afzeiken bij nieuwe 'Idols'
z
n
i v51
'Het was even een schok toen Henkjan Smits naar SBS vertrok' P2C Zaterdag 2o oktober 2007
Mare Vink, uitvoerend producent van de nieuwe reeks 'Idols'
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:30 Tele 6: Tel sell
08:35 8 simple rules
09:10 Tele 6: Tel sell
10:10 CreaTieV 11:10
Tele 6: Tel sell 12:10
Cash Smash 14:00 Je
echte leeftijd 15:00 Win
Pin 16:30 De schoon-
maakhelden 17:10 De
Tuinruimers
07:00 Teieshop 7: Best
of shopping 07:15 RTL
GP: Red Bull Air Race in
side 07:45 RTLGP: Mo-
toGP - Maleisië 09:00
RTLGP: Red Bull X-
Fighters 09:30 Teieshop
7 09:31 Tel sell 10:05
Best of shopping 12:00
Tel sell 13:00Astrotijd
13:15RTLGP: Red Bull
X-Fighters 13:45 RTL
GP: MotoGP- Malei
sië 15:00RTLGP: Ral
ly report 16:00 PSV TV
16:20 Feyenoord TV
16:40 Ajax TV 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Gek op wielen
07:00 Teieshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Shop4Nop
09:00 Tel Sell 10:00 Live-
shop 14:30Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As-
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Bij mij thuis 17:15
RTL Voetbal: Eredivisie
vrouwen 17:40 Woon-
brigade
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:35
Roseanne 08:10 Cen
ter of the universe 08:40
Tel sell 09:15 Ed 10:10
Tel sell 10:40 Astro TV
11:40 Born2Cook 12:20
Trauma centrum 12:55
Liveshop 14:25 Num
ber One 15:15 One
Tree Hill 16:10 Second
time around 16:45 Nan
cy Drew
09:05 Lilo Stitch 09:55 Q
Kim Possible 10:40 To-
tally spies 11:10 Mega
Babies 11:55 Yin Yang Yo
12:30 Shuriken School
13:25 Atomic Betty
13:45 Team Galaxy 14:35
Carl 2 15:30 Beugel-
bekkie 16:20 Horseland
17:05 Totally spies
18:05 De Opvoedpoli-
tie, informatief
18:00 RTL Voetbal:
Bundesliga, ver
slag
18:30 RTLGP: Formule
1 - Brazilië, verslag
18:10 The Ellen DeGe-
neres show, talk
show
18:20 Flubber, fantasie
komedie
18:00 Wegmisbruikers,
verkeersprogram-
19:00 Lachen om home
video's, homevi
deo's
19:00 Achmea Kennis
quiz, quiz
19:55 LookingGood,
amusement
19:00 Goochelaars ont
maskerd, amuse
ment
20:00 Het beste idee
van Nederland:
De finale, amuse
mentsshow
20:10 Nuon Solar Chal- 20:30 Agatha Christie's 20:00 Cold case, detecti- 20:00 Godzilla, sf-actie-
lenge, verslag Poirot: After the veserie thriller
20:40 Fletch, filmkome- funeral, misdaad- 20:55 Justice, dramase-
die film rie
21:45 So you wannabe
a popstar: De uit
slag, live show
21:50 Law Order:
Criminal intent,
dramaserie
22:45 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:55 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:40 Commando, ac
tiefilm
22:30 Determination of 22:45 Law Order,
death, misdaad- misdaadserie
film
22:30 Lake Placid, actie-
komedie
23:00 Shownieuws
- Late editie,
nieuws uit de
showbizz wereld
23:30 Moonraker, sf-ac-
tiefilm
23:45 Disclosure, thril
lerdrama
01:55 Nachtprogram
00:20
World Solar
00:20
Teieshop 8
02:10 Nachtprogram
00:00
Darkman II
mering: Magic
Challenge
00:21
Boystonight
mering: Relax TV
01:40
Nachtprogram
money
00:50
Teieshop 7
01:20
The Hotspot
04:00 Hart van Neder
mering
04:00 Nachtprogram
00:51
2Babes
05:30
Shop4Nop
land Show
04:40
Hart van Neder
mering: Hart van
01:30
Nachtlounge
nieuws (h)
land (vroeg)(h)
Nederland - Late
03:00
The hotspot
05:05
StargateSG-1
editie (h)
05:30
Astroti jd
05:59
Jetix
00
b
vo
b
o
10
O
'o
O
NJ
-x
'o
N»
N>
O
NJ
Ui
Krabbé weer de presentatie doet,
gaat op de valse toer. „Heb je die
outfit helemaal zelf uitgezocht?",
is de vraag aan een duidelijk niet
al te modebewust meisje.
