QJobTrack.nl CARELS Productiechef Projectingenieur HFC-netwerken ;-:::csm 28 I Zaterdag 20 oktober 2007 PZC Kijk ook op Eye Wish Groeneveld is van oorsprong een zelfstandige opticien. Zo biedt Eye Wish Groeneveld de unieke combinatie van echte persoonlijke aandacht en een eigentijds, smaakvol en vooral gevarieerd assortiment. Eye Wish Groeneveld is voor haar filiaal in Terneuzen op zoek naar een: Opticien/Contactlensspecialist 38 uur per week Wat zoeken wij in jou: Een klant- en servicegerichte instelling Goede sociale en commerciële vaardigheden Diploma Opticien/ Contactlensspecialist of lerend hiervoor Werkervaring (in de optiekbranche) is een pré Wij bieden jou: Een uitdagende baan in een prettige omgeving Goede primaire en secundaire beidsvoorwaarden Veel werkplezier bij een professioneel bedrijf Interne (optiek) opleidingen Heb je interesse in deze uitdagende functie? Schrijf of mail naar: Eye Wish Groeneveld, t.a.v. Afdeling HR, Postbus 77, 3769 ZH Soesterberg. Mail. sollicitaties@eyewish.nl. Voor info: Dhr. W. Mooijweer 06-11322325 Eye Wish Groeneveld heeft regelmatig vacatures (van Verkoopmedewerkers tot Bedrijfsleiders), daarom ontvangen we graag open sollicitaties. eyi e wish AUTO CENTRUM GOES B.V. Vraagt met spoed: Een Representatieve Service-Adviseur m/v Renault Auto Centrum Goes is de hoofdvestiging van de Auto Centrum Groep, die ook een vestiging in Vlissingen heeft. De Auto Centrum Groep is officieel Renault dealer voor Midden Zeeland (Noord Zuid Beveland en Walcheren). In verband met het vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij voor onze afdeling After Sales een Service-Adviseur: Tot zijn/haar werkzaamheden behoren: Het adviseren van klanten Het zelfstandig maken van offertes voor onze After Sales afdeling Het inplannen van werkzaamheden Fakturatie van werkorders afhandeling van garantieclaims Administratieve werkzaamheden "Kwaliteit", "klantgerichtheid" en "klantvriendelijkheid" staan bij ons hoog in het vaandel. Onze Service-Adviseur moet voldoen aan het volgende profiel: MBO-opleiding cq. denkniveau Grote vaardigheid in administratieve en IT-processen Enkele jaren ervaring in een soortgelijke job is absoluut een aanbeveling, maar geen must Auto-technische kennis is wel een vereiste Uitstekende communicatieve eigenschappen Leeftijdsindicatie 25 - 35 jaar Belangrijke eigenschappen zijn verder: enthousiasme, vriendelijke persoonlijkheid, positieve instelling, eerlijkheid en zelfvertrouwen. Wij bieden U een "levendige" baan, een prettige werksfeer en een passende salariëring. Sollicitaties schriftelijk te richten aan onderstaand adres of telefonisch 0113-247902 en vragen naar Onno von Kreyfelt. Renault Auto Centrum Goes B.V. t.a.v. Dhr M. de Dreu Marconistraat 3 4461 HH Goes Tel: 0113-247908 www.autocentrumgoes.nl E-mail: directie@autocentrumgoes.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Comfort is verantwoordelijk voor levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. Een divisie met zowel aandacht voor marketing en techniek als operationele processen. Binnen de afdeling Kabelsignalen Systems, onderdeel van de afdeling Network Operations van de divisie Comfort, met als standplaats Vlissingen Vrijburg, bestaat de vacature voor een fulltime Projectingenieur HFC-netwerken. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het zelfstandig en in teamverband engineeren, voorbereiden en uitvoeren van innovatieprojecten en onderhoudsprojecten op het gebied van radio, televisie, internet en telefonie. - Uitvoeren van haalbaarheidsstudies. - Het opstellen en implementeren van ontwerprichtlijnen, werkinstructies en voorschrijven van te gebruiken materialen. - In bedrijf nemen van glasvezel- en coaxnetten en ondersteunen bij het oplossen van storingen. - Zich op de hoogte houden van de ontwikkelingen in de (CAI) techniek en de markt en het doen van voorstellen omtrent invoeren van nieuwe technieken. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding richting informatietechniek/telematica/informatica. - Aanvullende kennis op het gebied van kabeltelevisie, internet en telefonie, bij voorkeur TCAI2 en ervaring in hoogfrequente glasvezel en digitale techniek. - Ervaring met projectmatig werken en aansturen van projectteams. - Analytisch sterk, pro-actief, communicatief vaardig. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een marktconform salaris. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Anton Megens, Manager Kabelsignalen Systems a.i., telefoon (0118) 88 36 39- fp-vjrr to^oov Wegens opvolging zoeken wij een enthousiaste collega voor de functie: Carels Goes B.V (www.carelsgoes.nl) is specialist in het ontwikkelen, produceren en vermarkten van hoogwaardige fruitpreparatenyoor professionele afnemers, in de Europese voedingsmiddelenbranche. Met ruim 170 medewerkers vormt Carels Goes een zelfstandige en dynamisdie businessunit. Behalve het eigen Carels merk ten behoeve van de ambachtelijke bakkerij, is het productassortiment tailor made en bestaat uit diverse varianten vruchtenvullingen, geleienen jams. De marktfocus is gericht op het bakkerijsegment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. Carels Goes is een dochteronderneming van C5M nv, een mondiale speler in de markt van Bakery Supplies Food Ingredients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienst www.csm.nl. Al vele jaren voert Carels Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei en constante hoge kwaliteit zijn hierbij sleutelwoorden. Werken bij Carels Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een constructieve bijdrage willen leveren aan deze ontwikkelingen, Dit in een omgeving waar klanten, medewerkers en producten centraal staan. Ons aanbod: Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte groeiende organisatie. Wij bieden daarnaast een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met Esmeralda van Boven (HR Assistant), tel.: 0113-236400. Sollicitatiebrief met uitgebreide CV kunt u binnen 2 weken versturen per post of mail naar: Carels Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven, Postbus 81,4460 AB Goes. In deze functie werk je in 2 ploegendienst en zorg je ervoor dat de geplande productie op een effectieve en efficiënte wijze gerealiseerd wordt. Kerntaken: Coachend leidinggeven aan een BRC IFS gecertificeerde productielocatie, bestaande uit ongeveer 80 medewerkers Realiseren van de productieplanning waarbij hygiene, kwaliteit en het productieproces geborgd blijft De ontwikkeling van de individuele medewerker stimuleren en de onderlinge samenwerking bevorderen Continue optimaliseren van het productieproces en de efficiency Opleiding/ervaring: HBO werk en denkniveau, bij voorkeur in de richting levensmiddelentechnologie Minimaal 5 jaar relevante werkervaring, waarvan een deel als leidinggevende Beschikken over uitstekende contactuele vaardigheden Kennis en ervaring met werken in de levensmiddelenindustrie en met productie processen en procescontrole E-mail: Esmeralda.vanboven@carelsgoes.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Als verplegende op vakantie? Ga mee met de Zonnebloem! Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. ^flfe (076) 564 63 65 www.zonnebioem.nl de Zonnebloem DELTA N.V. Postbus 50/»8 wsio KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 201007-PZ-0191 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 201007-BN-0191. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100