■amiiieberichten ri 30 I Zaterdag 20 oktober 2007 PZC Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde medewerker Frits Sandkuyl Frits was sinds 1977 werkzaam binnen onze organisatie. Eerst als IC-verpleegkundige in het Liduina Ziekenhuis te Hulst en sinds 1989 op de afdeling interne geneeskunde in Terneuzen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Raad van Bestuur en medewerkers Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Bedroefd vernamen wij het bericht van het overlijden van onze collega Frits Sandkuyl In Frits verliezen wij een gewaardeerde collega. Mieke, Marga, Pamela, Elena, Christa, Raoul, Karin, Brigit jessica, Miranda, Ina, Sigrid, Margreet, Patricia, Heidi, Mieke, Linda, facintha, Sonja, Silvia, Marie-Jeanne, Monique, Nancy, Femke, Elina, Ingrid, Manon, Maureen, Lianne, Cynthia, Ilse, Linda, Bianca, Kristel, Jacquelina, Leon, Ita, Nancy, Annette, Willeke, Eddy, Joerrien, Saskia. Dana, Alies, Trudie, Karin. Patricia, Marian, Colinda Collega's afdeling A2/B2 ZorgSaam Ziekenhuis SMl Voor de overstelpend vele en hartverwarmende belangstelling, die wij na het overlijden en bij de crematieplechtigheid, van mijn lieve man, vader en onze opa Theo van Akkeren mochten ontvangen, betuigen wij u onze oprechte dank. Ina van Akkeren-Boucherie Flans Lara. Remo en Sander Goes, oktober 2007 Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Voor uw medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden van Joke Berghuijs-Soris zeggen wii u, mede namens kinderen en kleinkinderen, clank. hartelijk c oktober 2007 Familie Goris Familie Berghuijs sd Veel ver drie t, groo t gemis, fijn dat er dan zoveel belangstelling is. Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze lieve moeder Corrie van de Suchte-Brik aanwezig was, of op een andere manier uw belangstelling heeft getoond. Ook voor al uw medeleven tijdens haar jarenlange strijd willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons heel goed gedaan. Anja en Nel is Anne lies Wemeldinge, oktober 2007 De grote belangstelling die wij hebben ondervonden na het overlijden van Ed de Kam was hartverwarmend. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Leni de Kam-Tienpond Willem en Kaisa de Kam Ronin Vlissingen, oktober 2007 Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. In vol vertrouwen en steunend op haar Heer en Heiland lezus Christus is van ons heengegaan onze zus en tante Levina Tazelaar Colijnsplaat, t Middelburg, 19 december 1914 19 oktober 2007 Veere: C. Jongepier-Tazelaar Middelburg: C. Dingemanse-Tazelaar Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Rustenburg voor de goede zorgen. Zorgcentrum Rustenburg Correspondentieadres Statenlaan 184 4336 C.N Middelburg De afscheidsdienst voorafgaande aan de begrafenis zal worden gehouden op woensdag 24 oktober om 14.15 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is hier gelegenheid om afscheid te nemen van 14.00 tot 14.10 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dankbaar voor het lange, goede leven dat zij heeft gehad, delen wij u mede dat ze op de manier zoals ze graag had gewild van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Mies Wattez Rabbers weduwe van Jan Wattez 3 november 1913 t 18 oktober 2007 Wissenkerke: Ingrid en Jan Bom-Wattez Micolette en Bas Ivonne Babette en Martijn Charlotte Bilthoven: Willem en Anneke Wattez-Prins Nicole en Joep Willem-jan Rogier Correspondentieadres: Emelissedijk 20 4491 PD Wissenkerke De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 23 oktober om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude havendijk 3. Gelegenheid tot persooonlijke condoleance na de crematie in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren van sterke onderlinge verbondenheid hebben wij afscheid moeten nemen van Mietze Augusta Justine Wattez-Rabbers "tante Mies" Als "familie van nr. 9" bewaren wij vele goede herinnerin gen aan een liefhebbende en spontane zuster en tante. Nini Wattez-Rabbers Marga Koster-Wattez Wolter Koster Goes, oktober 2007 Dankbetuiging Een hand, een gebaar doen zo goed als je iemand die je liefltebt verliezen moet. Zoveel bloemen, kaarten, brieven Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zoon, broer, schoonbroer en oom Frits Dieleman Het heeft ons heel goed gedaan. N. S. Dieleman-Dekker Ania en Karei Evelien Martijn Biervliet, oktober 2007 Bij deze willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Iman Dieleman Familie Dieleman Middelburg, oktober 2007 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die ik, zowel persoonlijk als schriftelijk, mocht ontvangen na het overlijden van mijn vader Jacobus de Feijter wil ik u hartelijk danken. Cor de Feijter Axel, oktober 2007 Geoffry Fry We would like to express our grateful thanks to the family, dear friends and neighbours of Jennifer and Jo for their love and support at this tragic time. We take great comfort knowing that they are being cared for when we have to return home. All our love and grateful thanks. Aileen and Jim Aunt and uncle to Geoffry Sister and brother-in-law to Jennifer Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele vormen van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvaderen opa Johannes Geelhoed Jo Dit is een grote steun geweest en heeft ons door deze moeilijke tijd heen geholpen. Corrie Geelhoed-Marlijn Angelo en Linda Geelhoed Renzo Geelhoed en Evelien Adriaanse Ricardo, Selina en Tornar Vlissingen, oktober 2007 Alle brieven, telefoontjes en persoonlijke blijken van mede leven na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Cornelia Elizabeth de Kater-Willemsen Corrie waren overweldigend. Het heeft ons enorm goed gedaan. Namens allen Bas de Kater Dankbetuiging Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, tonen wij u langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid J voor de getoonde warme belangstelling en overweldigende samenkomst van de oude collega's, vrienden, kennissen, de buren en de vrijwilligers van St. Jacobs kerk om smart te delen na het overlijden van mijn lieve levenspartner, vader, schoonvader en opa Gerard van Kortenhof g Onze diepe dankbaarheid gaat uit ook naar u die uw mede leven heeft betoond door kaarten, brieven, bemoedigende woorden, handdruk, gedichten, bloemen. I Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze oprechte dank. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Tamara Machar namens de familie Vlissingen, oktober 2007 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij alle vrienden en kennissen heel hartelijk bedanken die aan Theo Lannoye hun laatste eer hebben bewezen. Agnes Lannoye- Dollée Robert Lannoye sj S."-> De overweldigende belangstelling en de hartverwarmende blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Jacobus van de Linde heeft ons gesterkt en getroost. Daarvoor onze oprechte dank. Cornelia van de Linde-Minnaard Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Kloetinge, oktober 2007 Middelburg, oktober 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58