IHC Fundex door innovaties wereldwijd bekend infotorial FUNDEX Equipment SPECIALIST IN FUNDERINGSMACHINES Montage en assemblage van een F3500 funderingsmachine. funderingstechnieken verenigd: boren, trillen, heien. Van boorwerk op de ene dag kan een aannemer eenvoudig over schakelen naar heiwerkzaamheden op de andere dag", aldus directeur Reggie Tho- maes van IHC Fundex Equipment. Het bedrijf plukt de vruchten van het blij ven investeren in knowhow en produc ten, ook tijdens economisch mindere ja ren. Er is veel tijd en energie gestoken in nieuwe productmogelijkheden en dat be gint zich inmiddels terug te betalen. ,,We hebben de afgelopen jaren ons afzetgebied flink verruimd, naast landen als Duitsland, Frankrijk, Zwitserland en de Benelux. Zo hebben we behoorlijk wat machines ver kocht aan met name Rusland en de Baltri- sche staten. Ondertussen hebben we ook in de Verenigde Staten en Australië voet voor concurrentievoor deel", aldus salesmanager Arjen van der Schaaf. Vacatures IHC Fundex beschikt over een 45-tal mede werkers in vaste dienst, verdeeld over de afdelin gen verkoop, research en design (R&D), productie (constructie, verspaning, assemblage) en service. Desgewenst wordt het personeelsbestand aangevuld met in- leenkrachten. Door de gezonde groei van het Goese bedrijf zijn er momenteel di verse arbeidsplaatsen vacant: R&D afde ling: Engineer (Tekenen in 3D pakket); Productie: lassen en samenstellers, mon- Houtkade 50 Goes Tel: 0113-32900 Fax:0113-212630 E-mail: sales@ihcfundex.com Website: www.ihcfundex.nl Laswerkzaamheden giekdelen funderingsmachine. machines. Bij IHC Fundex worden verschillende ty pe funderingsmachines gemaakt. Het be treffen hydraulisch aangedreven machines met een rupsaandrijving. Het operatione le gewicht varieert van circa 30.000 tot 150.000 kilo. Naast de machines worden ook accessoires gemaakt zoals hydrauli sche diesel aggregaten, boorkasten en tril- blokken (nngvibratoren). In diverse ma chines worden hoogwaardige staalsoorten gebruikt, die vragen om speciale lasproce- dures. Vrijwel alle delen van de machines kunnen in de productiefaciliteit in Goes worden vervaardigd. „De totaaloplossin- hoeve van de machines hebben vervaar digd", vertelt Reggie Thomaes. IHC Fundex Equipment is een business unit van de IHC Merwede Groep en biedt mede hierdoor uitstekende arbeids voorwaarden met extra financiële zeker heid en doorgroeimogelijkheden. „Wij willen verder doorgroeien in menskracht en machines. De vraag naar onze machi nes is groter dan het aantal dat we kunnen leveren. Gelukkig verhuizen we binnen afzienbare tijd in Goes naar een zeer mi me locatie, met een verdubbeling qua op pervlakte", aldus directeur Thomaes. IHC Fundex werkt als erkend leerbedrijf samen met diverse onderwijsinstellingen in Zeeland. SOLLICITEER NU L EENVOUDIG VIA: WWW.IHCFUNDEX.COM I IHC Fundex Equipment B.V., specialist op het gebied van funderingsma chines, is klein genoeg om flexibel te zijn en groot genoeg om veel ken nis in huis te hebben. De in Goes gevestigde onderneming loopt met haar innovaties zelfs voorop in de branche van funderingstechnieken. IHC biedt vernieuwende totaaloplossingen, vanaf ontwerp tot de eerste paal de grond ingaat. Het bedrijf is gespecialiseerd in het ont werp. de productie en de wereldwijde le vering van funderingsmachines met di verse accessoires. De multifunctionele machines zijn inzetbaar voor verschillende installatiemethodes van funderingspalen. Naast het bekende heien zijn de machines bij uitstek geschikt voor het schroeven van palen met behulp van boorkasten. Met haar multi inzetbare machines en ge luidsarme en tevens trillingsvrije boor technieken loopt IHC Fundex wereld wijd voorop. „Met machines die speciaal ontwikkeld zijn voor geluidsarme- en tril lingsvrije technieken, onderscheiden wij ons in de markt. We richten ons op fun- deringsmachines die de toekomst hebben. De tolerantie met betrekking tot hei werkzaamheden daalt en het aantal klach ten stijgt. Onze nieuwe technieken vor men een passend antwoord. De produc tiemethodes zijn in ons bedrijf steeds ver der doorontwikkeld. Veel geluidsprodu- cerende hamers kunnen op de werf blij ven liggen ten gunste van de verfijndere boortechnieken. De gedachte dat geluids arme- en trillingsvrije methodes een dure oplossing zijn, is volledig achterhaald. Bo vendien zijn in onze machines alle drie de aan de grond gekregen." Arjen van der Schaaf vult aan: „Onze machines komen erg tot hun recht in slappe ondergronden, zoals zachte klei en voormalige moerasge bieden. In Sint-Petersburg bijvoorbeeld kon je bij de elfde heipaal mooi zien hoe de eerste tien in het vroegere moeras hun plek nog aan het zoeken waren." Boren is met alleen duurzamer dan heien, maar veelal ook goedkoper en efficiënter. De innovatieve funderingsmachines van IHC Fundex zijn desondanks niet de goed koopste, maar de klanten (aannemers) kunnen zo veel doelmatiger werken en hogere rendementen behalen. „Wij zijn concurrerend vanwege hoogwaardige technische ontwikkelingen. Door direct contact met klanten, gebruikers en service dienst worden nieuwe machines ontwik keld en bestaande modellen verbeterd. Via korte lijnen kan er zeer flexibel ge werkt worden, met veel ruimte voor in novatieve ideeën. De laatste jaren zijn er bijvoorbeeld veel nieuwe ontwikkelingen op het gebied van elektronica met toepas sing op dieselmotoren en hydraulische systemen. Het nauwgezet volgen en toe passen van de nieuwste technieken zorgt niet alleen voor uitdagingen maar ook Een nieuwe F2800 machine, onlangs afgeleverd in Zwitserland. teurs ten behoeve van hydraulische on derdelen en machinedelen; (leerling) ser vicemonteurs voor het assisteren tijdens afleveringen en het uitvoeren van onder houd en service aan eerder afgeleverde gen die wij bieden, zorgen voor veel di versiteit van werkzaamheden. Bovendien werkt de visuele aanwezigheid van de eindproducten inspirerend. Productieme dewerkers zien ter plaatse wat ze ten be- Machinale verspaning voor boorkast FDE 45.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72