Televisie
geen experiment meer'
'Wij vinden dat een hele leuke manier om het nieuws samen te vatten'
Michiel Hartzuiker, chef eindredactie van de NOS, over het nieuwe bulletin van 'Journaal op 3'
PZC Woensdag 17 oktober 2007 39
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland-Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 09:00 Tele
6: Tel sell 10:00 Crea-
TieV 10:55 Tele 6: Tel
sell 11:55 Number One
14:05 Roseanne 14:35
Center of the univer
se 15:00 Pricewise 16:35
The bold and the beau
tiful 17:05 The flying
doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
13:40 Who's next 14:00
RTL Z Nieuws 15:20
Vakwerk 15:40 RTL Z
Nieuws 17:45 Who's
next
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Shop4nop
09:00 Tel Sell 10:00 Live-
shop 14:30Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As-
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Everybody loves
Raymond 17:30 Ally Mc-
Beal
06:00 McLeod's daugh
ters 06:45 Safari 07:05
Suddenly Susan 07:35
Roseanne 08:10 Center
of the universe 08:40 Tel
sell 09:15 Ed 10:10Tel
sell 10:40 Astro TV 11:35
Bom2Cook 12:15 Trau
ma centrum 12:50 Tel
sell 13:55 Number One
15:25 Disney Feest: The
replacements 15:55 Pro
vidence 16:50 Suddenly
Susan 17:15The O.C
VERONICA
09:35 Code Lyoko 10:25
Kim Possible 11:10 BO-
BOBO- BO BO-BOBO
11:55 Captain Flamin
go 12:10 Iggy Arbuck-
le 12:35 De Tofu's 12:45
Planet Sketch 13:00
Team Galaxy 13:25 Shu-
riken School 13:50 Mega
Babies 14:15 Yin Yang
Yo 14:35 Planet sketch
14:50 Pokémon 15:20
Totally Spies 15:40 BO-
BOBO- BO BO-BOBO
16:05 Mega Babies 16:30
Iggy Arbuckle 16:55
Shuriken School 17:20
Yin Yang Yo 17:35 Kim
Possible
O
18:05 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil, talkshow
18:10 Charmed, fantasy- 18:00 Politieachtervol-
serie gingen, serie re
portages
18:05 Two and a half
men, comedyserie
19:00
Hart van Nederl. 19:50 DePfaffs, do- 19:10 Oprah Winfrey
19:00 McLeod's daugh
19:00 Friends, comedy
- Vroege editie cusoap show, talkshow
ters, dramaserie
serie
19:25
Shownieuws -
19:30 Spin city, comedy
Vroege editie
serie
19:50
SBS Sport: EK
Kwalificatie: Ne
derl. - Slovenië
20:30 A Bronx tale, mis- 20:00 Een plek onder
20:00 Sex and the city,
20:00 Seinfeld, comedy
daadfilm de zon, realityserie
komische dramase
serie
20:30 Herman den Blij
rie
20:30 NCIS, detectivese
ken Herrie in het
20:30 Het Blok, amuse
rie
hotel, realityserie
ment
21:30 Bouwval gezocht, 21:35 Gordon Ramsay:
21:25 Criminal minds,
woonprogramma
Hell's Kitchen,
misdaadserie
kookprogramma
22:30
Hart van Nederl. 22:45 Met grof geweld, 22:30 As the world
22:30 Gezond weer op,
22:25 Profiler, misdaad
- Late editie, re- serie reportages turns, soapserie
realityprogramma
serie
portages
22:40 Piets weerbericht
22:45 Shownieuws-
Late editie
22:55 De derde helft
23:25
Oerend hard:
23:15
Married with
23:20
The nanny, come
23:05 Tussen de oren,
23:15 Alias, actieserie
Boerenfeesten
children, comedy
dyserie
humoristische quiz
op het platte
serie
23:50
4 in het land,
(h)
land, serie reporta
23:45
De premiejagers,
nieuwsprogramma
ges
realityserie
00:05
Foute vakantie
00:15
Teleshop 7
00:15
RTL Nieuws
00:05
Law order
00:10
The shield
huizen
00:16
TVkoopjes
00:27
RTL Weer
01:00
Nachtprogram
01:10
Nachtprogram
01:00
Nachtprogram
00:30
Nachtlounge
00:30
Een plek onder
mering: Relax TV
mering
mering: Spot
03:00
The hotspot
de zon
04:00
Hart van Neder
04:10
Hart van Neder
light
05:30
Astrotijd
01:00
Teleshop 8
land - Late editie/
land (vroeg) (h)
04:00
Nachtprogram
01:01
Boystonight
Shownieuws (h)
05:05
Stargate SG-1
mering
02:00
The Hotspot
05:59
Jetix
00
10
o
M
O
IO
ro
to
IO
OJ
O
wordt het niet altijd uitgezonden,
of veel later. Het is voor een
nieuwsrubriek erg belangrijk om
op een vast tijdstip te zitten."
