REMS PELT HOOYKAAS BV Banen Q JobTrack.nl sociaal cultureel werker 3 (m/v) Buitendienstmedewerker/ster ROOMPOT VAKANTIES Storingsmonteur - operator Laadschopmachinist 20 I Zaterdag 20 oktober 2007 pzc Kijk ook op Het Welzijnshuis Schouwen-Duiveland is een brede welzijnsorganisatie bestaande uit de sectoren kinderopvangsociaal cultureel werk en welzijn. Met de Lichtboei, onderdeel van het Leger des Heils, bestaat een samenwerkingsverband met betrekking tot het werkgebied Sociaal Cultureel Werk. Binnen de sector welzijn valt het ouderenwerk, het jeugd- en jongeren werk. het vrijwilligerswerk, de sociale activering en de verslavingszorg. Het werkgebied van het Welzijnshuis omvat het grondgebied van de gemeente Schoiiwen-Duiveland. Wegens het aanvaarden van een functie elders door de huidige medewerker ontstaat per 1 januari 2008 binnen de sector welzijn een vacature voor een aandachtsgebied senioren 36 uur per week Functie-inhoud: De functie richt zich op het bieden van ondersteuning en vorming met als doel de zelfstandigheid en zelfwerkzaamheid van de senioren te behouden en/of te vergroten. Binnen de functie bent u verantwoordelijk voor: het signaleren, analyseren en adviseren over maatschappelijke ontwikkelingen en knelpunten; het analyseren en vertalen (in kaart brengen) van wensen, behoeften en ambities naar mogelijke oplossingen; het verstrekken van informatie en adviezen; het onderhouden en uitbouwen van een netwerk, deelnemen aan multidisciplinair overleg op lokaal niveau; het ondersteunen, adviseren en coachen van de georganiseerde vrijwillige senioren en vrijwillige projectmedewerkers; het verzorgen van de publiciteit over de betreffende activiteiten; het opstellen van trajectplannen voor projecten en/of uitvoering van diensten en het uitvoeren van projectbegeleiding; het verzorgen van de vereiste rapportages, administratieve werkzaamheden en budgetbeheer; het voeren en op peil houden van intensieve interne en externe contacten. Functievereisten: Affiniteit en ervaring met de doelgroep senioren; In staat zijn vraaggericht te werken; Ervaring in het werken met vrijwilligers; Enthousiasme en doorzettingsvermógen; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Goede sociale, communicatieve en organisatorische vaardigheden; Open staan voor de andere werkvormen binnen de sector welzijn; Een relevante opleiding op HBO niveau. Wij bieden u: Een aanstelling voor de duur van 1 jaar (bij gebleken geschiktheid is verlenging van het contract mogelijk); Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn; Bruto maandsalaris conform de CAO welzijn schaal 8. afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 2152,- en 3016.- bruto per maand bij 36 uur. Informatie en sollicitatie. Reacties ontvangen wij graag door CV en motivatiebrief voor 1 november 2007 te sturen naar: Het Welzijnshuis, t.a.v. personeelszaken, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. Of per e-mail als Word document aan: m.hendrikse@hetwelzijnshuis.nl Voor meer informatie kunt u terecht bij C. van der Vliet-Hart, sectorhoofd welzijn. Telefoon: 0111-453455 of 06-23804183. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. hier begint uw toekomst! .succes en groei begeleiden ons! ...al meer dan 90 jaar! Wij zijn een toonaangevende fabrikant van machines, elektrische gereedschappen en handge reedschappen voor de professionele buisbewerking met wereldwijde afzet. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een gemotiveerde voor ons verkoopgebied Zuid postcodegebieden 4000 - 6999 (Zeeland, Brabant, Limburg, gedeelte Gelderland) Uw taakgebied omvat de verkoop van onze producten bij de vakhandel, installatiebedrijven en in de industrie, alsook het adviseren aan bestaande klanten en systematische opbouw van nieuwe klanten. Wij wensen: - een afgeronde commerciële opleiding of vergelijkbaar aantoonbare verkoopervaring vriendelijk en onderhandelingsgericht optreden hoge inzet- en overnachtingsbereidheid Er wacht u een functie met zekerheid en afwisseling, vol verantwoordelijkheid in een langjarig onderhouden verkoopgebied met een aanzienlijk marktaandeel. Na een uitgebreide opleiding in ons opleidingscentrum wordt u ingewerkt in uw taakgebied. U ontvangt een zeer goede vergoeding bestaande uit een basissalaris en provisie. Onze onkostenvergoeding is meer dan gemiddeld. Geïnteresseerd? Stuur dan uw complete sollicitatiegegevens met uw salarisvoorstel naar: Bob Schneider, Kostverloren 23. 