ARENSMAN 1 1 30 I Vrijdag 19 oktober 2007 PZC Psalm 121 Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Wilhelmina Kornelia Deurloo-Roukema sinds 11 september 1990 weduwe van Anthonie Deurloo in de leeftijd van 88 jaar. Wim Deurloo t Goes: Willy en Adri Roose Liesbeth en Wouter Tom t, Niels, Loes, Roos Tony en Manuela Alexander, Athina Vlissingen: Leni en Wijnand de Bree Michel en Sandra Matthijs, Fenna Nicolette en Thomas Mer lijn Heinkenszand: Henken Marga Deurloo Duye en Ingrid Eva en Stephan Antwerpen. 17 oktober 2007 Correspondentieadres: Familie W.C. de Bree-Deurloo Anna Blamanlaan 44. 4385 KK Vlissingen Onze moeder en oma is opgebaard in uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg'. Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 22 oktober van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zal aldaar om 11.30 uur de afscheidsdienst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangenkunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Mijn vlinderzij is uitgevlogen.... Moe van de strijd die zij dapper aanging maar niet kon winnen, is vredig ingeslapen onze lieve dochter, mijn zus, schoonzus en tante Hanneke Marleen Dijkstra Wageningen, 26 augustus 1964 Goes, 17 oktober 2007 Onze dank gaat uit naar dokter B.f.M. Schuer voor haar steun in de afgelopen tijd en naar de artsen en verpleeg kundigen van afd. m.l.d. van het E.M.C. Rotterdam voorde liefdevolle verpleging. Goes: Ali Dijkstra-Oudelaar Jan Dijkstra Houten: Petra Boer-Dijkstra Rik Boer Jarmo Gravenhof 4 4461 TX Goes De crematieplechtigheid voor Hanneke is op maandag 22 oktober om 15.00 uur in crematorium "Middelburg", Wes telijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de familiekamer van het cre matorium. Hanneke hield van bloemen, maar zag ze het liefst in hun natuurlijke omgeving. In plaats van een boeket bloemen zou zij een enkele bloem of een donatie aan een goed doel dat haar na aan het hart lag erg op prijs stellen. Dit is sportclub Gehandicapten Beveland te Biezelinge. Het gironummer is: 5358465. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons buurmeisje Hanneke Dijkstra We wensen de familie veel sterkte toe. Kitty en Ko Westdorp en kinderen Goes, 17 oktober 2007 Na een leven gekenmerkt door hard werken, eenvoud en zorg voor allen die haar dierbaar waren, is toch nog vrij onverwacht overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Cornelia van der Does-Dellebeke weduwe van Jacob van der Does 7-7-1926 17-10-2007 Serooskerke: Kees en Lenie van der Does-Wattel Annelies en Siemen Lijdia en Jean-Paul Heinkenszand: Piet en Frieda van der Does-van de Waart Robin Rick 's-Heerenhoek: Jaap van der Does en Roos Hoogerheide Lewedorp: Corrie en Sjaak de Kok-van der Does Daniëlle en Roelof Niels Correspondentieadres: Oudekamerseweg 16,4451 NC Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 20 oktober van 16.00 tot 16.30 uur in de familierouwkamer van rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 22 oktober om 14.00 uur in de Dorpskerk aan de Dorpsstraat te Heinkenszand, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijnin bovengenoemd kerkgebouw. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn geliefde schoonzus en onze tante Wilhelmina Cornelia van der Does-Dellebeke 'Ik zal haar missen' Goes, 17 oktober 2007 Namens allen: N.A. Marcusse-van der Does De dag waarop je moeder stérft de dag die al je dagen van dan af aan wat grijzer verft Wij zijn verdrietig om het heen gaan van onze lieve moeder en oma Dien Dronkers-Unlandt Dordrecht 16 december 1921 t Middelburg 16 oktober 2007 Gerrie Willemse-Dronkers Willem Willemse Martijn en Francine Thijs en Varen ka Roman, Sarah, Gilmoure Liesbeth van Wezel-Dronkers Kris van Wezel Dimitri en Anna Merel en Wim Hans Dronkers Gera Visschedijk Boulevard Evert sen 248 4382 AG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 22 oktober van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, plaatshebben in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum - moeder hield van bloemen - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u deze aankondiging dan als zodanig beschouwen. Donderdag 18 oktober 2007 omstreeks 11.00 uur is na een hartaanval direct gevolgd door een coma van enkele weken, waaruit ze niet meer is ontwaakt, op de leeftijd van 65 jaar, in Valence(Fr.) overleden, onze goede vriendin: A.M.P. Franje (Lonie) dochter van: Marinus Franje t en Aagtje Franje-Leendertse t zus van: Jo Franje t De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 23 oktober in Valence Frankrijk. Willy en Chris Maas-Sinke 's-Gravenpolderseweg 37 4462 RA Goes Ons resten geloof hoop en liefde, deze driemaar de grootste daarvan is de liefde 1 Korintiërs 13: 13 Na een moedige strijd is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jannigje Meuzelaar echtgenote van Marthius Cornell's Leun/s 's-Gravendeel 12-10-1932 Oostburg t 18-10-2007 Terneuzen M. C. Leunis TerneuzenWilly en Anton de Waele-Leunis Ferry en Kimberley OostburgLiza Leunis Wilma Haerens Oostelijk Bolwerk 516 4531 GV Terneuzen Dinsdag 23 oktober is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "de Ridder", Hugher- sluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheids dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum na de begrafenis. Een woord van dank aan het zorgteam van "de Veste" en het personeel van het Antonius ziekenhuis voor de liefde volle verzorging. Heel verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vice-voorzitter en penning meester van de Vereniging Beheer clubgebouw St. Albert Arno Vermast 10 dagen na het 40-jarig bestaan van het clubgebouw is Arno plotseling overleden. Hij was St. Albert en heeft zich met hart en ziel ingezet om met alle vrijwilligers ons club gebouw goed te laten functioneren. Wij hopen dit in zijn geest en met inzet van alle huurders voort te zetten. Namens de huurders van de St. Albert K.B.O. - STV - M.Z.V. - Computer Club de Sasse Vrienden Big Swing Band-3D Club-Werkgroep St. Elisabethparochie Verbijsterd en met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat onze voorzitter is overleden. Arno Vermast Hij was lid van onze vereniging vanaf 1998 en voorzitter sinds februari 2007. Arno, een man van weinig woorden maar zo betrokken bij de club, een echte STV-er. Wij wensen Uya en Sascha veel sterkte in de komende tijd. Bestuur en leden van de Sasse Tafeltennis Vereniging Bedroefd vernamen wij het bericht van het overlijden van Arno Vermast We zullen je missen. Wij wensen Uya, Sascha en familie veel sterkte toe voor de komende tijd. |os en Marijke, Bert en Jenny Met grote verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van ons bestuurslid Hanneke Dijkstra Hanneke heeft zich vele jaren en met grote passie tot het einde toe ingezet voor de vereniging. Wij zullen haar erg missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie, wij wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Flet bestuur van de Sportclub Gehandicapten Beveland Wicher de Vries Cees Kempe Ernst Op de Macks Sjaco Luteijn Agatha Tram per Marian de Fouw Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M VAN DER WERF A BOSLAND K BREEN M G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging- voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND telefoon 0111-412877

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72