Het Journaal op 3 vormt samen
met het onlangs gelanceerde satiri
sche actualiteitenprogramma De
Nieuwste Show van BNN en het
Sportjournaal een sterk nieuws-
blok op Nederland 3. Toch is er ze
ker ruimte voor verbetering. Hart
zuiker: „Misschien moeten we in
de toekomst op bepaalde punten
gaan samenwerken."
Als het aan de NOS ligt, gaan de
'flitsbulletins' volgend jaar gewoon
door. „Het Journaal op 3 zit nog
steeds in de projectfase, maar het
is eigenlijk allang geen experiment
meer."
NOS Journaal op 3, iedere werkdag
rond 19.20 en 22.55 uur op Ned. 3
De presentatoren
Winfried Baijens.
NOS Journaal
3, Margriet Wesselink en
foto Leendert Jansen/NOS
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 Rienkriee mee de ster
ren
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Airline USA. 14:25
Thuis. 14:50 Clips. 15:00 Villa
Politica. 16:15 Witte raven gaat
vreemd. 17:00 Vrolijk Vlaan
deren. 17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:10 Het weer. 20:15 Thuis.
20:45 Van Speijk. 21:30 Het le
ven zoals het is: De maneblus
sers. 22:00 De slimste mens ter
wereld. 22:50 Het journaal laat.
23:11 Winstverdeling jokeren
lotto. 23:12 KENO-uitslagen.
23:15 Het weer. 23:20 Allo
'allo!. 23:45 De rode loper.
00:10 Man bijt hond.
België 2
08:55 Terzake. 09:30 Herfst-
beelden. 14:00 Samson Gert.
14:25 Lazytown. 14:50 Zoé Ke-
zako. 15:05 Doug in het Disney
festival. 15:30 Brandy Mr.
Whiskers in het Disney festival.
15:55 Lockie Leonard. 16:20
Robbedoes en Kwabbernoot.
16:50 Smos. 17:05 House of
Mouse in het Disney festival.
17:30 Zoé Kezako. 17:45 Go
IV. 17:55 Spring. 18:05 Kar-
rewiet. 18:15 Spring. 18:30 En
daarmee basta!. 18:45 Lockie
Leonard. 19:10 Girls in love.
19:35 Karrewiet. 19:45 Space
goofs. 20:00 Terzake. 20:40
Sporza: Voetbal - Euro 2008.
22:50 Che Guevara. 23:45
Doorlopende herhaling van
Terzake.
RTBF1
07:00 Doorlopende herha
ling. 08:30 Une brique dans
Ie ventre. 08:55 Mission
Fitzcarrald. 09:40 La ran<;on
de l'amour. 11:10,11:30 Tout
Ie monde déteste Chris. 11:55
Table des terroirs. 12:00 Les
feux de l'amour. 12:48 File moi
ta recette. 12:49 Nieuwsover
zicht. 12:51 Weerbericht.
12:56 Questions dargent.
13:00 Nieuws. 13:34 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme
quotidien. 13:50 Derrick.
14:50 Louis Page: Les gens du
voyage. 16:30 Incantesimo.
17:33 Questions d'argent.
17:35 Arabesque. 18:25 Air
de familie. 18:30 Le 6 minutes.
18:35 Weerbericht. 18:45 Au
quotidien. 19:25 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:05 Joker- en
lottotrekking. 20:17 Weer
bericht. 20:20 Questions a La
Une. 21:25 C'est la vie en plus.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 10:40 Noms
de Dieux. 11:35 Plus belle la
vie. 12:05 Toute une histoire.
