Het gaat de verkeerde kant op PZC Russische politie is voorbereid op voetbalrellen KAMPERLAND en COLIJNSPLAAT Toparbiter Ruud Bossen wijst op slinken van scheidsrechterskorps. Boogerd uit ziekenhuis Engelse aanvoerder John Terry kan niet meedoen door knie. Kloetinge slaat toe met counters tegen SSV'65 Gevoelige nederlaag voor Delta Sport Harvey van Hauten is kampioen bij masters Veersedam-teams aan kop in kartcompetitie Xx:- NOG ENKELE WIJKEN VRIJ IN De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! 34 Woensdag 17 oktober 2007 pzc haast klaar met zijn internationale carrière, nam als voorbeeld de ere divisiewedstrijd van Sparta-Ajax, die hij vorig seizoen leidde. Daarin schold Wesley Sneijder de leids man uit voor 'blinde tyfushond', waarna hij rood kreeg. „Maar trai ner Henk ten Cate praatte het als maar goed, ook tijdens de tucht- zaak. En dan denk ik: de trainer geeft gewoon het verkeerde voor beeld. Fair play begint al tijdens de training. Tijdens de training vindt Ten Cate het blijkbaar ook goed, dat bepaalde woorden worden ge zegd." Hoe het wel kan, zag hij een aan tal jaren geleden tijdens een duel van Feyenoord. Bossen stuurde daarin twee Rotterdammers van het veld, maar kreeg wel een schouderklopje van trainer Bert van Marwijk. „Die zei tegen me: 'Ik hoop dat je het allemaal goed gezien hebt, maar je hebt het pri ma gedaan'. Zo kan het dus ook." Bossen reikte samen met oud-scheidsrechter De Winter, in middels 74, de Fair Play wisseltro fee uit aan voetbalvereniging Wolf- aartsdijk. „Gefeliciteerd", zei Bos sen. De Winter voegde daar nog een kwinkslag aan toe: „Ik hoop dat jullie het dit seizoen ook goed doen, maar gun een ander ook eens wat." Fair Play wisseltrofee Eindstand 2006/2007: 1Wolfaartsdijk 2. Kwadendamme t- 3. Nieuwdorp 4. Lewedorpse Boys 5. Krabbendijke 6. Luctor'88 7. Apollo'69 8. Bevelanders 9. 's-Heer Arendskerke 10. SVD door Roeland van Vliet WEMELDINCE - Eigenlijk is het niet goed dat Wolfaartsdijk gisteren de Ko de Winter Fair Play wisseltro fee kreeg, zei topscheidsrechter Ruud Bossen. „Zo'n prijs zou na melijk helemaal niet moeten be staan", stelde de Haarlemmer op een avond van de Scheidsrechters- vereniging Noord- en Zuid-Beve land. Bossen (45) hield op de Wemel- dingse camping Klein Stelle een verhaal over fair play („schoon spel") in het betaalde voetbal, waarin hij al meer dan 400 duels leidde. De Noord-Hollander gaf aan dat het momenteel de verkeer de kant opgaat. „De normen verva gen. Als we niet avonden als deze houden en blijven wijzen op eer- Ruud Bossen: „Tijdens de training vindt Ten Cate het blijkbaar ook goed, dat bepaalde woorden worden gezegd." foto Dirk-Jan Gjeltema lijk voetbal, houden we over vijf dat er zo'n zeventien jaar geleden jaar geen scheidsrechter meer nog 17.000 waren." over. Nu zijn er zo'n 7.000, terwijl De arbiter, vanwege zijn leeftijd amersfoort - Michael Boogerd heeft gisteravond het ziekenhuis in Amersfoort verlaten. De wiel renner was zondag opgenomen met wondroos, een bacteriële in fectie, in zijn linkerknie. De ver wonding had hij vorige week opge lopen bij een val op Tholen. De Rabo-renner weet pas morgen of hij in staat is deel te nemen aan de Ronde van Lombardije zater dag. De klassieker is Boogerds laat ste grote koers. De 35-jarige renner stop* na dit seizoen als prof. moskou - De politie in Moskou heeft een speciale training gekre gen om rellen tijdens de EK-kwali- ficatiewedstrijd tussen Rusland en Engeland te voorkomen. Leden van een speciale eenheid van het ministerie van Binnenlandse Za ken, de OMON, zijn voorbereid om het duel zonder aanvaringen tussen de fans te laten verlopen. Er staat vandaag in Moskou veel op het spel voor de