Inspiratieloos Vlissingen toch tube Gelijkspel MZVC in thuisduel tegen SVD Constancia en Coban bezorgen achterhoede van Kloetinge overwerk warm! Nipt verlies futsaliers FM Sranang 3 2 Maandag 22 oktober 2007 PZC W Opnieuw puntverlies voor Arendskerke en DFS. door Marco Puik GOES - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal had MZVC in het thuisduel met SVD het beste van het spel. De Middelburgers ble ven echter steken op 2-2. De koplopers 's-Heer Arendskerke en DFS kwamen opnieuw niet tot winst. 's-Heer Arendskerke speel de met 1-1 gelijk tegen Bevelan ders. Dezelfde eindstand stond op het scorebord bij de wedstrijd tus sen Wemeldinge en DFS. De Noormannen, dat vanwege be kerverplichtingen niet in competi tieverband in actie kwam, is nu de ploeg met het minste puntverlies. MZVC - SVD 2-2. Na een half uur bracht Alexander Bom de thuisclub verdiend op voorsprong. In de tweede helft zorgde Ewout de Graaf voor de gelijkmaker. Via opnieuw een treffer van Bom kwam de thuisclub na een uur spe len aan de leiding. Een afstandsschot resulteerde in de gelijkmaker van SVD. Ewout de Graaf was wederom de man die raak schoot. Ondanks fel aandrin gen van de thuisclub bleef het hier bij. Mevo-Hoedekenskerke 2-2. Ray mond Hoogkamer 1-0, Jeroen de Winter 1-1, Ronald Zuijdwegt 1-2, Machiel Tamerus 2-2. Nieuwland-Wolfaartsdijk 0-4. Jarno Waterham 0-1, Harm Fluijt 0-2, Dirk-Jan Lukasse 0-3, Leon Ta- ven ier (strafschop) 0-4. Bevelanders-'s-Heer Arendsker ke 1-1. Frank van Halst 1-0, Frank Davidse 1-1. De Noormannen hebben na de laatste competitieronde de min ste verliespunten in de vierde klasse A van het zaterdagvoet- Raymond Wolff van Vlissingen soleert langs twee tegenstanders van Patrijzen. Een slap spelend Vlissingen won het bekerduel tegen de zich fel verweren- bal. de ploeg uit 's-Heerenhoek met 3-2. foto Ruben Oreel >4* de nieuwe mammoth crocs' coming soon: --«,-JW segeerstraat 66/68, middelburg grote kade 40/42, goes segeerstraat 39, middelburg Terneuzen schakelt hoofdklasser uit in bekertoernooi: 2-1. door Rudy Boogert TERNEUZEN - Kloetinge kreeg zater dag zijn verdiende loon. De hoofd klasser speelde zielloos tegen Ter- neuzen en liep tegen een 2-1-beker- nederlaag op. Vooral de grillen van Sinan Coban en zijn latere ver vanger Jonathan Constancia zet ten Kloetinge te kijk. Coban had Kloetinge na een uur al op een vernederende achter stand kunnen zetten. Na een half uur produceerde hij de gelijkma ker uit de rebound na een kopbal van Erik-Jan Naudts. Daarna wist hij tot drie keer toe doelman Jaco van der Schee van Kloetinge niet te verschalken. Op papier was het verschil tussen beide teams twee klassen. In de praktijk klopte dat ook, maar op merkelijk genoeg in het voordeel van Terneuzen. Kloetinge was geen schim van de ploeg die het doorgaans in de competitie is. De spelers wilden zich sparen voor het duel van volgende week met koploper Sparta Nijkerk. „Dingen worden moeilijk als je ze op tach tig procent wilt doen", constateer de trainer Diederik Hiensch. Kloetinge kreeg nauwelijks kan sen. Alleen Regilio Pinas leek ge motiveerd. Hij bereidde na twaalf minuten de openingsgoal van Daan Esser voor en werd tien mi nuten later gestuit door Terneu- zen-doelman Dennis Wondergem. Daarna was Terneuzen heer en meester. En toen Kloetinge halver wege de tweede helft Sinan Coban met kramp zag uitvallen, kwam er een nieuwe plaag in het veld: de van een liesblessure herstelde Jona than Constancia. Hij speelde de eveneens van een blessure terugge keerde Kloetinge-aanvoerder Er- win van der Woerdt dol. Binnen drie minuten dwong hij Van der Schee tot een redding, bood hij Dwight van Hulle een dot van een kans en zette hij Terneuzen op voorsprong. Bij die goal kapte hij Van der Woerdt uit en verschalkte met links Van der Schee. Constan cia: „Ik had al gezien dat Kloetinge te pakken was. Er lag heel veel ruimte achter de backs." Terneuzen-Kloetinge 2-1 (1-1). 12. Daan Esser 0-1, 33. Sinan Coban 1-1, 71. Jonathan Constancia 2-1. Scheidsrechter: R.C.P. van der Werf (Drunen). Gele kaart: Bram Plomp (Kloetinge). Aantal toeschou wers: 400. Terneuzen boekt een verdiende bekerzege op het twee klassen hoger spelende Kloetinge. De Be velanders waren alleen het eer ste half uur beter. GOES - De futsaliers van hoofdklas ser FM Sranang speelden tegen de ongeslagen koploper Botafogo hun beste wedstrijd van dit seizoen, maar wonnen niet: 3-2. De ploeg van Ramon Dahoe had ook vrijwel voortdurend een over wicht, maar werd in de afwerking afgetroefd door de nummer één van de ranglijst. Voor de rust scoor de Botafogo twee keer, na de rust nog eens een keer. Ugur Kahveci zorgde tot twee keer toe voor de ge lijkmaker. De beslissende treffer viel twee minuten voor tijd. ZVH/Morres verloor met 5-6 van het laag geklasseerde Mouloudia. Voor het Zeeuws-Vlaamse team scoorde Pim Bruins in de eerste helft. Na de rust waren Pim Bruins (2), Joey van der Hoef en Ralph Ze- gers de doelpuntenmakers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48