13:00 Tekenfilms. 17:35 Les
niouzz. 17:45 Air de fa
milie. 17:55 Toute une histoire.
18:55 Plus belle la vie. 19:25,
19:50 Tout le monde déteste
Chris. 20:10 L'adversaire. 22:20
KENO-uitslagen. 22:25 Weer
bericht. 22:30 Le 12 minutes.
22:42 Beursberichten. 22:46
Lotto- en jokeruitslagen. 22:50
Screen. 23:35 Mr Mag. 00:00
Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Real
rescues. ,14:00 Homes live.
11:55 Nieuws en weerbericht.
12:00 To buy or not to buy.
12:30 Car booty. 13:10 Nieuws
en weerbericht. 13:15 Bargain
hunt. 14:00 Nieuws en weerbe
richt. 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht. 14:40 Neigh
bours. 15:05 Doctors. 15:35
Dirty rotten cheater. 16:20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16:25 Arthur.
16:50,17:00 The Cramp twins.
17:15 Skunk fu. 17:25 Bernard.
17:30 SMart. 18:00 Blue Peter.
18:25 Newsround. 18:35
Neighbours. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
20:00 The One show. 20:30
Inside out. 21:00 Watchdog.
21:30 Rogue traders. 22:00
The nature of Britain. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws. 23:35 The National
Lottery draws. 23:40 Match of
the day: Euro 2008.
BBC 2
07:00 Balamory. 07:20 Big
cook little cook. 07:40 Boogie
Beebies. 07:55 Storytime with
Roly Mo. 08:00 Pitt and Kan-
trop. 08:25 Newsround. 08:30
Roar. 09:30 In the night garden.
10:00 Me too!. 10:25 Take a
bow. 10:30 Lunar Jim. 10:40
Bob the builder. 10:50 Tommy
Zoom. 11:00 Finley the fire en
gine. 11:15 Postman Pat. 11:30
The flying gardener. 11:45 Fa
mily Xchange. 12:30 The daily
politics. 14:00 See hear. 14:30
Working lunch. 15:00 Snooker.
18:15 Strictly come dancing: It
takes two. 18:45 Voetbal: Euro
2008.21:00 The restaurant.
22:00 Heroes. 22:45 Heroes
unmasked. 23:00 Kath and
Kim. 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Snooker.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:25 Der Dicke.
11:15 In aller Freundschaft.
12:00 Tagesschau urn zwölf.
12:15 ARD-Buffet. 13:00 ARD-
Mittagsmagazin. 14:00 Tages
schau. 14:10 Rote Rosen. 15:00
Tagesschau. 15:10 Sturm der
Liebe. 16:00 Tagesschau. 16:10
Pinguin, Löwe Co. 17:00
Tagesschau urn fünf. 17:15
Brisant. 17:47 Tagesschau.
17:55 ARDvor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 Der FilmMittwoch im
Ersten: Der Mann von gestern.
21:45 ARD-exclusiv. 22:15 Ta-
gesthemen. 22:43 Das Wetter
im Ersten. 22:45 Djangos Reise
- Asiil bei den Türken. 23:30
Folterexperten - Die geheimen
Methoden der CIA. 00:15
Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Volle
Kanne - Service taglich. 10:30
WegezumGliick. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 Tages
schau urn zwölf. 12:15 dreh-
scheibe Deutschland. 13:00
Mittagsmagazin. 14:00 heute
- in Deutschland. 14:15 S.O.S.
Tierbabys. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
-Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Wismar. 18:50 LOTTO
Ziehung am Mittwoch. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Kiistenwache. 20:15
ZDF SPORTextra: EK Voetbal.
23:45 heute nacht. 00:00
Camper Co.
Discovery
07:40 Rides: Hollywood speed.
08:30 Ultimate cars: Power
cars. 08:55 Massive speed:
Warships. 09:20 Hooked on
fishing: Russian bombers.
09:45 Hooked on fishing: Belly-
boating for trout. 10:10 Ray
Mears' extreme survival: Costa
Rica. 10:35 FBI files: Deadly
heist. 11:30 Top tens: Top ten
fighting ships. 12:25 How do
they do it? Phoenix Stadium/LA
Trade Tower/Surfing. 12:55
Stunt junkies: Parachute cut
away. 13:20 World's toughest
jobs: Avalanche control.
