Voor een persoonlijke en stijlvolle verzorging van uitvaarten Uitvaartverzorging Van Gemert Sfeervol Huidige ontwikkeling Respect 4 I Vrijdag 19 oktober 2007 PZC advertorial "Het is voor de nabestaanden een hectische periode, die vanzelfsprekend gepaard gaat met flink wat emoties. Maar toch moeten er ook in zeer korte tijd tal van beslissingen worden genomen. Wij kunnen op dat moment veel voor hen betekenen. Uivaartverzorging Van Gemert kan de zekerheid bieden, die dan zo broodnodig is. 'Persoonlijkheid' voert in dat gehele traject de boventoon." Arno van Gemert maakt direct duidelijk waar de grote kracht van deze uitvaartverzorger ligt. Een familiebedrijf met een zeer persoon lijke verzorging van de totale uitvaart. In elke klasse en stijl. Zo staat Uitvaartverzorging Van Gemert al ruim 45 jaar bekend in Breda en omstreken. Opgericht in 1962, nam hij het bedrijf in 1988 over van zijn vader. Een flinke groei heeft Uitvaartverzorging Van Gemert in de loop der jaren doorgemaakt. De service werd verder uitgebreid. Steeds meer werd in eigen beheer gedaan, zodat uitbesteding aan derden tot een minimum kon worden be perkt. "Dit geeft niet alleen de nabestaanden maar zeker ook ons meer zekerheid en rust," verklaart Van Gemert zijn logische keuze alles onder één dak te brengen. "Kan niet; dat zijn woorden die je bij Uitvaartverzorging Van Gemert niet zult horen." Aan de Heuvelstraat nummer 181 in Breda vindt u het sfeervol ingerichte uitvaartcen trum. In de aula worden diensten gehou den voor elke gezindte, tot maximaal 125 personen. Hier geen kolossale, kille ruimte, maar een warme en intieme zaal, die rust uitstraalt en en/oor zorgt dat mensen zich op hun gemak voelen. Peter de Jong, pasto raal medewerker bij Uitvaartverzorging Van Gemert is altijd bereid de dienst - naar uw eigen persoonlijke wensen - uit te voeren. Hij neemt van tevoren ruim de tijd om alles met de nabestaanden door te spreken. De dienst is vanzelfsprekend niet gebonden aan een tijdslimiet. Voor de muzikale invulling worden u door Van Gemert heel wat cd's ter beschik king gesteld maar ook het gebruik van eigen cd's is uiteraard geen enkel probleem. Mocht u er verder op prijs stellen, dat de dienst op genomen wordt op cd of zelfs dvd, dan is dat eveneens mogelijk. Na afloop van de dienst verzorgt Van Gemert graag de koffietafel voor u. Geheel in stijl, maar dat mag voor zich spreken. En mocht er in de dagen daarna nog behoefte bestaan aan een vorm van nazorg, dan volstaat één telefoontje. Maar de serviceverlening van Uitvaartver zorging Van Gemert gaat nog veel verder. Zo is hij in staat al het rouwdrukwerk zelf te verzorgen: de rouwbrieven, bidprentjes, zowel eigen ontwerp als fotoprentjes, dankbetui gingen en liturgieboekjes: zowel zwart/wit als kleur. Ook een eigen wagenpark, inclusief volgauto's heeft Van Gemert tot zijn beschik king. Men maakt gebruik van Volvo, 4 per- soons en in uitstekende staat. In de huidige ontwikkeling van het thuis opbaren gaat Van Gemert eveneens met u mee. Hier zijn de middelen aanwezig om thuis op te baren, middels een kist met koeling. Geheel nieuw is opbaring in het eigen bed - de meest natuur lijke manier van opbaren - met een speciaal daarvoor aangepaste koeling. Uitstekend personeel op wie u in deze moei lijke tijden kunt rekenen; daarmee staat of valt alles. Arno van Gemert beschikt inmid dels over een jarenlange ervaring evenals zijn twee uitvaartverzorgers Aad de Kraaij en Quinten van Gemert. Hier wordt de tijd voor u genomen en uw wensen en verlangens staan centraal in het gehele traject. Van Gemert: "Alles is ons eraan gelegen dat een uitvaart verloopt zoals vooraf besproken werd. Niets mag er misgaan, want een herkansing be hoort niet tot de mogelijkheden. Het geeft iedere keer weer opnieuw een fijn gevoel te horen van de nabestaanden, dat aan alle wensen met respect is voldaan. Dit geeft ons de overtuiging op deze weg voort te gaan. Wij zullen ons altijd blijven profileren als de uitvaartverzorger waarbij persoonlijkheid gaat voor zakelijkheid. Uitvaartverzorging Van Ge mert: voor een persoonlijke en stijlvolle verzor ging van uitvaarten." Uitvaartverzorging Van Gemert B.V. Heuvelstraat 181 4812 PJ Breda Tel. 076-5212868 Fax. 076-5320289 E-mail info@gemert-uitvaart.nl Website www.gemert-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78