trouwen? PZC SMS WIN! Familieberichten IDensen AFWEZIG G.J.M. Roks Zoek, Vind... zet het in de krant! Een bekende overleden? teken het condoleanceregister 28 I Woensdag 17 oktober 2007 PZC Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Tonny Marteijn Tonny was tot 5 september 2007 voorzitter van de ANBO afdeling Axel. Wij zullen hem blijven herinneren als een bestuurder die erg betrokken was bij de ANBO en zich inzette voor het wel en wee van de ouderen. Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens het ANBO-bestuur afdeling Axel Voorzitter Chris Ollebek Secretaris Anke Verhelst Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Duncan McArthur Arran Galston 09-03-1925 15-10-2007 Duncan diende bij het 4/5 bn Royal Scots Fusiliers, met wie de kontakten sinds 1944 in 1984 hernieuwd zijn en die een tiental keren gastvrijheid genoten hebben bij gastgezinnen in Arnemuiden en Borsele. Sinds 1984 was Duncan bijna elk jaar aanwezig bij de herdenkingen in Arnemuiden en op de Sloedam. Comité Schotse oudstrijders Arnemuiden en Borsele Mrs. K. Killoch Killoch Cottage By Galston KA48NL East Ayrshire Scotland Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager, oom en oudoom Simon van der Meulen Wij wensen Adri en de kinderen veel sterkte toe A.C. de Ruysscher S.de Ruysscher-Roelse Kinderen en kleinkinderen Brisbane Australië Al hield je nog zoveel van het leven, [e had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten. Wij staan machteloos aan de kant. Intens verdrietig, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Hendrikus Gerrit Merle Rikus sinds 25 april 1999 weduwnaar van Toos Merle-van Be veren in de leeftijd van 78 jaar. Tonny en Dymphna Leonie en Pieter Rinie en Ida Patrick Zierikzee, 16 oktober 2007 Correspondentieadres: Oesterstraat 58 4301 Z1 Zierikzee Wij willen Rikus gedenken in een samenkomst, die gehouden zal worden vrijdag 19 oktober om 1 1.00 uur in het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het M.F.C. - Liever geen bloemen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het op 73-jarige leeftijd overlijden van onze oud-medewerker en vader van onze collega Freddy Aimé Gustaaf Moens De lange periode dat Aimé in dienst was van de afdeling Gemeentewerken van de voormalige gemeente Aardenburg heeft hij zijn werk met veel toewijding gedaan. Daarnaast was hij vrijwilliger bij de brandweer. Wij herinneren hem als een gemoedelijke, hulpvaardige collega die voor ieder een klaar stond en waar iedereen altijd op kon rekenen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en klein kinderen. De gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de medewerkers van de gemeente Sluis, l.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier mr. J. Schaalje, wnd. gemeentesecretaris Oostburg, 16 oktober 2007 Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld niet arm Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze collega Astrid Oggel We hebben Astrid leren kennen als een fijne en warme collega waarmee het goed samenwerken was. Wij wensen haar naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's en oud-collega's Informatie- en servicecentrum gemeente Terneuzen Iny, Petra, Marian, Jeannine, Wendelmoet, Sandra, Elly, Bianca en Peter, Ineke, Rudy, Sjaak, Jessica en Evelien Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerkster Astrid Oggel Astrid was werkzaam bij de gemeente Terneuzen als medewerkster callcenter bij de afdeling Informatie en Servicecentrum. Zij was bij onze gemeente en de voor malige gemeente Axel meer dan dertig jaar een gewaar deerd medewerkster. Haar overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar de familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en wethouders van Terneuzen secretaris burgemeester F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde neef tc/o óruicif/'e/r We wensen Tonny en (klein)kinderen heel veel sterkte toe. E. Beekman-Wielemaker P.W.E. Beekman Neven en Nichten Heden is overleden ons biljartlid Kees van Stee Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden L.B.V. DANK Door onze tranen heen zijn we dankbaar voor de liefde die hij ons heeft gegeven. Uw troostende woorden, zowel gesproken als geschreve de handdruk als er even geen woorden voorhanden wara de vele kaarten, een liefdevolle omarming, uw aanwezi heid: het heeft ons goed gedaan na het overlijden van on lieve zoon en broer Stefan Heel veel dank hiervoor. Lewedorp, oktober 2007 Ellen en Ad Paul-Richard en Steffie Johan en Heidi Veilig in Jezus 'armen Onze huisgenote Annie Slabbekoorn is op 15 oktober rustig ingeslapen, in de leeftijd van bijna 82 jaar. Stichting Arduin Pia, Chantal, Truus en medewerkers Kanariesprenk 41 4386 DE Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 19 oktober aanstaande om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen eveneens vrijdag vanaf 09.45 uur in het crematorium. t 17 oktober 2004 17 oktober 20( In Memoriam Gonnie Bergenhenegouwen-Ottersberg We missen je Simon Marck en Willeke Tygo Lester I huisarts te Clinge van 22 t/m 26 oktober 2007 a.s. Waarneming: A-K: Dr. v. Berkel te Koewacht 0114-361327 L-Z: Dr. v.d. Mee te Hulst 0114-314215 www.mensenlinq.nt Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio Beantwoord de volgende vraag en maak kans op een wooncheque t.w.v. 250 euro! Wie bepaalt meestal de inrichting in een woning? A: de man B: de vrouw SMS uw antwoord als volgt naar het nummer 2002: Eerst het woord ACTIEWONEN en dan uw antwoord (A of B). Dus: ACTIEWONEN spatie A of B naar het nummer 2002. Bijvoorbeeld: ACTIEWONEN A of ACTIEWONEN B kijk voor de spelregels en meer info over wonen en tuinen op www.pzc.nl/wonen. n.b. de prijs is een irischeque die besteedbaar is bij ruim 60 landelijke winkelketens. -GG' i dagbladen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48