thuisploeg van coach Guus Hiddink en de Engel sen. Er wordt daarom een gespan nen sfeer tussen de supporters van de teams verwacht. „De OMON staat geen rellen toe. We willen geen gewonden en willen dat ie dereen gezond en in leven blijft", aldus een official van de politie in de Russische krant Kommersant. Het Engelse elftal moet het hoogst waarschijnlijk stellen zonder aan voerder John Terry. De verdediger van Chelsea had zichzelf gisteren fit verklaard, ondanks een teen breuk, een gebroken jukbeen en een loszittend stukje bot of kraak been in zijn knie. Later op de dag 'We willen geen gewonden en willen dat iedereen gezond en in leven blijft' schoot de knie tijdens een training in Moskou echter weer op slot. Bondscoach McClaren zei na af loop dat Terry de oefensessie niet kon afmaken en dat hij 'zo goed als zeker niet meedoet'. De Engel se verdediger, die het duel tegen Estland zaterdag ook al moest mis sen vanwege zijn knie, moet op korte termijn geopereerd worden. Als Engeland vandaag wint, kwali ficeert het zich voor het Europees kampioenschap volgend jaar. Guus Hiddink is met Rusland ook nog in de race voor het EK. Engeland heeft zijn laatste vijf EK-kwalifica- tieduels telkens met 3-0 gewon nen en heeft in zijn laatste zes duels geen goal tegen gekregen. goes - Na de opzienbarende 6-5-zege op de koploper moesten de futsallers van SSV'65 een paar dagen later door het stof tegen hek kensluiter Kloetinge. In Sportpunt Zeeland in Goes won Kloetinge na een 1-4-rust- stand met 2-7. De nummer laatst profiteerde dankbaar van de te lankmoedige instelling van SSV'65 en kon telkens in de tegenaanval toeslaan. Voor Kloetinge troffen Michel Rib- bens (2x), Wesley den Hollander (2x), Tijs Uitterhoeve en Koos Pop- pelaars doel. Huseyin Dogan, die ook in eigen doel schoot, en Mi- cha Flore scoorden voor SSV'65. Tilburg - De zaalhandballers van Meco/Delta Sport zijn gisteravond in de eerste ronde van het beker toernooi al uitgeschakeld. Het Zie- rikzeese gezelschap verloor in de Tilburgse sporthal De Blaak met 33-16 van Artemis. Volgende maand krijgt Delta Sport in de competitie kans op revanche. Het was alweer de tweede dikke nederlaag binnen drie dagen. Zon dag verloor Delta Sport met 32-18 van Bergeijk. Het bekerverlies was des te gevoeliger omdat Delta Sport de bekerhouder is. Volgende maand mag de ploeg in het lande lijke bekertoernooi nog tegen hoofdklasser Ventura spelen. eindhoven - Harvey van Hauten uit Sint Jansteen is nationaal kam pioen geworden op de marathon bij de masters 65. De titelstrijd maakte deel uit van de marathon van Eindhoven. De Zeeuws-Vlaming liep de 42 ki lometer en 195 meter in 3 uur, 15 minuten en 29 seconden. Die tijd bleek goed genoeg voor de titel. Op het podium werd Van Hauten geflankeerd door Jan Keizer (Ul- venhout) en Karei Leewang (Zaan dam), die respectievelijk 3.18.24 en 3.23.29 nodig hadden om te fi nishen. Voor Van Hauten was het zijn 32ste marathon. middelburg - In de Middelburgse kartcompetitie is de spanning in de hoofdklasse te snijden. Drie teams gaan aan de leiding met het zelfde aantal ronden. Daarbij zijn het eerste en tweede team van Veersedam Auto. Ivo van Egmond van Snap On Ra cing zette in de derde race de snel ste tijd neer in de kwalificatie. Daarmee verdiende hij een extra punt en mocht het team starten vanaf pole-position. Veersedam Auto 1 maakte een in haalslag en eiste na een half uur ra cen de eerste plaats op. Het twee de team van Veersedam Auto had een betere eindsprint. ,..vv "%N Word dagb!adbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14 Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebiibaan.nl De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54