3863 BA NIJKERK, tel.: 06 53 29 1008, fax 03 32 45 3039. e-mail: bob.schneider@rems.de Roompot Vakanties Roompot-Groep is een resultaatgerichte en dynamische onderneming van gemotiveerde mensen en ambitieus management. Vanwege de sterke groei zijn wij voor ons hoofdkantoor in Kamperland (Zeeland) op zoek naar een: ASS. CONTROLLER MET COMMERCIEEL TALENT M/V De werkzaamheden: controleren van administraties voorbereiden financiële rapportages t.b.v. directie opstellen jaarrekeningen begeleiden en beheren van diverse projecten uitbouwen administratieve organisatie beheer van de liquiditeit- en investeringspositie verricht kostenbeheersende taken waaronder benchmarking, costcontroll beheer van de verzekeringsportefeuille u fungeert rechtstreeks onder en werkt nauw samen met de concern controller Wie zoeken we: u hebt een afgeronde HBO opleiding (SPD/HEAO-BE niveau) uw kennis van de Nederlandse taal is optimaal kennis van de Duitse en Engelse taal is een pre u bent in staat om zelfstandig te werken u bent jong en ambitieus eigenschappen als nauwkeurig, doorzettingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel, flexibel en stressbestendig zijn nodig om deze functie goed te kunnen vervullen Wat wordt u geboden: afwisselende, uitdagende baan in combinatie met een prettige werksfeer uiteraard bieden we u verder een pakket van uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden vele kansen op doorgroeimogelijkheden Interesse in deze functie: Stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail met Curriculum Vitae voor 31 oktober naar de heer M. Maes, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. E-mail: maes.m@roompot.nl. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer M. Maes, telefoon: 0113 - 374320. Acquisitie voor deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. www.roompot.nl/vacatures Producent en leverancier van Asfalt, Weg- en Waterbouwmaterialen. Pelt SHooykaas Vlissingen B.V.. is een productiebedrijf alwaar de slak. vrijkomend bij het raffinageproces van Thermphos International, gevestigd in het Sloehavengebied, bewerkt tot diverse producten t.b.v. de G.W.W. sector. Door seizoensinvloeden van de G.W.W. sector geldt het motto productie eerst, onderhoud volgt. voor het uitvoeren van onderhoud, verhelpen van storing en bediening van onze zeef en breekinstallaties zoeken wij een De werkzaamheden bestaan uit: voorbereiden en uitvoeren van geplande en overige stilstandwerkzaamheden. bediening en onderhoud breed van de zeef- breekinstallaties na inwerkperiode: tourbeurt/consignatie weekendverlading schepen Functie profiel: L.T.S. werktuigbouw/ mechanica Aantoonbare ervaring als bankwerker/lasser In bezit van Rijbewijs B V.C.A.* of bereid dit te gaan behalen Kennis van automatisering/ elektrotechniek of ervaring met vergelijkbare installaties strekt tot aanbeveling. daarnaast zijn we op zoek naar een De werkzaamheden bestaan uit: uitgraven slakkenbedden Vrachtautobelading Zeef/breek en doseerinstallatie belading na inwerkperiode: tourbeurt/consignatie weekend verlading schepen Functie profiel: min. 3 jaar ervaring machinisten diploma of studerend hiervoor i.b.v. rijbewijs B/E/C V.C.A of bereid dit te gaan behalen Wij bieden een uitstekend maandsalaris, 8% vakantietoeslag, 13e maand. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Pelt& Hooykaas-Vlissingen BV, Postbus 65. 4380 AB Vlissingen, t.a.v H. Schoenmaker. Voor meer informatie over het bedrijf zie www.pelt-hooykaas.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 92