Familieberichten Natuursteen GRAFMONUMENTEN in graniet, glas en RVS 28 I Zaterdag 20 oktober 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Op 30 oktober 2007 hopen onze ouders en grootouders Joop Sturm en Jaantje Sturm-Louws 50 jaar getrouwd te zijn. We willen dit vieren op 2 november 2007. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom vanaf 16.00 tot 17.30 uur in Dorpshuis "De Spil", Schotsehoek 8 te Gapinge. Kinderen en kleinkinderen Dorpsstraat 44,4352 AD Gapinge El cadeautip: KWF "wsm HP Schlummert ein, ihr matten Augen, Fallet sanft und selig zu! (J.S. BachCant. 82) Tot ons verdriet is plotseling overleden mijn bijzondere man, onze vader, schoonvader, opa en broer Gijs Bergman Rotterdam, 22 april 1921 t Utrecht, 18 oktober 2007 Elisabeth Bergman-Weiland Frederike Bergman Karim Marja en Jan Kampman-Bergman Al jen en Sabine Frederik Marten Gisella Bergman en Ed Veling Marlijn, Lars Annette Bergman en Cor Sebel W. Bergman M. C. Bergman Godfried van Seijstlaan 27 A5 3703 BR Zeist Er zal een informele herinneringsbijeenkomst zijn op woensdag 24 oktober om 14.00 uur in de Sint Aegtenkapel, 't Zand 37 te Amersfoort. Mocht u willen bijdragen aan de invulling van deze bijeen komst kunt u contact opnemen met Gisella (gisellabergman@zonnet.nl). U bent vanaf 13.00 uur van harte welkom. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Walter allerbeste vriend van Richard en daardoor ook van ons gezin. Martin, Heieen Richard, Anne en Lotte de Visset- Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Walter broer van onze trainer Martin. Wij wensen hem en zijn familie veel sterkte toe. Het bestuur en leden afdeling Jiu Jitsu en Judo. Sportvereniging D.O.K. Oostkapelle Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve ma en oma. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Lucia Cornelia Boekhout-Heymans Loes weduwe van Johannes Jacobus Boekhout vriendin van Jan van Santvoort Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Aardenburg: Martin en Elly Boekhout-Kort Marco Marline en Arjen, Thijn, fort Oostburg: Loes en Rudi de Ruijter-Boekhout Miranda en Stefan, Senn Marcel en Ilse Oostburg: Jan van Santvoort 18 oktober 2007 Correspondentieadres: Weststraat 83,4527BS Aardenburg U kunt afscheid nemen van ma in het mortuarium van ziekenhuis de Honte locatie Oostburg, Pastoor van Genklaan 6, op maandag 22 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 23 oktober om 13.50 uur in de aula van het crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtigheid bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula, waarna we u uitnodigen samen met ons een kopje koffie te gebruiken in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige algemene kennisgeving Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus Maria Cosijn sinds 12 maart 2006 weduwe van J.J. van Belle Middelburg, 22 juli 1955 t Middelburg, 16 oktober 2007 A.S.M. Buys-van Belle F. Buys Boulevard Evertsen 246 4382 AG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 22 oktober van 9.00 tot 9.20 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Algemene Begraaf plaats aan de Oostsingel in Borsele waar om 10.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Wij willen onze dank uitspreken naar alle medewerkers van 't Gasthuis, afdeling "Molenwater" voor de liefdevolle verzorging. Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze collega Hanneke Dijkstra 43 jaar, veel te jong om afscheid te nemen. Ondanks ons besef van de ernst van Hanneke's gezondheidstoestand is het bericht van haar overlijden hard aangekomen. Met gevoelens van diepe bedroefdheid, maar dankbaar voor hetgeen ze voor ons en onze cliënten heeft betekend zullen wij onze herinnering aan haar levend houden. Onze gedachten gaan uit naar haar naaste familie, met name haar vader en moeder die Hanneke tot het laatste moment thuis met veel zorg hebben omringd. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's en oud-collega's van Ernst Young Zeeland. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Stoffel de Frel Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Medewerkers van de Styrenics Naturals Plant Dow Benelux B.V. Want Ik zal water gieten op de dorstigen, en stromen op het droge; Ik zal Mijn Geest op uw zaad gieten, en Mijn zegen op uw nakomelingen. Jesaja 44 vers 3 De Heere heeft Thuisgehaald, Zijn moegestreden kind, mijn lieve man, onze vader en opa Willem van der Jagt echtgenoot van Willemina van der Jagt-van Houte Scherpenisse, 20-11-1932 Goes, 18-10-2007 W. van der Jagt-van Houte Jaap en Jolande Tim, Lydia Bas, Jenneke, Eva Claushof 39, 4461 SL Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. maandag 22 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in één der zalen van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolf- straat te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 23 oktober om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de 'Sionkerk'. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, onze geliefde broer, zwager en oom Willem van der Jagt Echtgenoot van Mies van der Jagt-van Houte Goes: To van der Jagt-van As Tholen: Lien Vinjé-van der Jagt Lisserbroek: Agaath Schippers-Vrolijk Leen Schippers Neven en nichten 18 oktober 2007 Fleer, die mij ziet zoals ik ben Geheel onverwachts is van ons weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Leuntje Mondeel in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: F. P. Mondeel-Flipse Neven en nichten Onze dank gaal uit naar het verzorgend personeel van huize Sweif-Rustvoor de jarenlange liefdevolle verzorging. Middelburg, 18 oktober 2007 Zorgcentrum "Swerf-Rust", kamer218 Correspondentieadres: F. P. Mondeel-Flipse Nieuwe Vlissingseweg 126 4335 JE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 22 oktober om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Middelburg. De afscheidsdienst waarin zal voorgaan Ds. F. J. Vrijlandt- Postma zal aansluitend aldaar worden gehouden, waarna wij haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Openingstijden: Maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 16 00 uur, en verder op afspraak. Mr. F.J. Haarmanweg 2B, 4538 AR Terneuzen. Tel. 0115 - 530901Fax 0115 - 530902 lnfo@hendnatuursteen.nl - www.hendnatuursteen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62