\m ■i m &- Financieel Economisch Directeur 7 Banen JobTrack.nl 44 I Zaterdag 20 oktober 2007 PZC Kijk ook op 4 4 EN VOOR B O EREN De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een toonaangevende leverancier van meststoffen, gewasbeschermings middelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieproducten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Daarnaast is de inname van granen, zaden en peulvruchten een belangrijke activiteit van de CZAV. Het kernwerkgebied omvat Zuidwest-Nederland (ten zuiden van Rotterdam en ten westen van Breda). De CZAV heeft ca. 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 225 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er 600 mensen bij onze organisatie. Meer informatie vindt u op www.czav.nl. Onze huidige financieel economisch directeur zal voorjaar 2008 gebruik gaan maken van de prepensioen-regeling. Hierdoor zoeken wij voor ons kantoor in Wemeldinge een kandidaat die binnenkort de functie gaat vervullen van: V' sW8 De functie Als Financieel Economisch Directeur formuleert en draagt u zorg voor de tijdige en correcte uitvoering van de financieel-economische aspecten van het bedrijfsbeleid bij de CZAV en Agrimarkt BV. De belangrijkste focus in deze functie ligt op het verder optimaliseren en professionaliseren van de financiële organisatie inclusief de aandachts velden controlling, informatisering /automatisering en personeel en organisatie. Dit betekent het 'in control' hebben en houden van een mensenorganisatie op financieel, administratief en automatiserings gebied met de daarbij behorende structuur, processen en key perfor mance indicators. Naast beleids- en beheersmatige aspecten zult u zelf ook in uitvoerende zin een bijdrage leveren aan de uitvoering van de administratie. Uw achtergrond De juiste kandidaat beschikt over een positieve instelling en inzet om kwaliteit te leveren. Duidelijkheid in communicatie naar alle partijen, zowel intern als extern, is een must. Een sterke en integere persoonlijk heid en een professionele gesprekspartner die het prettig vindt om met korte lijnen te werken in een professioneel team binnen een nuchtere, no-nonsense werkomgeving. De positie In de rol van Financieel Economisch Directeur bent u enerzijds de infor matie analist en -verschaffer, anderzijds bent u de pro-actieve sparring partner en de adviseur op het bedrijfseconomisch gebied die het rendement en de efficiency van de bedrijfsprocessen bewaakt. U ondersteunt als rechterhand de Algemeen Directeur en het manage ment bij de besturing van de CZAV en Agrimarkt BV als geheel en bij de realisatie van de financiële doelstellingen. U maakt deel uit van het directie- en het managementoverleg CZAV c.q. Agrimarkt BV en neemt deel aan het overleg met de Raad van Commissarissen CZAV/Agrimarkt BV. Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij: Een academisch werk- en denkniveau Minimaal tien jaar ervaring op een financieel-economische functie; bij voorkeur binnen een commerciële onderneming Ervaring met het voeren van een volledige administratie Ruime kennis van managementtechnieken en te hanteren methoden Uitstekend ontwikkelde analytische vaardigheden en probleem oplossend vermogen Leidinggevende kwaliteiten, uitstekende sociale en contactuele vaardigheden, stressbestendigheid en resultaatgerichtheid Pragmatisch en hands-on instelling Affiniteit en ervaring met het formuleren van automatiserings- en personeelsbeleid Meer informatie Voor een nadere beschrijving van onze organisatie en de functie van financieel economisch directeur binnen de CZAV, verwijzen wij u naar onze website www.czav.nl, waar u onder'Bedrijfsinfo','Werken bij de CZAV'nadere informatie aantreft. Voor nadere inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer A. van Vugt, Algemeen Directeur, telefoon 06 49 87 98 14. Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Belangstelling? U kunt uw sollicitatiebrief met c.v. voor 31 oktober 2007 opsturen aan: CZAV, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV GOES of per e-mail aan: Svd.Linden@CZAV.nl VPCO Veere/Noord- Beveland is een vereniging waaronder 14 scholen met ruim 1400 leerlingen en 120 leerkrachten ressorteren. Het MT (managementteam) telt twee personen. Zij voeren de algemene leiding over de vereniging, ondersteunen directeuren en bestuur. De scholen hebben binnen samen opgestelde kaders hun eigen vrijheid. VPCO Veere Noord- Beveland biedt de kinderen en de personeelsleden op haar scholen de gelegenheid hun talenten optimaal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk persoon een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen worden begeleid door professionele leerkrachten, die zich laten inspireren door een christelijke levensovertuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en enthousiasme staan centraal in onze organisatie. Het adres van onze vereniging is: Tramstraat 21 4371 BW Koudekerke VPCO VEERE NOORD-BEVELAND voor bijzonder onderwijs! Het bestuur van de Vereniging voor Protestants - Christelijk Onderwijs Veere Noord-Beveland zoekt voor haar basisschool "De Dubbele Punt" te Geersdijk zo spoedig mogelijk: een enthousiaste collega (m/v) voor groep 6/7/8 Het betreft benoeming met een omvang van WTF 0.9276 (ma, di, do, vr). Onze school is een kleine, gezellige en moderne basisschool. Onze school staat in een actieve dorpskern. De school participeert in het dorpsleven. Wij vragen iemand die: Kiest voor christelijk onderwijs. Een christelijke levensovertuiging heeft en openstaat voor andere opvattingen. Op enthousiaste wijze met het team, ouders en kinderen wil samenwerken. Flexibel is en goede contactuele eigenschappen bezit. Ervaring heeft in het werken met een combinatieklas en dat als een uitdaging ziet. Ervaring heeft met het concept "meervoudige intelligentie" of zich daarin wil verdiepen. Sterk is in klassenmanagement en organisatietalent heeft. De ontwikkelingen in het onderwijs, in het bijzonder die in de bovenbouw, volgt en er bij ons op school vorm aan wil en kan geven. Wij bieden: Een school met ca. 40 kinderen, verdeeld over 3 groepen. Een enthousiast team dat functioneert op basis van gelijkwaardigheid en dat streeft naar kwalitatief goed onderwijs en de ontwikkelingen in het onderwijs volgt. Een open overlegstructuur met ouders en bestuur. Voel jij je aangesproken? Schrijf dan een sollicitatiebrief (bij voorkeur via de mail), waarin je zoveel mogelijk van jezelf en je onderwijsvisie belicht. Je kunt deze brief tot uiterlijk 31 oktober a.s. richten aan: Theuny Hoekstra-Flikweert (directeur), e-mail: directie@dubbelepuntaeersdijk.nl CBS De Dubbele Punt Barkey Wolfstraat 18 4494 NP Geersdijk. Chf. b&sisschtt&l Tel. school 0113-306094/privé 0113-563528. Qufr(,eie Behoefte aan meer informatie? Bel of kom langs! De sollicitatiegesprekken vinden plaats op woensdag 7 november a.s. 1IHIEURBOUW In verband met de uitbreiding van ons bedrijf en ons team van meubelmakers, zijn wij op zoek naar Calculator werkvoorbereider De functie: Houdt in dat u de volledige project registratie in het ERP-systeem doet, en dat u nauw samenwerkt met het project bureau. Het moet een uitda ging voor u zijn om de afdeling op een hoger platform te zetten. Juist daar moeten uw kwaliteiten tot uiting komen. Uw vaardigheden: Houden in dat u een commerciële en flexibele instelling heeft. U beschikt over vaardigheden in, en kennis van cad programma's en MS office. U beschikt over een HBO werk en denk niveau. Teven beschikt u over eigen vervoer. Geïnteresseerde kandidaten worden vriendelijk uitgenodigd hun sollicitatie met c.v. te richten aan: Slabbekoom Interieurbouw b.v. Postbus 65, 4460 AB Goes t.a.v. afdeling personeelszaken. Tel. 0113-231920 Of e-mail: info@slabbekoorn-interieurbouw<mailto: info@slabbekoorn-interieurbouw.nl Tevens zoeken wij tekenaar calculator De functie: houdt in, dat u zelfstandig en in samenwerking met collega's in staat bent om in autoCAD en soortgelijke programma's werktekeningen te maken die ten grondslag liggen aan de werkvoorbereiding en de productie van diverse meubelen en complete inrichtingen. Uw vaardigheden: houden in dat u beschikt over HBO werk- en denkniveau. U heeft kennis van MS Office, u beschikt over eigen vervoer en u heeft een commerciële en flexibele instelling (geen 9-tot-5-mentaliteit.) Wij bieden u: een uitdagende functie binnen een gezonde, dynamische en succesvolle onderneming. Met een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoor waarden. Aanvangstijd/duur: Zo spoedig mogelijk. Uiteindelijk een vaste betrekking. Geïnteresseerde kandidaten worden vriendelijk uitgenodigd hun sollicitatie met c.v. te richten aan: Slabbekoom Interieurbouw b.v. Postbus 65, 4460 AB Goes t.a.v. afdeling personeelszaken. Tel: 0113-231920 Of e-mail: info@slabbekoorn-interieurbouw<mailto:info@slabbekoom-interieurbouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 118