■amilieberichten Jan van den Braak 24 I Woensdag 17 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16,00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl s-iikA/allfc Wij, Rien van Pagee Jantien Boone geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van ons voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 19 oktober 2007 om 14.15 uur in het gemeentehuis te Kruiningen. Ons huwelijk zal kerkelijk bevestigd worden in de kerk van de Geref. Gemeente te Krabbendijke om 15.15 uur. In deze dienst zal voorgaan de weleerwaarde heer ds. A. Verschuure. Wij nodigen u uit op onze receptie van 20.30 tot 22.00 uur in Hotel Goes, A. Fokkerstraat 100 te Goes. Toekomstig adres: Dorpsstraat 138,441 3 CG Krabbendijke l.v.m. bovenstaande zijn wij vrijdag 19 oktober de HELE DAG GESLOTEN: ngED PAGEE L/M9 BANDEN Noordweg 64 - Krabbendijke Stationsweg 4B - Kruiningen Ons bereikte het droevige bericht dat op 13 oktober 2007 is overleden Jo den Boer op de respectabele leeftijd van 86 jaar en erelid van onze vereniging. Jo is maar liefst ruim 61 jaar lid van onze vereniging geweest, waaronder vele jaren als voorzitter. Nog niet zo lang geleden hebben wij hem de oorkonde van 60 jaar lid van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters bij hem thuis mogen uitreiken. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren Het is goed zo, eindelijk rust In het bijzijn van allen die haar dierbaar waren, is na een moeilijke levensavond, rustig ingeslapen onze moeder, oma en overoma Sanny de Smidt weduwe van Sije Boomstra in de leeftijd van 82 jaar Hans Boomstra Jolanda Boomstra-Lere Chantal Bianca en Gert-fan Dave, Olivia Kristel Henny Schallier-Boomstra Mare Schallier Koudekerke, 14 oktober 2007 Correspondentieadres: Wilhelmina Druckerlaan 30 4385 |A Vlissingen Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaats hebben op donderdag 18 oktober om 10.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren en samenzijn na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Wij willen het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Verpleeghuis Vliedberg bedanken voor de liefdevolle verzorging. ;i'*M j - f -'-. .ik v/ V I- V'Vt Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze oom Eric en Cindy Kim Iris Natasja en Youri Nog zoveel plannen. Heel verdrietig, maar met fijne blijvende herinneringen, heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn goede vriend en zakenpartner Jan van den Braak Ik zal zijn vriendschap, humor, enthousiasme en inspiratie heel erg missen. In de uitvoering van zijn ideeën en plannen zal hij zijn eigen unieke plaats blijven behouden. Betsy en de kinderen veel sterkte met de grote leegte die hij achterlaat. Sabine Verburg Bedroefd vernamen wij het bericht van het overlijden van Jan van den Braak We zullen je missen maatje Wij wensen Betsy en de kinderen voor de komende tijd veel sterkte toe. Nico en Marian Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriend Jan van den Braak Onze gedachten zijn bij zijn vrouw, kinderen en de familie. Gert-Jan de Boer Mieke Audoore Dag Jan Miel, Anja, de kinderen en de beestenboel zv Dow Benelux heeft met droefheid kennisgenomen van het overlijden van Jan van den Braak Jan was meer dan 25 jaar bij Dow in dienst in diverse functies binnen Human Resources. Hij heeft ons personeelsbeleid op innovatieve wijze vorm gegeven. Het belang van onze medewerkers stond voor hem altijd voorop: niet alleen in zijn functie als Human Resources manager, maar ook als directiebestuurder in de ondernemingsraad. Hij vertegenwoordigde Dow als voorzitter van de Kring van Werkgevers in de Kanaalzone en als bestuurslid van de Brabants Zeeuwse Werkgevers (BZW). Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Management Dow Benelux B.V. Gerard van Harten, voorzitter Raad van Bestuur Peter Holicki, directeur Dow Terneuzen De afdeling Human Resources van Dow Benelux treurt om het overlijden van Jan van den Braak Human Resources manager 1980 - 2004 Jan's betrokken en sociale instelling liggen ten grondslag aan het personeelsbeleid van Dow. In 1980 werd Jan Human Resources manager in Terneuzen. In 1990 ging hij voor vijf jaar naar Stockholm als HR-directeur voor Scandinavië. Terug in Terneuzen heeft hij zich ingezet voor een aantal internationale HR-projecten. Jan had oog voor vernieuwingen in het HR-vak en wist ons daarmee te inspireren. Human Resources Dow Benelux B.V. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jan van den Braak Jan was vele jaren een actief en betrokken directie bestuurder in de samenwerking met de ondernemingsraad van Dow Benelux B.V. Daarnaast vertegenwoordigde hij Dow Benelux in de Europese ondernemingsraad. Jan had het vertrouwen van velen, en gaf ook vertrouwen aan anderen. Zijn sympathieke en doortastende manier van handelen zal ons bijblijven. Ondernemingsraad Dow Terneuzen Diep bedroefd vernamen wij het bericht van het overlijden van ons lid en voetbalvriend Jan van den Braak Wij wensen familie en nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van het verlies. Bestuur en leden van de voetbalvereniging HSV Hoek Bestuur supportersvereniging De Purperen Hei Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze secretaris en voetbalvriend Jan van den Braak Onze gedachten gaan uit naar familie en nabestaanden. Bestuur Stichting Promotie HSV Hoek Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van Jan van den Braak Oud-voorzitter van de Kring van Werkgevers in de Kanaalzone Zeeuws-Vlaanderen Jan was gedurende enkele jaren voorzitter van onze vereniging. Hij vervulde die functie met veel inzet en enthousiasme, wat hij ook op anderen wist over te brengen. Wij zijn hem daarvoor zeer erkentelijk. Zijn vrouw Betsy en de verdere familieleden wensen wij de kracht toe om dit zware veriies te kunnen dragen. Namens de Kring van Werkgevers, ir. P. Holicki drs. A.A.D. Saman voorzitter secretaris Toch nog onverwacht bereikte ons het droevige over lijdensbericht van ons medebestuurslid Jan van den Braak Zijn betrokkenheid en inbreng zullen een dankbare herinnering blijven. Wij wensen Betsy en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Bestuursleden en werkgroep Stichting Belangenbehartiging Grensoverschrijdend Zorg Collectief (BGZC)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40