk dertig miljoen exemplaren bezorgd in negen Europese landen. Die leveren 3,5 miljoen bestellingen op. Fi nancieel directeur Bert Cok: "Hier ver zorgen wij de lay out en de complete op maak van de catalogi. Er zij vier seizoens uitgaven en gemiddeld twee themacatalo- gi plus diverse bijsluiters. Daartoe be schikken wij over een flink aantal dtp-ers, copywriters, vertalers enzovoort. Het drukproces en de distributie vinden elders plaats. Ook de hele marketing en inkoop van de collectie worden vanuit Walsoor den verzorgd. Als trendsetter zijn wij voortdurend op zoek naar nieuwe uitda gingen. Zo is onze collectie inmiddels uit— Foto: Duo Foto gebreid met een bovenkledinghjn en vol gen er binnenkort een prikkelende bed en badlijn. Wil jij ook door ons uitgedaagd worden? Surf dan snel naar www.pabo.nl Radio Zeeland DMP is al bijna veertig jaar een innovatief ont wikkel- en productiebedrijf op het gebied van maritieme elektronica voor Binnenvaart, Zeevaart en Mega- Yachting. Het bedrijf is in 1970 opge richt door Seb Blommaart en was destijds specifiek op de binnenvaart gericht. De grote hausse ontstond in de tweede helft van de jaren zeventig, toen in de binnenvaart de automati sche piloot zijn intrede deed. voor gerenommeerde boegschroef-, th- ruster-, scheepsmotoren- en stuurwerkfa- brikanten. Ontwikkelingen Onze kracht ligt in nieuwe producten, technieken en ontwikkelingen veelal op basis van wens van de klant. Zo leveren wij unieke op maat gemaakte panelen Wereldwijd marktleider Onze kwaliteit, service, betrouwbaarheid en flexibiliteit - de pijlers waarop Radio Zeeland zijn gegrondvest - hebben Ra dio Zeeland inmiddels doen uitgroeien tot een internationaal opererend bedrijf, dat zich met enige trots Wereldwijd Mar kleider mag noemen in deze sector. Maatwerk De onderneming produceert en levert Alarm Monitoring, Control systems en maatwerk geïntegreerde systemen maar ook OEM controlesystemen. OEM staat voor Original Equipment Manufacturers, het op de achtergrond ontwikkelen en produceren van o.a. controle systemen Radio Zeeland DMP Industrieweg 17, Terneuzen Tel: 0115-645400 Fax: 0115-630500 E-mail: info@radiozeeland.com Website: www.radiozeeland.com Vnlliam Blomniaart. C.E.O.. Radio Zeeland DMP B\ (custom built) voor Megajachten. De ont wikkelingen op maritiem gebied gaan snel, waren megajachten tien jaar geleden nog 45 meter lang, tegenwoordig hebben ze veelal een lengte van 60 meter en soms zelfs 160 meter, aldus William Blom maart. Stroomversnelling Anno 2007 is de groei van het bedrijf in een behoorlijke stroomversnelling ge raakt. Het aantal medewerkers is inmid dels uitgebreid tot een aantal van 27, maar er staan nog diverse vacatures open, t.w.: (3D) AutoDesk Inventor tekenaar, (assis tent) Projectcoördinatoren en Assembla gemedewerkers. De teamgeest is prima waardoor weinig verloop, maar de krappe arbeidsmarkt speelt ook ons parten. Am bitieuze mensen met een elektrotechni-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74