RIJK O JobTrack.nl jf^Zeek Hogeschool Zeeland (Aankomend) HM Teamleider Uitvoering E/C SERVICEMONTEUR (M/V) in de regio Zeeland Kijk ook op PZC Zaterdag 20 oktober 2007 j 3 7 Voor de opleiding Pabo zijn wij op zoek naar een: Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut up het gebied van huger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Het profiel De Pabo van Hogeschool Zeeland biedt drie levensbeschouwelijke stromingen. Rooms Katholieke studenten kunnen de akte van bekwaamheid Godsdienst/Levensbeschouwing voor leraar katholiek primair onderwijs halen. Voor déze studenten zoeken we een bevlogen docent die graag samen met jonge mensen aan hun toekomst werkt. Wij vragen Een afgeronde theologieopleiding op academisch niveau; Kennis van het RK basisonderwijs en visie op de ontwikkeling ervan; Een doordachte visie op het opleiden van leraren; Ervaring met lesgeven; Je bent lid van de RK kerk; Bereidheid en in staat om te werken in een team met verschillende levensovertuigingen. □e arbeidsvoorwaarden De inschaling vindt plaats conform de CAO-HBO en is afhankelijk van de opleiding en ervaring van de kandidaat; De maximumschaal behorende bij de functie is functieschaal 11 Meer inhoudelijke informatie over deze functie vindt u op: www.hz.nl Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u voor 5 november sturen aan de Dienst PEtOO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen, of mailen naar poo@hz.nl Acquisitie nav deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Pirtek is de marktleider in Europa in een uniek franchise concept: het op locatie vervangen van hydrauliek slangen, 24 uur per dag en 7 dagen per week. Onze gemotiveerde service monteurs zijn na melding binnen 1 uur op locatie aanwezig. De servicebus is een mobiele werkplaats, uitgerust met moderne apparatuur en een uitgekiende voorraad materialen. Middels geavanceerde communicatie technologie worden de klussen aangenomen en afgemeld. Kijk op www.pirtek.nl voor meer informatie en andere vacatures van Pirtek in Nederland. Jouw functie: Je hoofdtaak is het vervangen van hydrauliek slangen op locatie van diverse soorten machines en installaties. Denk hierbij aan grondverzetmachines, intern transport materieel, vrachtwagens en dergelijke. Omdat je zeer actief in de markt bent, heb je tevens een spilfunctie bij het onderhouden en verder uitbreiden van de relatie met klanten. Je hebt: Minimaal een technische LBO opleiding Praktische ervaring met het sleutelen op locatie Het vermogen om zelfstandig en oplossingsgericht te werken Gevoel voor commercie (de klant staat centraal) Geen 8 tot 5 mentaliteit Een rijbewijs (B) Wij bieden: Een zeer afwisselende functie Een prettige werksfeer met gemotiveerde collega's Een kans om technische en commerciële vaardigheden te ontwikkelen Een professioneel uitgeruste 'mobiele werkplaats' Een goed salaris Contact: Stuur je korte sollicitatiebrief met CV naar: Pirtek Breda, Slingerweg 5C, 4814 AZ Breda. Voor meer informatie over de functie kun je bellen met Nick Otten, tel. 076-5308888 Een E-mail sturen kan ook: breda@pirtek.nl Bouwbedrijf Rijk werd in 1962 opgericht. U vindt ons op het bedrijventerrein "Noordzak" in Heinkenszand Op dit moment telt ons bedrijf ca. 50 werknemers. Wij zijn actief in de woning- en utiliteitsbouw. Daarnaast verbouwen en renoveren wij bestaande woningen en kantoren. Alle benodigde specialisten en know-how hebben wij in eigen huis. Het beleid voor de komende jaren is gericht op een gestage groei. Bouwbedrijf Rijk is lid van Bouwend Nederland. Daniëlsweg 1 Heinkenszand 0113-561593 www.rijkbouw, nl BOUWBEDRIJF rijk aan bauivmogrlijkhttUn Wij zoeken een ervaren Telefonist(e)/receptionist(e) voor 20-24 uur per week. Profielschets: - in het bezit van goede contactuele eigenschappen - representatief, flexibel, discreet en stressbestendig - goede beheersing Nederlandse taal - heeft een goede telefoonstem - ervaring als administratieve assistent, receptioniste/telefoniste is een pré - goede computervaardigheden (Word en Excel) - affiniteit met de bedrijfstak is wenselijk Functieomschrijving/taken: - op klantvriendelijke wijze bedienen van de telefooncentrale - tevens verrichten van werkzaamheden ter ondersteuning van de (project-)administratie, de afdeling werkvoorbereiding/ calculatie en/of service en onderhoud - vervullen van een representatieve functie bij ontvangst van relaties, gasten - verrichten van licht administratieve werkzaamheden: zoals kopieerwerk, archiveren van post en typewerkzaamheden Bouwbedrijf Rijk biedt u goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden, goede opleidingsfaciliteiten en bovenal een plezierige werkomgeving met enthousiaste collega's. Voor nadere informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met dhr. A. de Korte tel. 0113-561593. Uw sollicitatie, voorzien van uw c.v., kunt u richten aan: Bouwbedrijf Rijk bv Postbus 390 4460 AT Goes DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen de afdeling Distributie, met standplaats Bruinisse, bestaat de vacature voor een fulltime (Aankomend) Teamleider Uitvoering E/C. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Aansturen van medewerkers. - Uitvoering van geplande werkzaamheden. - Opsporen en verhelpen van storingen. - Deelname aan storingswachtdienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Afgeronde mts-E opleiding en de bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. - Aantoonbare leidinggevende en managementvaardigheden. - Zelfstandig kunnen werken en verantwoordelijkheidsgevoel. - Resultaatgerichtheid, klantgerichtheid en initiatief. - Ervaring met en/of interesse in alle aspecten van de functie van Teamleider Uitvoering. - Recent gediplomeerde mbo'ers nodigen wij uit om te reageren. Zij zullen als Aankomend Teamleider aangenomen worden. Een gezamenlijk op te zetten Persoonlijk Ontwikkelingsplan (POP) zal opgesteld worden om naar de functie van Teamleider door te groeien. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Martin van Dijk, Steunpuntmanager Noord, telefoonnummer 06-1006 0908. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 201007-PZ-0682 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 201007-BN-0682. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 5048 i»330 KA Middelburg T: (on8) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 111