armiieberichten Een bekende overleden? Zoek, Vind... mensen .nl teken het condoleanceregister 24 I Woensdag 24 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl XV".'»,?. - Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer G. C. de Bruijn Lange tijd is hij voorzitter geweest van de commissie Bezwaarschriften Sociale Zaken van de gemeente Middelburg. Wij wensen zijn naaste familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J. M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, gemeentesecretaris Met ontsteltenis namen wij kennis van het onverwachts overlijden van de heer G. C. de Bruijn De heer de Bruijn heeft zich sinds de oprichting met grote toewijding ingezet als lid en plaats vervangend voorzitter van de bezwarencommissie van de Sociale Dienst Walcheren. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Voorzitter Bestuur Directeur Sociale Dienst Walcheren Sociale Dienst Walcheren E. Walrave-Troost J. Helmond Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Moegestreden en uit zijn lijden verlost is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, onze pa en opa Rosé Petrus van Craenenbroeck echtgenoot van Andrea Maria van Craenenbroeck-Klaassen Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Drager in de Orde van Oranje Nassau Clinge: Andrea van Craenenbroeck-Klaassen Hulst: Leo en Elly van Craenenbroeck-van de Ree Paul, Ronnie Marche en Famenne: Linda van Craenenbroeck Youri Audri en Olivier, Aurelein, Anthony Clinge: Boudewijn en Lydia van Craenenbroeck-Bogaert Kimberly Familie van Craenenbroeck Familie Klaassen 22 oktober 2007 Beatrixstraat 13,4567 CG Clinge U kunt afscheid nemen van Rosé in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 25 oktober van 18.00 tot 18.50 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 26 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Graag willen wij Dr. Roks, Dr. de Block en de Thuiszorg hartelijk bedanken voor de uitstekende begeleiding en de goede zorg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Rosé van Craenenbroeck De heer van Craenenbroek was in de periode van 1961 tot 1992 werkzaam bij de voormalige gemeente Clinge en de gemeente Hulst. Hij vervulde de functie van uitvoerder bij de afdeling Gemeentewerken. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst be Nooit was iets teveel lij bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel Er valt nu een groot gat op de plaats waar eens onze lieve man, vader en opa zat Fritz Dieter Leuschel 17 september 1937 t 22 oktober 2007 Jij blijft altijd in ons hart voortbestaan Ook al is het o zo moeilijk om zonder jou verder te gaan. Ilse Leuschel-Jütten Els en Michel Oosterveer-Leuschel Tamara en Mark Kevin Ronny Leuschel en Maria Alves Saskia Isabelle Raysa Sharene v. Randwijckstraat 7 4401 KLYerseke Onze man, vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum Vredelust te Yerseke, alwaar donderdag 25 oktober van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang van het mortuarium via de Molenlaan. We nemen vrijdag 26 oktober om 13.00 uur afscheid van Dieter in het crematorium. Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Totaal verbijsterd en diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het nog onverwachts overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Dieter Leuschel Dat de familie kracht mag ontvangen om dit zware verlies te kunnen dragen. Peter en Marita Leuschel Gerard en Forra Pekaar Neven en nichten Met groot verdriet nemen wij afscheid van Opa Dieter Saskia, Remco, Petra en Erwin Met ongeloof hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van ons commissielid en plaatsvervangend voorzitter Gerrit de Bruijn Wij zullen zijn wijsheid en zijn bijzondere inbreng missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Voorzitter en leden van de bezwaarschriftencommissie van de Sociale Dienst Walcheren, Wilma Antes Annebeth Evertz Martha Blom Mariske Smits Rachel van der Weel Heden bereikte ons het droeve bericht van het onverwachte overlijden van de heer G. C. de Bruijn GC, zoals we hem kenden, was werkzaam als lid van de Raad van Bestuur bij de voormalige Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, later de Stichting voor Regionale Zorgverlening te Middelburg, gedurende de periode 1 januari 1987 tot 17 november 1997. De heer de Bruijn blijft in onze herinnering als een markant mens, die met zijn bijzondere kwaliteiten in woord en geschrift een vernieuwende bijdrage heeft geleverd aan de verdere ontwikkeling van onze organisatie. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen die wij alle kracht toewensen om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens alle collega 'sen oud-collega 's van SVRZ Wij zijn sprakeloos en zeer verdrietig door het plotselinge overlijden van mijn vader, schoonvader, onze opa, mijn broer en zwager Jacobus Gerard de ICorte Ko in de leeftijd van 76 jaar. Alfred en Gezina Elvira en Patrick, Brian, Jayden Roland en Kelly, Angel Kevin jeffrey Yvanka Natasja Rinus en Jo Kortgene, 17 oktober 2007 Correspondentieadres: Wierbalg 1812,1788 TZ Den Helder De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. I www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat op veel te jonge leeftijd is overleden, onze buurman Dhr. Kees Minnaard Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Alle buren van de Grevelingen Terneuzen Met grote verslagenheid, maar met een dankbare herinnering aan zijn optimisme en werklust en al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man. pa, schoonpa, opa, zoon en ons baasje Kees Minnaard echtgenoot van Yvonne Verheij in de leeftijd van 55 jaar. Terneuzen: Yvonne Minnaard-Verheij Twinkel tS Tembi Twister Turner Goes: Jim en Mirjam Joeri Vlissingen: J. A. van de Velde 23 oktober 2007 Grevelingen 39 4535 )C Terneuzen De samenkomst wordt gehouden op zaterdag 27 oktober om 10.30 uur in uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20, Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Gelegenheid tot condoleren tijdens de samenkomst en na de begrafenis in voornoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48