Wat heeft een hotelgast met het verdwijnen van het koraal te maken? Kellebeek College zoekt Toppers planner/werkvoorbereider m/v Banen JobTrack.nl Kellebeek College Docenten NT2 en/of BE Find destination Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! bas+mar de jager bv Help ons helpen - Giro 6700 FondsSlachtofferhulp 40 I Zaterdag 20 oktober 2007 PZC Kijk ook op ROC In verband met de uitvoering van scholingstrajecten voor zowel Inburgering, ander NT2-onderwijs als Basiseducatie zijn wij op zoek naar flexibel inzetbaar personeel voor onze afdelingen NT2/BE in West-Brabant. Wij zijn op zoek naar Omdat we een sterk wisselende personeelsbehoefte hebben, gaat u onderdeel uitmaken van een pool van lesgevend personeel voor de afdelingen NT2/BE. U bent flexibel inzetbaar op onze opleidingslocaties in de regio. Dit geldt ook voor ziektevervanging. De lessen worden zowel overdag als's avonds gegeven. Wij verwachten U beschikt over een HBO-opleiding met onderwijsbevoegdheid. Bij voorkeur Nederlands of moderne vreemde talen plus nascholing NT2 of een vergelijkbare opleiding. Als docent BE beschikt u over een relevante bevoegdheid voor de basiseducatie. U heeft affiniteit met de doelgroep en bent in staat om op verschillende niveaus lessen te verzorgen. Wij bieden U krijgt een aanstelling in tijdelijke dienst bij P3-Transfer BV met daaraan verbonden een detachering naar het Kellebeek College. De arbeidsvoorwaarden van P3-Transfer BV zijn van toepassing. Er vindt pensioenopbouw plaats bij het ABP. Inschaling: bruto minimaal 2.266,00 en maximaal 3.463,00 bij een fulltime aanstelling. De cursussen worden gegeven op diverse locaties in West-Brabant. Interesse? Heeft u vragen over de inhoud van de functie dan kunt u contact opnemen met de Afdelingsmanagers NT2/BE: Mevrouw Hagenaars, voor Bergen op Zoom/Roosendaal T 0165 535 276 (vanaf 29 oktober) De heer van Raalten, voor Breda en omgeving T 06 53 72 41 40 Heeft u vragen over de arbeidsvoorwaarden, dan kuntu bellen met mevrouw Hermans van de dienst P&O van het Kellebeek College in Roosendaal, T0165 590 851 (vanaf 29 oktober). your Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten 1 de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. Bel (076) 564 63 65 is ofkijkopwww.zonnebioem.nl de Zonnebloem bas+mar de jager in kapelle (zeeland) is specialist in modern wonen. in de showroom (2500 m2) zien klanten uit nederland en belgië topcollecties meubelen en stoffering (denk daarbij aan onder andere cassina, interlübke, poltrona frau, cor) wij zoeken een full time: wat houdt deze functie in? bewaking van het ordertraject van inkomende goederen bewaking van het ordertraject van levering aan opdrachtgevers maken van afspraken met opdrachtgevers over uitlevering alle administratieve handelingen die hiervoor nodig zijn wat zijn de functie eisen? opleiding MBO administratief of gelijkwaardig niveau hoge mate van zelfstandigheid en accuratesse ruime ervaring met geautomatiseerde systemen leeftijd: 18-35 jaar dit mag u van bas+mar de jager verwachten: u krijgt waar nodig een gedegen opleiding en begeleiding (vaktechnisch en commercieel) u maakt deel uit van een collegiaal team u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche is dit de vacature die bij u past? dan zien wij graag uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen, voorzien van uw curriculum vitae, tegemoet op onderstaand adres postbus 19, 4420 AA kapelle kerkplein 57, 4421 AB kapelle telefoon 0113 343810 telefax 0113 341006 e-mail info@basmar.nl De grootste schade bij een verkeersongeluk of misdrijf is vaak onzichtbaar. Het Fonds Slachtofferhulp helpt helpen. Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl. Meer dan je denkt. Doordat hotelgasten enorme hoeveelheden extra energie gebruiken komt er uiteindelijk meer C02 in de lucht. En dat betekent weer dat de aarde en onze oceanen opwarmen. Koraal sterft daardoor. In bepaalde gebieden is in 2050 nog maar 5% van het koraal aanwezig. Jij kunt hier wat aan doen: door een klimaatneutrale vakantie te boeken bijvoorbeeld. Steeds meer bedrijven, ook hotels en campings, bieden klimaatneutrale producten aan. Welke? Dat zie je op www.hierisklimaatneutraal.nl. De Provinciale Milieufederaties gratis advertentie samenwerken aan een beter klimaat begint hier

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42