Volgens de makers valt het alle
maal best mee met die hardheid.
„We willen geen mensen beschadi
gen", aldus Vink.
„De meeste kandidaten vinden al
le aandacht helemaal geweldig.
Mensen aan wie wat mankeert of
van wie we het gevoel hebben dat
we ze tegen zichzelf moeten be
schermen, zie je niet op tv terug.
Na deze vijf auditieprogramma's
moet de jury mensen beoordelen
die wel kunnen zingen. En dat
doet Gordon ook heel goed en
kundig."
'Idols', RTL 4,20.00 uur.
Nieuwe juryleden bij Idols: John Ewbank (tweede van links)
(rechts). Eric van Tijn en Jerney Kaagman bleven. foto William
en Gordon
Rutten/GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Weekoverzicht
18:20 Zomerdam. Herh
18:29 't Blauwe hart. Herh
18:38 Rienkree mee de ster
ren. Herh
18:47 Prinsenjacht
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Herfstbeelden. 10:00
Donna op één. 11:45 Televox
magazine. 12:15 TV Brussel.
12:45 De vrije markt. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Villa Politica. 14:00 De
rode loper. 14:30 Sporza:
Wielrennen: De ronde van
Lombardije. 16:35 Clips. 17:00
The Brittas empire. 17:30
Buren. 17:55 Kijk uit!. 18:00
Het journaal. 18:10 Vlaanderen
vakantieland. 19:00 Het jour
naal. 19:30 Het weer. 19:35
Man bijt hond. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:10 Dieren
in nesten. 20:45 F C. de Kam
pioenen. 21:25 1 jaar gratis.
22:15 Geert Hoste en het jaar
van het zwijn. 22:50 Studio 1
23:45 Het journaal laat. 00:06
Winstverdeling joker en lotto.
00:07 KENO-uitslagen. 00:08
Euro millions-uitslagen. 00:13
Het weer. 00:20 Hamilton.
België 2
07:00 Nouky en zijn vrienden
07:05 Pocoyo. 07:10 Hopla.
07:15 Het zandkasteel. 07:30
Wizzy Woppy. 07:35 Kleine
Einsteins. 08:00 Samson
Gert. 08:25 Lazytown. 08:50
Mega Mindy. 09:15 Zoé
Kezako. 09:30 House of
Mouse in het Disney festival.
09:55 Lockie Leonard. 10:20
House of Mouse in het Disney
festival. 10:45 Code Lyoko.
11:10 Robbedoes en Kwab-
bernoot. 11:35 My parents
are aliens. 11:55 Disney classic
cartoon. 12:00 Plankenkoorts.
15:30 Samson Gert. 15:55
Lazytown. 16:20 Robbedoes
en Kwabbernoot. 16:45 Zoé
Kezako. 17:00 Brandy Mr.
Whiskers in het Disney festival.
17:25 Go IV. 18:00 De week
van Karrewiet. 18:10,18:25
Spring. 18:40 Bedweters.
18:55 Oggy en de kakkerlak
ken. 19:05 Girls in love. 19:30
De week van Karrewiet. 19:40
Space goofs. 19:50 Disney
classic cartoon. 20:00 Terzake
zaterdag. 20:50 Midsomer
murders: Dance with the dead.
22:25 A touch of Frost. 00:05
Sur mes lèvres.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
08:00 Philippe de Dieuleveult.
enquête sur un mystère. 09:30
Line brique dans Ie ventre.
10:00 En quête de sens: La
pensée et les hommes. 10:30
Opinions - Ecolo. 11:10 Jardins
et loisirs. 11:35 Escapade gour-
mande. 12:05 Au quotidien.
12:45 Air de familie. 12:47
File moi ta recette. 12:48 Euro
millions - uitslagen. 12:49
Nieuwsoverzicht. 12:51
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:40 Télétou-
risme hebdo. 14:10 La clef des
champs. 14:40 Les Cordier,
juge et flic: Un si joli témoin.
16:15 Perry Mason: Le mauvais
joueur. 18:15 Questions
d'argent. 18:20 Au coeur du
pouvoir. 19:10 Contacts. 19:20
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:12 Weerbericht. 20:15 Une
brique dans le ventre. 20:45
Ali Baba. 22:25 Joker- en lotto
uitslagen. 22:30 Questions
d'argent. 22:35 Basket one.
22:50 Studio 1.23:55 Le 12
minutes. 00:10 Nieuws.
