Het tragische einde van een zoektocht 1 20% 30% 40% ■SOI KORTING PZC tube Minder overgangen spoor dicht warm! Middelburger rijdt auto in de prak W WEDGWOOD W PZC Zaterdag 20 oktober 2007 29 Ex-beroepsmilitair Geoffrey Fry (64) uit Nottingham zocht samen met zijn vriendin Jean jarenlang naar zijn zoon. foto Peter Nicolai Engelsman zag zijn enige zoon pas terug nadat die was overleden. door Ronald Verstraten terneuzen - Hij heeft niets meer. Niet eens een foto. In de afgelopen jaren heeft hij verschillende keren naar hem gezocht, maar niet de ge legenheid gehad om het contact te herstellen. En als een vriend uit Terneuzen hem niet had gebeld, had hij niet eens geweten dat zijn 31-jarige zoon vorige week donder dag was verongelukt in Axel. Waar mee een tragisch einde kwam aan een vergeefse zoektocht. Ex-beroepsmilitair Geoffrey Fry (64) uit Nottingham logeert sa men met zijn vriendin lean in Ter neuzen. Niet voor het eerst. De laatste jaren zijn ze er vaker ge weest. Bij verschillende instanties aangeklopt. Maar een hereniging zat er niet in. De wet op de priva cy zat in de weg, plus kennelijke onwil van de kant van Geoffrey jr.. Vader Fry heeft zelf zo'n twintig jaar in Terneuzen gewoond. Werk te zich een slag in de rondte als vrachtwagenchauffeur, ondanks rugklachten door een zwaar ver keersongeluk. Tot hij een keer thuiskwam in een leeg huis. Vrouw en zoon vertrokken, met medeneming van de inboedel. Rondom de scheiding kan hij van alles kwijt. Begrijpt dat dat niet kan in de krant, maar voelt zich ten onrechte afgeschilderd als de slechterik. Een vervelende perio de, die ten grondslag ligt aan een kennelijk nog steeds voortdurend conflict met zijn ex. Want hij werd niet eens gewaarschuwd na Geoffrey jr.'s overlijden, laat staan uitgenodigd voor de crematie. Ook niet door de uitvaartverzor ger: „We hebben per jaar 350 uit vaarten in de regio. We kunnen dan niet familiebanden gaan uit zoeken. Dat hoeft meestal ook niet, want er is altijd wel een ouder of een neef Dit is een heel uitzonderlijke situatie." Wel heeft de politie geprobeerd hem te berei ken via collega's die in Notting ham aan zijn deur geweest zijn. Maar gelukkig was hij toen al in Terneuzen. Nét op tijd, zodat hij afgelopen maandagavond afscheid kon nemen. Een triest gebeuren. „Maar als ik wel weer contact met hem had gehad, was de pijn he lemaal ondraaglijk geweest", zegt hij met verstikte stem. Het was meer dan 10 jaar geleden dat hij hem had gezien. Hij is niet naar de crematie geweest, maar zat buiten in zijn auto. „Dan konden de men sen zien, dat ik er wel was." Het heeft hem verrast en goed gedaan 'Als we weer contact hadden gehad was het nog pijnlijker geweest' dat er zoveel belangstellenden wa ren. Maar het is ook frustrerend, dat hij nu, na Geoffreys dood, om de haverklap mensen tegenkomt die hem hebben gekend, terwijl dat voorheen maar niet lukte. Jean verwijt zichzelf dat ze niet genoeg heeft kunnen doen, om het con tact tussen vader en zoon te her stellen. En ze hoopt dat er mensen zullen zijn, die naar aanleiding van dit artikel een foto willen stu ren. (adres bekend bij redactie). de nieuwe mammoth crocs' coming soon: segeerstraat 66/68, middelburg grote kade 40/42, goes segeerstraat 39, middelburg middelburg - Bij een eenzijdig on geluk op de Looierssingel in Mid delburg heeft gisteren om 00.30 uur een 22-jarige man uit die stad zijn auto totaal vernield. De man verloor de controle, reed een hek en daarna een verkeersbord om ver. Hij liep hierbij een dik oog op. 1 Langstraat 11-13 Zoutelande 0118 - 566003 zondag geopend i ll co co ?i 3! L- co sJ co Bereikbaarheid gegarandeerd voor hulpdiensten. Harmen van der Werf GOES - Niet alle zes spoorovergan- gen tussen 's-Heer Arendskerke en Lewedorp gaan de komende week tegelijkertijd dicht. Hierover is gis teren een akkoord bereikt. De gemeente Goes ging de bespre kingen in met de eis dat 'hooguit twee overgangen' tegelijkertijd af gesloten mogen zijn. Het is niet ge lukt om dat voor elkaar te krijgen. BAM Rail kon bij de werkzaamhe den aan het spoor onmogelijk aan die wens voldoen. De werkzaam heden die vandaag zijn begonnen en tot en met zondag 28 oktober duren, zouden dan vertraging op lopen. De gemeente Goes wilde dat niet op haar geweten hebben. De hulpdiensten gaven bovendien aan te kunnen leven met een tus senvoorstel van BAM Rail. De be reikbaarheid voor brandweer en ambulance is in het nieuwe sche ma gegarandeerd. De belangrijkste overgang op het traject, die in de Nieuwe Kraaijert- sedijk bij Lewedorp, gaat er nog 'slechts' één dag uit. De weg van Lewedorp naar het Veerse Meer waaraan vrij veel woningen staan, is volgens de nieuwe planning 'al leen' de hele maandag dicht. De ook niet onbelangrijke overgang in de Vlaamseweg tussen Lewedorp en 's-Heer Arendskerke mag niet gelijktijdig met de Nieuwe Kraaij- ertsedijk op slot. Met deze speciale zegel heeft u in één keer een hele spaarkaart vol. Ga voor meer informatie naar www.pzc.nl/spaaractie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 31