14:15 Kings of construction:
South ferry terminal. 15:10
American chopper: David
Mann bike. 16:05 American
hotrod: '32 hi-boy roadster.
17:00 Engineering the World
Rally: Great Britain: Last chance
saloon. 18:00 How do they do
it?: Space Shuttle/Roller coas
ter/Pool tables. 18:30 Stunt
junkies. 19:00 Mythbusters:
Seasickness - Kill or cure. 20:00
Dirty jobs: Chinatown garbage
collector. 21:00 Ultimate survi
val - European Alps. 22:00 Foo
tball hooligans international:
England. 23:00 Rides: Summer
school. 00:00 Mega builders:
Extreme elevation.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Megastructures: Super
pipeline. 13:00 Earth investiga
ted: The deep. 14:00 History's
conspiracies: The Roswell
incident. 15:00 Built for the kill.
16:00 Get outta town: Shang
hai. 16:30 Crittercam-WildTech
adventures: Loggerhead/Green
turtles. 17:00 The snake wrang
lers: Snake saviour. 17:30 Dogs
with jobs: Nyack, Cinder and
Clancy. 18:00 Earth investiga
ted: Roman technology. 19:00
Seconds from disaster: Alpine
tsunami. 20:00 More amazing
moments. 20:30 Megastruc
tures: Rockeaters. 21:30 Space
mysteries: Alien Safari. 22:30
Megastructures: Made of steel.
23:30 I didn't know that. 00:00
Seconds from disaster: Space
shuttle Columbia.
TMF
09:00 De videotheek. 11:00
Eeuwige hits. 12:00 10 X
Simon Webbe. 13:00 Movie-
facts. 13:05 De videotheek.
14:30 Zing jezelf een TMF
Award. 15:00 Moviefacts.
15:05 Ilse de Lange serveert.
15:30 Interactive chart. 16:30
Reaction. 17:30 Jeweeted.
17:45 ClipKennis. 18:30 Kaf
of koren. 19:00 Eeuwige hits.
20:00 Moviefacts. 20:05 Inter
active chart. 21:00 Jeweeted.
21:15 TMF NL. 23:00 De
Dagrand. 23:40 Nachtdienst.
MTV
10:10 Breakfast club MTV top
10.11:00 Top 11 at 11.11:50
Brand new. 12:25 Top 5 most
wanted. 12:50 Top 25.14:35
Degrassi. 15:00 Delta state.
15:30 Roll the dice. 15:55
Making the video. 16:20
Dismissed. 16:45 The X-effect.
17:15 Boiling points. 17:40
Pimp my ride. 18:05 6Pack.
18:35 Punk'd. 19:00 Cribs.
19:30 Run's house. 20:00
Human giant. 20:25 My super
sweet 16.20:50 Made. 21:40
All access. 22:30 6Pack. 22:55
Making the video. 23:20 Beavis
Butthead. 23:45 Rockzone.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
A la Di Stasio. 09:00 Une
brique dans le ventre. 09:30
Littoral. 10:00 Pour l'amour
du ciel. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde l'info. 12:05
Étapes gourmandes. 12:30 Plus
belle la vie. 13:00 Un gars, une
fille. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Agathe contre Agathe.
15:35 Chateaux de France.
16:00 Coeur océan. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Questions a la une.
18:00 Nieuws. 18:20 Le journal
de l'éco. 18:30 La carte aux
trésors. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Parlez-moi d'amour.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 La crim'.
Eurosport
08:30 Inside Euro 2008.08:45
Eurosport buzz. 09:15 Voetbal:
Euro 2008.10:00 Autosport:
Rally. 11:00 Voetbal: Euro
2008.12:15 Inside Euro 2008.
12:30 Snooker. 14:00 Tennis.
15:45 Snooker. 16:45 Inside
Euro 2008.17:00 Voetbal:
Euro 2008.19:00 Wednesday
selection. 19:05 Paardensport.
20:05 Riders club. 20:10
Wednesday selection guest.
20:15,21:15 Golf. 21:45 Golf
club. 21:50 Yacht club. 21:55
Wednesday selection. 22:00
Snooker. 23:00 Voetbal: Euro
2008.00:00 Snooker.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.