RTBF2
07:01 Tekenfilms. 09:10,
09:55,10:45 La familie des
Collines. 11:30 C'est pas sor-
cier 11:55 Tout court. 12:30
Références tv. 12:50 Wallons-
nous. 13:35 Super meduse (de
super animaux). 14:35 Angells
fall. 16:05 Champion's le mag
16:35,17:25,18:10 Seaquest
18:55 Autosport: Formule I.
20:05 Threshold: Premier con
tact. 20:50,21:35 FBI, portés
disparus. 22:20 Weerbericht.
22:25 Keno-uitslagen. 22:30
Le 12 minutes. 22:45 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:46 Les
suspects.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen. 12:30 Rachels
favourite food. 13:00 Nieuws
en weerbericht. 13:10 Football
focus. 14:00 Snooker. 17:30
Final score. 18:25 Nieuws, re
gionaal nieuws en weerbericht.
18:45 Strictly come dancing.
20:15 Robin Hood. 21:00 The
National Lottery: In it to win
it. 21:50 Casualty. 22:40 The
vicar of Dibley. 23:10 Nieuws
en weerbericht. 23:30 Match
of the day.
BBC 2
07:00 Teletubbies. 07:30
Balamory. 07:50 Step inside.
08:00 Dogstar. 08:25 Dennis
the menace. 08:50 Watch
my chops. 09:00 Hider in
the house. 10:00 TMi. 11:30
Stupid. 11:55 The story of
Tracy Beaker. 12:25 What's
new Scooby-Doo?. 12:45
Sportsround. 13:00 Animal
park. 14:00 Film 2007.14:30
Mildred Pierce. 16:15 Confes
sions of a teenage drama
queen. 17:40 Falcon Beach.
18:25 Sound. 19:00 Heroes
unmasked. 19:10 What the pa
pers say. 19:20 Snooker. 20:15
Michael Palin's new Europe.
21:15 The culture show. 22:05
Snooker. 23:40 Have I got a
little bit more news for you.
00:20 TheTudors.
Duitsland 1
08:00 Wissen macht Ah!.
08:25 4 gegen Z. 08:50 Die
Pfefferkörner. 09:20 Blue Wa
ter High. 09:50 neuneinhalb.
10:00 Tagesschau. 10:03 Willi
wills wissen. 10:30 Fortsetzung
folgt. 11:00 Weiches Fell und
scharfe Krallen. 11:50 neunein
halb. 12:00 Tagesschau. 12:03
Das fliegende Klassenzimmer.
13:30 alfredissimo!. 14:00 Ta
gesschau. 14:03 höchstpersön-
lich: Erol Sander. 14:30 Pfarrer
Braun: Das Skelett in den
Diinen. 16:00 Weltreisen: Plaza
Latina - Mexikos Silberstreif
- Mythen um Real de Catorce.
16:30 Europamagazin. 17:00
Tagesschau. 17:03 ARD-Rat-
geber: Auto Verkehr. 17:30
Brisant. 17:57 Das Wetter
im Ersten. 18:00 Tagesschau.
18:10 Sportschau. 18:30
Sportschau: Voetbal. 19:55
Ziehung der Lottozahlen.
20:00 Tagesschau 20:15
Verstehen Sie Spal??. 22:30 Ta-
gesthemen. 22:48 Das Wetter
im Ersten. 22:50 Das Wort zum
Sonntag. 22:55 Brisant Brillant
2007.23:40 Heat.
Duitsland 2
07:20 Tabaluga tivi. 08:25
1,2 oder 3.08:50 logo!
- Nachrichten rund um die
Welt. 09:00 Wickie ...und die
starken Manner. 09:25 pur+.
09:50 Bibi Blocksberg. 10:15
Der Regenbogenfisch. 10:40
Bibi und Tina. 11:30 Briefe
von Felix. 11:45 Wickie... und
die starken Manner. 12:10
Löwenzahn. 12:35 Klar! Wissen
ist gut. 13:00 heute. 13:05
ZDFwochen-Journal. 14:00
Die Schwarzwaldklinik. 15:25
heute. 15:30 Ruhrpott-Schnau-
zen. 16:15 Lafer!Lichter!Lecker.
17:00 heute. 17:05 Lander-
spiegel. 17:45 Menschen - das
Magazin. 18:00 hallo deutsch-
land. 18:30 Leute heute. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Da kommt Kalle. 20:15
Unter Verdacht: Hase und Igel.
21:45 heute-journal. 21:58
Weerbericht. 22:00,00:00
Boksen.
Discovery
07:40 World's toughest jobs:
Killer bee removal. 08:30 Oil,
sweat and rigs. 09:20 Extreme
engineering: Fault zone tunnel.
