familieberichten [Zoek, Vind mensen .nl 8 I Maandag 22 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Erik 19 oktober 2007 johan, Johanna en Hilde Louwerse Veer se weg 181 4332 BE Middelburg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Gijs Bergman Gedurende 17 jaar was hij een zeer bevlogen directeur van de Zeeuwse Muziekschool Zijn grote eruditie en toewijding voor de muziek hebben in Zeeland een diepe indruk achter gelaten. Zo zullen velen van ons hem blijven herinneren. Bestuur en alle medewerkers van de Zeeuwse Muziekschool Met ontroering hebben we kennis genomen van het overlij den van de heer G.W. Bergman een van de oprichters van het Zeeuws Jeugdorkest Dankzij zijn initiatief groeien al meer dan veertig jaar steeds nieuwe generaties jongeren op met klassieke muziek. Wij zijn hem daarvoor dankbaar en we zullen de herinnering aan hem levend houden. Leden en bestuur van het Zeeuws Jeugdorkest de keren dat je maar één paar voetstappen hebt gezien, dat zijn de keren dat Ik je droeg Na een leven van toewijding en zorg voor haar gezin en met een dankbare herinnering aan de vele liefde die zij ons heeft geschonken, delen wij met verdriet in ons hart mede, dat afgelopen vrijdag onverwacht is overleden mijn dierbare vrouw, mijn lieve dochter, onze geweldige moeder en oma Maatje Carolina Dingemanse-van de Kreke Mattie weduwe van GerardDingemanse levensparner van Koos Broekzitter, sinds 1970 Wolphaartsdijk, 19 december 1943 t Vlissingen, 19 oktober 2007 Middelburg: Koos Broekzitter Oost-Souburg: J. van de Kreke-Hannewijk Nieuw en Sint-Joosland: Peter en Esther Dingemanse-Klippel Dominic Middelburg: Geralda en Raoul Boonman-Dingemanse Amber en Sofie Kruitmolenlaan 154 4337 KW Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Mattie op dins dagavond 23 oktober a.s. tussen 19.30 en 20.00 uur in rouwcentrum "Middelburg', Buitenhovelaan 1. De afscheidsdienst voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op woensdag 24 oktober om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "AFSCHEID" Van onze lieve schoonzus en tante Mattie Dingemanse Lion-Matty Dingemanse Ron-Renate Ruud-Liset Roosmaryke Wolphaartsdijk, 19 oktober 2007 Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Mattie Dingemanse Moeder, schoonmoeder en oma van onze vrienden Marco en Corine Maurice en Cindy Rob en Poula Koen en Frangoise Wijnand en Daphne Gert-Jan en Wendy Machél en Jolanda René, Leila en Thea Rodney en Renata en alle kinderen Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God; niet uit werken, opdat niemand roeme. Efezïèrs 2:8 en 9 Ontslapen in zijn Heiland Geert Holtrust echtgenoot van Roelofje Martha Kok 20 januari 1923 20 oktober 2007 Walsoorden R.M. Holtrust-Kok Kinderen en kleinkinderen Mariadijk8 4588 KJ Walsoorden Donderdag 25 oktober is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de Protestantse Kerk Willem de Zwijgerlaan 2 te Kloosterzande, waarna om 11.00 uur de afscheidsdienst aanvangt Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hulsterweg. Geert is thuis. Want Ik zal water gieten op de dorstigen, en stromen op het droge; Ik zal Mijn Geest op uw zaad gieten, en Mijn zegen op uw nakomelingen. Jesaja 44 vers 3 De Heere heeft Thuisgehaald, Zijn moegestreden kind, mijn lieve man, onze vader en opa Willem van der Jagt echtgenoot van Willemina van der Jagt-van Houte Scherpenisse, 20-11-1932 Goes, 18-10-2007 W. van der Jagt-van Houte Jaap en Jolande Tim, Lydia Bas, Jenneke, Eva Claushof 39, 4461 SL Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. maandag 22 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in één der zalen van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolf- straat te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 23 oktober om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de 'Sionkerk'. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve vader De bladeren vallen van de bomen God heeft gezegd, Wim je mag in mijn armen komen Rust zacht Je zoon Jaap wa Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wim van der Jagt oud-administrateur en procuratiehouder Pilaar Bouwmaterialen Glashandel Melieste Wij wensen Mies, Jaap, Jolande, de kleinkinderen en verdere familie veel kracht en liefde toe bij het verwerken van dit verlies. J.M. Pilaar J.J. Pilaar-Melse Marius en Anita Jan en Marlies Enige en algemene kennisgeving Verdrietig delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze stiefvader, opa en overopa (ozias Jacobus de Jonge Jos weduwnaar van Neeltje Mechielsen Oostburg, 14 mei 1914 t Oostburg, 16 oktober 2007 Biervliet: Fam. O.K. Zosel-van Eek Hulst: Fam. H. van Eck-Claessens Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hugevlietstraat 3 Biervliet Correspondentieadres: Beukelsstraat 9 4521 BE Biervliet Graag willen wij dr. J. K. Slingerland en het personeel van afdeling 4 van het St. Antonius ziekenhuis te Oostburg hartelijk bedanken voor de uitstekende begeleiding en goede zorg. Volgens zijn uitdrukkelijke wens heeft de begrafenis in besloten kring te Biervliet plaatsgevonden. De dood is geen lamp die uitgaat, maar de dageraad die aanbreekt Vandaag is na een moedig gedragen ziekbed vredig ingeslapen onze liefste, beste man, vader, broer, schoon zoon en zwager Frans Dingenis SINKE Yerseke, 20 oktober 1936 Tournai (B), 19 oktober 2007 Frederica Sinke-De Rop Claire Sinke Guido Sinke en Barbara Marque A. Van DerToorn-Sinke C. De Koeijer-Sinke C. en I. Sinke-Van Stee T. Sinke-Van Anrooij D. Vogel-Sinke E.A. De Rop-Van Zonneveld Clos de la Ragotière, 1 B-7503 Froyennes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren dagelijks van 14.00 tot 19.00 uur in het funerarium Fernand Ladavid, chaussée de Douai 18, 7500 Tournai. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 25 oktober om 11.00 uur in de kerk van Froyennes. 'Uw liefde is meer dan het leven, mijn lippen zingen uw lof Psalm 63 Zo leefde en stierf Fien Tazelaar 19 december 1914-19 oktober 2007 Wij zijn dankbaar voor de wijze waarop zij als partner van onze vader Jan Wisse, de laatste jaren van zijn leven, hem warmte en gezelligheid gaf. Wassenaar: Wim Wisse Marianne Smit Blaricum: Elly Verbree-Wisse Koos Verbree Ook namens de verdere familie Wisse. Correspondentieadres: W. Wisse Dahliahof 15 2241 AX Wassenaar 1 Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8