Verken je grenzen bij Grontmij I Werkgever: maakt u wel de juiste selectie? «infotorial 06 Grontmij is een beursgenoteerd advies- en ingenieursbureau voor bouw, infrastructuur, milieu, water, energie en indus trie. Gericht op advies, ontwerp, engineering, management en turnkey-realisatie van projecten. Met zo'n 7.000 medewerkers actief in Europa. "De band met het cultuurlandschap zit Grontmij in de genen", vertelt Peter van den Dries, commercieel directeur Grontmij in Middelburg. "In het verleden waren we als grondverbeterings- en ont ginningsmaatschappij al betrokken bij de herstelwerkzaamheden na de Zeeuwse watersnoodramp en ruilverkavelingen". Tegenwoordig is Grontmij een integraal maatschappelijke vraagstukken op het ge bied van ruimtelijke ordening. Dat maakt Grontmij ook een zeer aantrekkelijke werkgever. Van den Dries: "Je bent heel breed bezig. Binnen het bedrijf zijn tal van specialisten aanwezig, variërend van bouwkundig te kenaars tot en met juristen. Samen wer ken we aan integrale projecten en hier door leer je over de grenzen van je eigen vakgebied heen te kijken.". Voor meer informatie: www.grontmij.nl onder de tab Carrière. Segeerssingel 6 4337 LG Middelburg Postbus 7060 4330 GB Middelburg T +31 118 65 25 00 F +31 118 65 25 05 e kantoor.middelburg@grontmij.nl Peter van den Dries commercieel directeur Grontmij in Middelburg. ingenieurs- en adviesbureau dat zich naast landschapsinrichting ook bezighoudt met stedelijke vernieuwing en mobiliteit. Uniek daarbij is de multidisciplinaire be nadering van vrijwel ieder project, of het nu gaat om gebiedsontwikkeling, milieu- en mobiliteitsvraagstukken of bouw. "We brengen bijvoorbeeld alle gevolgen in kaart van een verkeersprobleem in de stad. De vragen worden steeds breder en complexer". Watermanagement is een zeer actueel thema en Grontmij heeft een grote exper tise ontwikkeld op dit gebied, zowel in drink- en proceswatertechnologie als in afvalwaterverwerking. Daardoor is zij een veelgevraagde partner in de ontwikkeling van nieuwe technologieën en systemen voor hergebruik van water. Samen met andere partners richt Grontmij zich op binnendijkse aquacul- tuur. Aquacultuur is de kweek of teelt van aquatische organismen zoals vis, weekdie ren, schaaldieren en waterplanten. "Je kunt je voorstellen dat nog veel werk moet worden verricht om aquacultuur goed in te passen in het landschap. Veel energie zal ook gaan zitten in het creëren van een breed maatschappelijk draagvlak". Multidisciplinaire aanpak Grontmij levert door haar multidiscipli naire aanpak een toegevoegde waarde aan Ast rid de Zeeuw, adviseur JeanPaul Korstanje, adviseur In de huidige krappe arbeidsmarkt is lang niet altijd meer het gewenste schaap met s poten" te vinden. In tegendeel: kandidaten met "3 of 4 poten" beginnen ook steeds schaarser te worden. En als u dan een aantal onverbeterlijke kandidaten aan tafel heeft gekregen, hoe kiest u dan de beste? Soms is het wenselijk een wat minder gekwalificeerde kandidaat aan te stellen, die voor uw organisatie de gewenste capaciteiten kan ontwikkelen. Maar hoe selecteert u deze? oaz biedt u daarom: een eendaagse training "Werving Selectie" In deze praktijkgerichte training geven wij u deskundig advies bij: het bepalen en formuleren van selectiecriteria het uitvoeren van een briefselectie het gestructureerd voeren van sollicitatiegesprekken het toepassen van de juiste vraagtechnieken én tips voor het begeleiden tijdens een inwerktraject. Belangstelling? Neem vrijblijvend contact op met ons secretariaat, Joan de Smidt of Nella Speksnijder. Zij zijn bereikbaar onder nummer: 0113-25 66 00.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70