Familieberichten ff Van der Hooft Uitvaartzorg 28 I Vrijdag 19 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl "Liefde maakt van een huis een thuis Sunny Haak Mariëlle Joosse gaan D.V. trouwen op 26 oktober 2007 Het burgerlijk huwelijk wordt voltrokken in het stadhuis te Bergen op Zoom om 15.00 uur Wij willen een zegen vragen in een kerkdienst die gehouden wordt in 'De Levensbron', aan de Valckenisseweg 12 te Rilland om 19.30 uur U bent van harte welkom op onze receptie in 'Het Klooster van Rilland' aan de Hoofdweg 60 te Rilland van 20.45 tot 22.00 uur Gladiolenlaan 18,4542 CZ Hoek Kapittelstraat 14614 EK Bergen op Zoom Ons nieuwe adres wordt: Oeverzwaluw 15,4411 GD Rilland Met grote verslagenheid delen wij u mee dat plotseling van ons is heengegaan onze zoon, broer en zwager Walter Blaasse in de leeftijd van 18 jaar. Het leven zal nooit meer hetzelfde zijn zonder hem. We zullen hem erg missen. MiddelburgKees en Tineke Blaasse Martin en Chantal Gerard en Marieke Peter en Laura Evert is Speedy 17 oktober 2007 Griffioenstraat 6 4354 BK Middelburg Zaterdag 20 oktober is er gelegenheid tot condoleren van 16.00 tot 17.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal D.V. ook een korte overdenking gehouden worden op maandag 22 oktober om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Noordweg te Sint Laurens om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Niemand had dit verwacht... Niemand had dit verwacht niemand had dit gedacht het is zo plotseling, zo opeens... Niemand is het ermee eens Terugspoelen kunnen we het niet dat geeft ons allen veel verdriet Jouw dood is een grote schok in ons hart het enige wat we kunnen doen is bidden om kracht Bidden voor jou voor een plaatsje daarboven daarin willen wij geloven Wij weten zeker dat iedereen in hun gedachten jou nog ziet Vergeten zullen wij jou niet... Woensdag kregen wij het droeve bericht dat onze lieve kleinzoon en neef Walter is overleden P. Lievense t M. Lievense-Verhage t Marja en Jan Willie, Richard Els en Ton Joel en BiancaNiels Evelien en Peter Yannick, Chariot, Esra Marie-Linde Met grote verslagenheid vernamen wij het droeve bericht van het plotseling overlijden van onze collega de heer Walter Blaasse Wij zijn Walter zeer dankbaar voor de tijd dat hij bij ons werkzaam was. Wij wensen zijn ouders en verdere familie heel veel sterkte om het verlies van Walter te dragen. Directie en medewerkers Bison International Sjef Christiaansen Goes, 18 oktober 2007 Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Walter Blaasse We zullen hem als een goede, enthousiaste en leergierige collega blijven herinneren en wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bison International Je collega's van afdeling Bussen/Vaten Diep bedroefd hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en oudoom Marinko Boksic Spui: Drago en Margriet BIH: Luca en Vlado Mate en Mil ka Zdravko en Zdravka Neven, nichten, achterneven en achternichten Op de mooie leeftijd van 91 jaar is onze vader, schoon vader, opa en overopa overleden Ruurd Pieter ten Broek weduwnaar van Aaltje de Jong 7 augustus 1916 17 oktober 2007 Onze dank gaat uit naar allen die hem liefdevol hebben verzorgd. Rijswijk: Cany en lan v.d. Meulen-ten Broek Martijn en Wendy Sander en Melanie, Steen wijk: Hanneke en André Kuindersma-ten Broek Mart je en Gerhard, Nienke, Cff) Sjouke Wiebe en Marijn Voorst: Ruurd Pieter ten Broek en Ineke Visser Onno Eva Thijs en Marieke Goes: Elsbeth en Jos Wijdemans-ten Broek Patrick en Ellen Correspondentieadres: Kievitlaan 214461 RA Goes Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 22 oktober van 12.30 tot 12.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de dienst van Woord en Gebed, waarbij wij u uitnodigen, worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en ouweoma Paula foanna Coppens weduwe van Alberic Valère Buyck in de leeftijd van 81 jaar. Oostburg: Rita en Frans Modde-Buyck Germen Ingeborg en Ilse Niels IJzendijke: Lucie Buyck Luc en Corinne Paul en Marjolein Olivier Heille: Magda en Arnold Tresonie-Buyck Ronny Eede: Emile en Miriam Buyck-Heijman Bart en Marjolein Sofie en Anno Geert t Biervliet: Christine en Nico Gielliet-Buyck Peter Nico en Fien Hette, Chiel Marlies en Dennis Philippine: Jeanne en Bram van Hoeve-Buyck Bram en Marielle Jean-Paul Aardenburg: Carla en Frank Thilleman-Buyck 4527 HD Aardenburg, 17 oktober 2007 I "Coensdike" i Gaaiperswei 5 j De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal ge- I houden worden op maandag 22 oktober om 10.00 uur in de j parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Eede, waarna I de begrafenis zal plaatsvinden op het parochiekerkhof "De Verrijzenishof" aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Hof van Eede. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Coensdike voor hun liefdevolle zorgen. I Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze j aankondiging als zodanig te beschouwen. Getroffen en stil werden wij van het bericht dat op 15 oktober 2007 is overleden Nely Catsman-Bakker Zij was destijds wegens haar ernstige ziekte gedwongen te stoppen met haar werk als verzorgende binnen verpleeghuis de Stelle. Wij hebben Nely leren kennen als een zorgzame persoonlijkheid, die ondanks haar afnemende gezondheid een positieve kijk op het leven bleef houden. Ons medeleven gaat uit naar haar man, kinderen en verdere familie. We hopen dat de mooie herinneringen jullie de kracht geven verder te gaan en wensen jullie heel veel sterkte. Naméns Raad van Bestuur, Raad van Toezicht van Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen en medewerkers verpleeghuis de Stelle Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus Maria Cosijn sinds 12 maart 2006 weduwe van J.J. van Belle Middelburg, 22 juli 1933 t Middelburg, 16 oktober 2007 A.S.M. Buys-van Belle F. Buys Boulevard Evertsen 246 4382 AG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 22 oktober van 9.00 tot 9.20 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Algemene Begraaf plaats aan de Oostsingel in Borsele waar om 10.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Wij willen onze dank uitspreken naar alle medewerkers van 't Gasthuis, afdeling "Molenwater" voor de liefdevolle verzorging. Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaarrzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70