10:10 Scrapheap challenge.
11:05 Brainiac. 12:00 Ultimate
survival - The pilot. 12:55 Stunt
junkies: Jet ski double flip.
13:20 World's toughest jobs:
Killer bee removal. 14:15
Future weapons: The power of
fear. 15:10 American hotrod:
'36 Roadster. 16:05,16:35
5th Gear. 17:00 Dirty jobs:
Plumber. 18:00 Deadliest
catch. 19:00 Mythbusters:
Earthquake machine. 20:00
Brainiac. 21:00 American chop
per: Flowjet. 22:00 Biker build-
off. 23:00 Rides: Big miniature.
00:00 Sex sense: First date.
National Geographic
07:00 Europe this week. 07:30
World business. 08:00 Business
Arabia 08:30 Peter Popoff.
09:00 Answers with Bayless
Conley. 09:30 Business Turkey.
09:45 Business Russia. 10:00
Teleshopping. 12:00 Kids for
animals. 12:30 Get outta town:
Munich. 13:00 The snake
wranglers: Cambodia's forbid
den pit vipers. 13:30 Let's get j-
inventin. 14:00 Megastructu-
res: Ultimate chopper. 15:00
Megastructures: Ultimate sub.
16:00 Hollywood science:
Amazing vehicles. 17:00 Mega-
factories: Apache helicopters.
18:00 War machines: Tank.
19:00 Megastructures: Airbus
A380.20:00 Seconds from
disaster: Titanic. 21:00 Megas
tructures: Made of steel. 22:00
Air crash investigation: 6 mile
plunge. 23:00 Situation critical:
Hunting Pablo Escobar. 00:00 Is
it real?: Russian Bigfoot.
TMF
09:00 Top 40.11:30 ClipKen-
nis. 11:45 Jeweeted. 12:00,
12:30 Wakker worden op
vakantie. 13:00 Top 25.15:00
Moviefacts. 15:05 1 OX. 16:00
Jeweeted. 16:15 ClipKennis.
16:30 Best of Reaction. 17:30
Gamekings. 18:30,19:00
Wakker worden op vakantie.
19:30 Zing jezelf een TMF
Award. 20:00 Moviefacts.
20:05 Interactive chart. 21:00
Zaternacht.
MTV
08:15 Breakfast club MTV top
10.09:05 The fabulous life
of celebrity religion 09:55
Making the band. 10:45 6Pack.
11:35 My super sweet 16.
12:00 Dismissed weekend-
break. 18:05 Making the mo
vie. 19:00 Pimp my ride. 19:30
Adventures in Hollyhood.
20:00 Drop the beat. 20:25
Roll the dice. 20:50 The fabu
lous life of The Hilton sisters.
21:15 Engaged underaged.
21:40 My super sweet 16.
22:05 Scarred. 22:30 6Pack.
22:55 Wrestling society X.
23:20 Brand new chart. 00:10
Asian screen: Japanese horror
anthology.
TV 5
07:20 Le dessous des cartes.
07:35 7 Jours sur la planète.
08:00 Canadees nieuws.
08:30 TiVi 5.10:25 C com-<;@.
10:55 Paroles de clips. 11:05
Acoustic. 11:35 Escapade
gourmande. 12:00 TV5 monde
I'info. 12:05 Nec plus ultra.
12:30 Jangal enquête. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 A bon
entendeur. 14:25 La vie en
vert. 15:00 SO.D.A. 15:30 Une
brique dans le ventre. 16:00
Tous a la brocante. 16:30 Ques
tions pour un champion. 17:00
Les carnets du bourlingueur.
18:00 Nieuws. 18:25 WK
Rugby 2007.18:35 Le rainbow
warrior. 20:15 Frans nieuws.
20:50,21:55 WK Rugby 2007.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:35 La carte aux
trésors.
Eurosport
07:45,09:00 Motorsport.
09:45 Inside Euro 2008.10:15
Snooker. 12:30 Voetbal: Euro
2008.13:30 Tennis. 15:30
Wielrennen: Ronde van Lom
bardije. 17:00 Handbal. 18:30
Eurosport buzz. 19:00,22:00
Snooker. 00:00 Fight club.
CNN
07:30 World business this
week. 07:45 CNN Marketplace
Middle East the spirit of....
08:00 Children of the Storm.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:30 World sport.
13:00 World's untold stories.
13:30 MainSail. 14:30 World
sport. 16:00 God's Christian
warriors. 18:30 Inside Africa.
19:30 MainSail. 21:00 God's
Christian warriors. 23:30 The
daily show with Jon Stewart:
Global edition. 00:00 World's
untold stories.