7 Familieberichten i 26 I Woensdag 17 oktober 2007 PZC ZV *v 1 r~ -> '^1 Hoe voel je je nu? jarigV Met haar kinderen om haar heen. Haar grootste cadeau moest nog komen. Met een enorme rust en glimlach op haar gezicht, haar eigen muziek, zachtjes in mijn armen, is rustig heengegaan onze lieve Nely, mama, ma, moeder, zusje, kind en vrouwe Nely Catsman-Bakker geboren 16 september 1960 overleden 15 oktober 2007 echtgenote van Jan-Willem Catsman Berend Maik en Amanda Kim en Pascal We nemen afscheid van Nely op vrijdag 19 oktober om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Gelegenheid tot condoleren na het afscheid. Bloemen uit eigen tuin vond ze wel oké. Nely is heengegaan met een glimlach, dus komt allen met opgeheven hoofd en een glimlach in je hart. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Nely Catsman-Bakker echtgenote van onze collega Jan Willem Wij wensen Jan Willem, zijn kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Familie Verdegem en medewerkers van Meubelcentrum Verdegem Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mevrouw N. Catsman-Bakker moeder van onze leerling Berend Catsman uit klas TH 1D. Wij wensen Berend, zijn vader, Kim, Maik en de overige familieleden heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg Ir. C.S. Hoek, voorzitter centrale directie De Heere heeft heden tot onze droefheid uit ons midden weggenomen, na een leven vol zorgen en moeite, onze zeer geliefde en onvergetelijke, altijd meelevende tante en oud tante Debora van Eijzeren tante Jet op de leeftijd van 86 jaar. Neven en nichten Familie Van Eijzeren Neven en nichten Familie Bakker Neven en nichtenFamilie Griep Neven en nichten Familie Louwerse Neven en nichten Familie Leijnse Sterke de Heere onze, voor haar altijd zorgzame, oude tantes in dit grote verdriet. Middelburg, 15 oktober 2007 47 jaar ten volle geleefd en genoten A 'r Nely Catsman-Bakker Verdrietig, maar met respect en vrede in ons hart, hebben wij afscheid genomen van Nely Pa t en Ma Bakker Pa en Ma Catsman Jaapt Arie en Marjan Adrie en Panera Eva en Roy Natasja Willem-jan t Dennis Matthijs Marijke en Hans Ineke en lgnace Mario en Jolien lules Karen en John Max Jelle t Saskia Nick Roy Cobi Wilma en Simon Isja Ismaël Nathan Naara 47 jaar, wat zijn we dankbaar dat we erbij mochten zijn Geschokt zijn wij, dat door een noodlottig ongeval is omgekomen Hubert Goense Vader van Mark Oom van Karin Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Carnavalsvereniging de Dwjèze Mieters Ossenisse Haar leven was Christus, haar sten>en een gewin. Na een langdurig en moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons heen gegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Marina van der Burg sinds 15 augustus 2007 weduwe van Ger de Graaf in de leeftijd van 80 jaar. Fons Bothof en Albert Wildenburg Tessa Bothof Daisy en ldris Middelburg, 16 oktober 2007 Correspondentieadres: Burg. Keijzerweg 17 3356 BK Papendrecht De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 19 oktober om 11.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Over toom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar vanaf 10.45 tot 11.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen is. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar de teraardebestelling om 13.00 uur zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Niet voor het eerst dit jaar, vinden we troost en steun bij elkaar. We zijn verdrietig, omdat we zo kort na het overlijden van onze ouders. Bram en Saar de Hullu, nu afscheid moeten nemen van Oom Piet de Hullu Wij wensen Tante Toos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Sjaak en Suze de Hullu-Palmen Anja en Ben Boidin-de Hullu Peter Patricia. Annelies, Yannick en Brian Verdrietig zijn wij nu onze neef Hans Korstanje is overleden. Wij wensen Ineke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Adrie en Riet, Toon en Joke, Cor en Marijke Je was zo vol van leven, wilde nog zoveel doen. Nu ben je er niet meer. We zullen van je blijven houden... Met veel verdriet geven wij u kennis dat geheel onver wachts en veel te vroeg is overleden mijn innig geliefde man en onze lieve papa Adrianus van Kuijk - Addie 22 oktober 1949 115 oktober 2007 Anja van Kuijk-Duinhouwer Johan Jeannet Julianastraat 13 4322 BB Scharendijke Vrijdag 19 oktober is er een samenkomst in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". Totaal onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Ad van Kuijk Scharendijke: Sjuul de Jonge en (annie de |onge-van Kuijk Zierikzee: Heieen van Kuijk en André Paylan Sirjansland: Anita, Marc en Lara Scharendijke: Marco en Rianne Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Addie van Kuijk in de leeftijd van 57 jaar. J. Duinhouwer-den Boer Jopie en Ton Gunst Marjan Niels 15 oktober 2007 Heden is plotseling uit onze vriendenkring weggenomen Addie van Kuijk Wij wensen Anja, Johan en Jeannet veel sterkte toe. Dea en Kees Petra en Jan Marja en Bert Looperskapelle/Scharendijke 16 oktober 2007 De gehele Julianastraat te Scharendijke leeft mee met Anja en kinderen dit grote verlies van man en vader Addie van Kuijk te verwerken. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Na ruim 33 jqar trouwe dienst, hebben wij met grote ver slagenheid kennis genomen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega Addie van Kuijk Wij wensen Anja, Johan en Jeannet, overige familieleden, vrienden en kennissen heel veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Namens alle medewerkers en directie van Thermecon Isolatie Nederland B.V. Zierikzee 15 oktober 2007 i- ,-e; N1VN I mlÊ ■■UPBI In verband met de begrafenis van Addie van Kuijk zal ons bedrijf op vrijdagmiddag 19 oktober a.s. gesloten zijn. Thermecon Isolatie Nederland B.V. Zierikzee C.M. Campfens, dir.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42